Zviditeľnite Váš biznis, činnosť alebo podujatie!

Thumbnail
Kategórie:

Bratislavský samosprávny kraj chce posilniť a zároveň osviežiť propagáciu celého regiónu.

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/48164959/go.jpg

 

 

Bratislavský samosprávny kraj chce posilniť a zároveň osviežiť propagáciu celého regiónu.

Podmienkou dosiahnutia takéhoto cieľa je zapojenie širokej masy poskytovateľov služieb v cestovnom ruchu do interaktívneho napĺňania aktuálnych ponúk na webovom portáli www.gob.sk

 

Portál chce byť jedinečným sprievodcom a častým spoločníkom, ktorý ponúkne užívateľom nielen základné informácie o regióne (jeho prírodných, kultúrnych a historických pamiatkach), ale aj aktuálnu ponuku služieb a podujatí, ktoré sa v Bratislavskom regióne konajú. Jednoducho informácie, ktoré inde nie sú alebo ich treba ťažko vyhľadávať. Priestor si tu nájdu aj diskutéri z radov odbornej verejnosti, ktorí môžu publikovať odborné články formou blogovania. Návštevníci stránky budú môcť jednoducho hodnotiť a komentovať jednotlivé prevádzky, alebo podujatia, čím vzniká potenciál na ich zlepšenie.

 

Portál bude poskytovať výnimočnú možnosť propagácie a zviditeľnenia činností poskytovateľov služieb v cestovnom ruchu, ktorí majú možnosť využiť nielen registráciu zdarma, možnosť samostatného spravovania svojej prezentácie ale aj následnú celoročnú kampaň portálu pre širokú verejnosť.

 

Dotvárajte aj Vy atraktívny a komplexný obraz nášho regiónu. Na nový portál www.gob.sk sa môžete zaregistrovať celkom jednoducho TU.

 

 


 

Tento článok je výstupom aktivít projektu DESTINATOUR 2013, ktorý je spolufinancovaný z Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci programu cezhraničnej spolupráce Slovenská republika – Rakúsko 2007 – 2013.

Podobné články