14. august 2020 / Meniny má Mojmír

Wellness Hotel Patince****

Oáza pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. Hotel sa nachádza pri najjužnejšej obci Slovenska v kúpeľnom stredisku Patince, na Podunajskej nížine.
Wellness Hotel Patince****

Nechajte sa inšpirovať našimi VÝHODNÝMI POBYTOVÝMI BALÍKMI

Pre hotelových hostí sú pripravené komfortné dvojlôžkové izby s možnosťou prístelkov a detských postielok, ale aj rodinné izby a apartmány. Kapacita hotela je 250 lôžok v 98 izbách.

WHP 04_resize

V hotelovej reštaurácii si hostia môžu pochutnať na vynikajúcich kulinárskych špecialitách, ktoré naši kuchári pripravujú zo surovín dodávaných predovšetkým domácimi a regionálnymi dodávateľmi a producentmi. Ponuka jedál je široká od regionálnych až po zahraničné, vegetarianské, bezlepkové, bezlaktózové, diétne jedlá. Myslíme aj na ľudí so špeciálnymi stravovacími potrebami, pre ktorých naši kuchári pripravia na požiadanie stravu podľa ich potrieb. Ponuku jedál výborne dopĺňa aj široký výber regionálnych a zahraničných vín.

Na oživenie dovolenky hotel ponúka rôzne možnosti. Najviac obľúbenou je bazénový svet, ktorý je najväčším zážitkovým krytým bazénom na Slovensku. Termálna voda v bazénovom svete pochádza z prameňa Hévíz, ktorý vyviera z hĺbky 200 m a zohrieva sa na 30-36 ˚C. Vyznačuje sa vysokým obsahom hydrouhličitanov, vápnika, horčíka i síranov a vďaka čomu  priaznivo pôsobí na pohybové ústrojenstvo.

Na relaxáciu slúži aj našich 5 sáun. Úplne sa uvoľniť vedia hostia pod rukami skúsených klasických masérov alebo pravých thajských maseriek. O skrášlenie tela sa s radosťou postarajú naše skúsené kozmetičky a pedikérky.

Hotel ponúka aj viacero športových aktivít. Hostia si môžu zahrať tenis, minigolf, beach volejbal, stolný tenis, petanque, bowling, biliard, šípky. Neďaleko hotela sa nachádza aj cyklotrasa, ktorá patrí medzi najmenej náročné trasy na Slovensku. Preto je  ideálna pre rodiny s deťmi. V letnej sezóne máme otvorené aj vonkajšie bazény s toboganom.

Objaviť prostredie hotela vedia hostia aj prostredníctvom nordic walkingu buď samostatne alebo prostredníctvom skúsenej inštruktorky. Svoje telo si vedia sformovať aj počas fitness aquaerobiku alebo power jógy. Počas celého roka v rámci víkendov hotel ponúka takisto animačné programy pre detičky a v rámci letných prázdnin každý deň. Náš maskot Flippy je veľmi obľúbeným sprievodcom našich aktivít.

Ako jediný hotel na slovensku Wellness Hotel Patince**** aj vlastný prístav a vlastnú výletnú loď.  Hostia si vedia vychutnať krásy Dunaja nie len z brehu, ale aj z paluby lode.

WHP 12_resize

V rámci roku 2019 sa nám podarilo pripraviť pre našich návštevníkov množstvo noviniek a na tento rok 2020 budeme v nich pokračovať. O zaujímavostiach sa môžete dočítať aj v našom online magazíne:

WHP_636x358_kamsdetmi
Už teraz sa tešíme na Vašu návštevu a všetky info si nájdete na našej stránke: https://www.wellnesspatince.sk/ alebo na našich sociálnych sieťach: Facebook a Instagram.

Galéria
Podujatia
Letný pobyt s robotickým víkendom vo Wellness Hoteli Patince ****
NR
Letný pobyt s robotickým víkendom vo Wellness Hoteli Patince ****

Zregenerujte svoj organizmus a načerpajte novú energiu vďaka blahodarným účinkom...

Komentáre