Zapojte sa do online hlasovania a pomôžte nájsť MAMU a OCKA ROKA za rok 2020

Thumbnail
Kategórie:

Vydavateľstvo ORBIS IN a časopis MAMA a ja spustil v máji tohto roku projekt MAMA ROKA 2020.

Tri mesiace ste posielali a registrovali na www.mamaroka.sk príbehy ľudí, ktorí vám nie sú ľahostajní. Prišlo ich veľké množstvo. Celé leto ich zástupcovia redakcie časopisu MAMA a ja všetky poctivo čítali a zodpovedne vyberali. A hoci bolo ťažké vybrať do semifinále TOP 12 príbehov z každej kategórie, veríme, že sa im to podarilo a všetky vám ich prinášajú na www.mamaroka.sk

Odvaha, nádej i strach, veľa strachu, možno osud, veľká sila, neskutočné emócie, obetavá láska, šťastie i nešťastie, nikdy sa nekončiaca starostlivosť.

Taký je skutočný život mamy. Toľko a ešte viac odtieňov má ich život. Každý z nás rodičov – mamy aj otcovia, píšeme ten svoj.

Niektoré príbehy sú natoľko výnimočné, že stoja za to, aby sa nimi inšpirovali, potešili či povzbudili aj iní ľudia. A o tom je MAMA ROKA –  právom označovaný za najkrajší projekt tohto roka.

Zažite ich a podporte aj vy. Hlasujte za najlepší, najinšpiratívnejší, najsilnejší príbeh mamy a ocka. V čase od 15. septembra do 25. októbra 2020 ich budete môcť svojím hlasom povzbudiť. Mnohých z nich poznáte, sú to možno vaši susedia, kamaráti či rodina.

Hlasovať môžete v týchto kategóriách :

MAMA bojovníčka – silná mama, ktorá zabojovala so svojím osudom a našla riešenie v ťažkej životnej situácii, alebo ho ešte len hľadá a okolie oceňuje jej silu a bojovnosť.

MAMA podnikateľka – žena, ktorá dokázala preraziť v mužskom svete a jej príbeh je spojený s úspechom v profesii. Potrebujeme vzory a potrebujeme mamy, ktoré budú pre nás všetky veľkou motiváciou.

MAMA influencerka – mama, ktorá svojím nevšedným prístupom a osobným príkladom ovplyvňuje iné ženy cez sociálne siete a dáva do toho celé svoje srdce.

Ocko roka – v špeciálnej kategórii dávame priestor aj mužom, pretože si to zaslúžia. Aj k nim je osud občas krutý, ale nevzdávajú to a bojujú. Mnohí ostali s deťmi sami, alebo ich zaskočili nečakané okolnosti.

Výhercov z každej kategórie čakajú nielen krásne ceny od našich partnerov, ale aj uznanie od nás všetkých.

Zapojte sa do online hlasovania a pomôžte nájsť MAMU a OCKA ROKA za rok 2020.

Podobné články