20. máj 2019 / Meniny má Bernard

ZOO Ranč pri Žiline

Spestrite svojim deťom voľný čas, urobte im radosť a zoberte ich na Ranč pri Oškerde. Ranč sa nachádza 5 km od Žiliny pri hlavnej ceste vpravo severným smerom na Čadcu v malebnom prostredí Kysuckej Vrchoviny v tesnej blízkosti Kysuckej brány priamo pod lesom s vlastným rybníčkom.
ZOO Ranč pri Žiline

imageRanč sa nachádza 5 km od Žiliny pri hlavnej ceste vpravo severným smerom na Čadcu v malebnom prostredí Kysuckej Vrchoviny v tesnej blízkosti Kysuckej brány priamo pod lesom s vlastným rybníčkom.V areáli sa nachádza štýlová reštaurácia v loveckom a westernovom štýle a reštaurácia Mustang v celkovej kapacite 130 miest. Ponúkame miestne špeciality denne od 08.00 do 21.00 hod. V reštaurácii sa nachádza veľkoplošná obrazovka, detský kútik so skĺzačkou, klasický púťový kolotoč, loďkové hojdačky, biliard, stolový futbal, tanečný parket. Ubytovanie je hotelového typu, na izbách sa nachádza sprchovací kút, WC, televízor a krb.
Izby sú dvojlôžkové s možnosťou prístelky. Zariadenie ponúka množstvo aktivít, ako je napríklad výučba a jazda na koňoch a poníkoch, s možnosťou vychádzky po krásnej Kysuckej vrchovine až po Terchovú, vlastnoručný výlov pstruhov, pre deti sú pripravené preliezačky, skĺzavky, kolotoč a prehliadka Mini-ZOO. Ranč je taktiež dobrým východiskom pre pešie a cykloturistické túry po okolí.
V tesnej blízkosti Ranča je niekoľko zaujímavých vrcholov, na ktoré je možno vystúpiť.

 

Ďalej ponúkame : Výučba jazdy na koni : 20 eur za hodinu

Vychádzky na koni Kysuckou vrchovinou 20 eur hodina

Nosenie detí na poníkoch 5 eur 10 okruhov 1 osoba

Prehliadka Minizoo 2 eurá osoba

Detská trampolína Zadarmo

Jazda na terennej štvorkolke 4 eurá dieťa cca 1 km od 7 do 13 rokov.

 

Zdroj : Ranč pri Žiline

 

Komentáre