Zažite rodinnú dovolenku INAK

Thumbnail
Kategórie:

Predstavujeme Vám úplne nový koncept rodinnej dovolenky. Pri návšteve jedinečných priestorov priamo v našich hoteloch sa z Vašej dovolenky stane zážitok, samozrejme v ponuke nemôže chýbať ani miesto pre potrebný relax a oddych.

Pripravili sme pre Vás nové možnosti aktivít u nás:

  • Art Club, ktorý môžeme nazvať aj ako kreatívne dielne pre veľkých i malých. Obľubujú Vaše ratolesti modelovanie, kreslenie či dekorovanie? Zapojte svoju kreativitu spolu s nimi – ART CLUB je to ideálne miesto pre Vašu realizáciu. Naučíme Vás tradičným remeslám, hrnčiarstvu, výrobe sviečok, osvojíte si skutočné maliarske techniky a postupy a mnoho iného…a to všetko pod odborným dozorom profesionálov.

    Už nepotrebujete hodiny pokusov a omylov pri tvorení, zabavte sa ako rodina a vyrobte si niečo pekné, čo si zoberiete na pamiatku domov. Je to príjemný a zároveň užitočný relax. ART CLUB je ideálne miesto pre malých návštevníkov, ktorý doma radi robia neplechu a po ich “ kreatívnej chvíľke“ vyzerá Váš dom či byt ako po výbuchu bomby. Dosť bolo pokreslených stien v kuchyni, zacapkaných stolov či plastelíny dokonca i v posteli…. Navštívte nás a dajte Vašim deťom priestor, kde sa môžu realizovať naplno.

  • FOODIE je jedinečné kulinárske štúdio. Nechajte sa vtiahnuť do nádherného sveta gastronómie a my Vás presvedčíme, že variť môže každý, kto prejaví záujem a neodradí ho trochu si „zašpiniť“ ruky pri práci. Objavte spolu s nami čaro varenia – malý, veľký, skúsený či neskúsený, pre všetkých máme prispôsobené jednotlivé kurzy. Pod vedením šéfkuchára Vás prevedieme svetom chutí a vôní rôznych kuchýň. V našej škole varenia Vás okrem iného naučíme ako jednotlivé špeciality i servírovať.

    Pre Vás a Vašich najbližších pripravíme nezabudnuteľnú súkromnú oslavu v jedinečných priestoroch, na ktorú nezabudnete. FOODIE je ideálne miesto pre relax a oddych, rodinné oslavy či súkromné kurzy varenia. V moderne a kreatívne vybavenej kuchyni sa budete cítiť ako u Vás doma.

Zažite spolu s nami dovolenku INAK – v TRINITY HOTELS & RESORTS sa zabavíte bez ohľadu na počasie 🙂

Srdečne Vás pozývame.

Podobné články