🎄🐶 ŠŤASTNÉ A VESELÉ 🐹🎄

Thumbnail
Kategórie:

🎄 „ŠŤASTNÉ A VESELÉ“ 🎄

Vitajte šťastní a veselí milovníci Vianoc a zvieratiek 🐹 🐶🐈🐈

Pevne veríme, že tohtoročné Vianoce budú plné radosti, tajomna, očakávania a detského smiechu. Nič viac si neželáme!

Preto Vám prinášame súťaž „ŠŤASTNÉ A VESELĚ“, do ktorej sa zapojili naši partneri a poskytli nám krásne ceny do súťaže.

Je to jednoduché🐾🐾🐾

1👉 Nájdi, vytvor, požicaj si 😆 akúkoľvek malú, či veľkú vianočnú ozdobu 🔔…

2👉 Ozdob tvoju domácu lásku týmto estetickým skvostom 💍

3👉 Odfoť takto nastylovaného modela telefónom a priamo ho nahraj do galérie súťaže tu, našej stránke 🖼️

4👉 Fotka sa zobrazí po schválení našim administrátorom najneskor do 24 hodín v súťažnej galérii a automaticky postupuje do súťaže 🍀

5 👉 Každá schválená fotka automaticky postupuje do súťaže🤞

6👉 Po ukončení súťaže, vylosujeme 40 fotiek, ktorým nahodne pridelíme ceny od našich partnerov 🚀

7👉 Súťaž trvá od 3.12. 2023 do 6.1.2024

 

Možete sa tešiť na hodnotné ceny, akými sú…

Stolné, dizajnové svietidlo

Detské Lego hodinky

Rodinný vstup (4 vstupenky) do Malkia Parku

a ďalších 37 cien

Šance na výhru sú vysoké, stačí len odvaha a chuť súťažiť

Generálny partner

Príďte si svietidlo vybrať osobne. V showroome Smart Light vytvorili na 800 m2 výstavnej plochy galériu svietidiel. Všetky svietidlá sú plne funkčné a riadené sofistikovaným systémom.

Ako vybrať farbu svetla či žiarovky? Každá miestnosť má iné nároky

Svetlo ovplyvňuje nielen to, ako naše priestory vyzerajú, ale aj ako sa v nich cítime. Správnou kombináciou štýlu, typu, umiestnenia a farby dokážeme miestnostiam prepožičať želanú atmosféru. V dnešnom článku vám poradíme, ako vybrať vhodnú farbu svetla či žiarovky.

 

Hrať budeme o tieto úžasné ceny:

 

🏆1 x Stolné, dizajnové svietidlo Touch LED 6.4 TW 3000K-6500K ON-OFF Biele,

v hodnote 98 EUR

Stolné svietidlo /Značka: Forlight/ od spoločnosti Smart Light s nastaviteľnou hlavicou v klasickom štýle, vhodné na osvetlenie pracovného stola.

🏆 5 x AVION Darčeková poukážka,

v hodnote 20 EUR

od AVION.sk

 

🏆 3 x ‎LEGO Detské hodinky pre deti,

v hodnote 46 Eur

Originálne hodinky ‎LEGO® pre všetky hravé deti, ktoré chcú mať prehľad o čase. Hypoalergénny remienok si môžu poskladať z jednotlivých dielikov tak, ako sa im zrovna bude chcieť. Pretože sú pre deti, ciferník je vybavený sklíčkom so zvýšenou odolnosťouproti poškriabaniu a celé hodinky sú vodoodolné (umývanie rúk, a pod.). Tento originálny darček venuje do súťaže DENNETABORY.sk. Našou úlohou je pomáhať Vám, aby Vaše deti zmysluplne trávili voľný prázdnin.

🏆 1 x Rodinný vstup (4 vstupenky) do Divadla Nová Scéna

v hodnote 100 Eur

na predstavenie Ak veríš zázrakom – 23.1.2024

Hudobno-tanečná show pre celú rodinu s hitmi z najznámejších rozprávok!

Dvaja dlhoroční kamaráti, ktorých spájala viera v moc fantázie prisahali divadelným Múzam, že nájdu dieťa, ktoré nemá predstavivosť a naučia ho snívať. Kamaráti však netušia, čo spôsobili a ako vážne sa Múzam zaviazali. Ich životy teraz visia na vlásku, pretože prísahu o nájdení dieťaťa vyslovili a zložili na ich posvätnej pôde, na javisku. Nechajte sa s celou rodinou unášať dobrodružnou cestou plnou zábavy naprieč ríšou fantázie. Cestovať budeme všade tam, kde si to len vieme predstaviť a možno aj ďalej, pretože sila mysle je nekonečná.

🏆 Rodinný vstup (4 vstupenky) do Malkia Parku

v hodnote 60 Eur

Malkia Park (Big Cats Rescue) sa stal 5. 5. 2022 prvou súkromnou zoologickou záhradou na Slovensku a zároveň aj prvou zoo, ktorá vznikla v samostatnej ére Slovenskej republiky. Zvieratá, ktoré u nás našli útočisko, sa väčšinou v zajatí už narodili a preto by vo voľnej prírode neprežili. Aj keď im, žiaľ, nemôžeme poskytnúť skutočnú slobodu, staráme sa o ne s láskou tak, aby sa u nás cítili naozaj kráľovsky

🏆 Rodinný vstup (2 dospelí + 3 deti) na zámok Schloss Hoff v roku 2024 v hodnote 59 Eur

Doprajte si rozprávkový výlet pre celú rodinu len 30 minút jazdy autom od Bratislavy. Malebný zámok, zážitkové okruhy, statok s 200 zvieratkami, nádherný park s labyrintom. Letné vidiecke sídlo sa nachádza pri brehu rieky Morava, len pár kilometrov od Devínskej Novej Vsi. Cyklomost slobody, spájajúci Slovensko s Rakúskom, umožňuje príjemnú pešiu prechádzku priamo k východnej bráne zámku. Viac informácii o otváracích hodinách a akciách nájdete na stránke Schloss Hoff.

 

 

🏆 Večerná prechádzka Chodníkom korunami stromov

v hodnote 75 Eur

Zábava nekončí ani večer. Stredisko pripravilo Čarovnú krajinku 3x týždenne – zážitkový večerný program, ktorý si turisti ihneď zamilovali. Čarovná krajina sa rozsvieti v sprievodnom programe 27. decembra 2023 v Bachledke. Každú stredu, piatok a sobotu od 17:00 do 21:00 čaká návštevníkov večerná prechádzka Chodníkom korunami stromov pod hviezdami za svitu mesiaca i zábavná večerná sánkovačka. Chodník korunami stromov je osvetlený svetelnou reťazou dlhou až 1234 metrov. Pred vstupnou bránou sa nachádza svetelná expozícia, ktorá vás vtiahne do čarovného sveta svetiel. Užite si večernú sánkovačku na 2,5 km dlhej sánkarskej trati plnú radosti a zážitkov. Večerná atmosféra dodáva celému zážitku neopakovateľnú magickú atmosféru.

 

🏆 3 x Vianočný set Dulcia

v hodnote 34 Eur

Starostlivým mamičkám urobia radosť darčekové sety od slovenskej prírodnej kozmetiky Dulcia natural. Venujte si chvíľku iba pre seba. Venujte chvíľku pre svoju krásnu, zdravú a žiarivú pleť. Kúzelné vône darčekových setov Omamná a Tajomno prispievajú k psychickej i fyzickej pohode. Set magických esencií ráno krásne rozžiari a v noci zregeneruje unavenú pleť. Spomaľte, stíšte sa, ponorte do hĺbky svojej duše a nechajte sa unášať.

Nechajte sa unášať omamnou vôňou a zharmonizujte svoje telo i myseľ. Spomaľte, stíšte sa a ponorte do hĺbky svojej duše. Viac informácii na www.dulcia.sk 

🏆 5 x 2 Poukážky do Jum Fun Nivy alebo Jump Fun pri letisku 

v hodnote 20 eur

 

🏆 5 x 2 lístky do kina, v hodnote 10 eur/1 lístok

Lístky do kina v sieti Cinemax od BONTONFILMU

🏆 3 x  Svietiaci prívesok na kľúče ‎LEGO Friends v hodnote 18 Eur

Majte legendárne LEGO® stále so sebou. S touto kľúčenkou sa navyše v tme nestratíte. Jej súčasťou sú totiž dve LED diódy. A ako bonus má panáčik pohyblivé ruky a nohy, takže keď sa budete nudiť, viete, ako sa na chvíľu zabaviť. Toto nadčasové a hravé svetielko Vám do života daruje rodinný portál KAMSDETMI.sk, ktorý uľahčuje život ostatným mamičkám, oteckom, mladým aj starým rodičom, ktorí hľadajú informácie o podujatiach a miestach, kde tráviť voľný čas s deťmi.

 

🏆 10 x  Knižný výber, v hodnote 14 Eur

Krásne ilustrované detské knižky, ktoré potešia nejedno dieťa. Knižky, ktoré si budete môcť so svojimi deťmi čítať, listovať alebo ich nechať čítať samé, venovala do súťaže rodinný portál venovaný DIY aktivitám VYTVORMESI.sk

🏆 1 x Set pre malého škriatka Dulcia

v hodnote 31 Eur

Chceli by ste aj Vy darovať svojim blízkym kúsok prírody, ale neviete ako produkty čo najlepšie nakombinovať? Nemusíte si tak lámať hlavu, čo sa k čomu hodí a ocenia to nielen muži. Balíčky sú cenovo zvýhodnené, veríme, že aj to Vás poteší, rovnako ako darčekového balenie.

Balíček obsahuje: Balzam na citlivú pokožku, Zinková mastička, Prírodné mydlo – Lanolín.

Viac informácii na www.dulcia.sk 

❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️

🎄 SÚŤAŽ TU🎄

Podobné články