Zábavný park Šmolkovia otvoril lunapark.

Thumbnail
Kategórie:

Zábavný park Šmolkovia otvoril lunapark, príďte si užiť kolotoče, autodrom aj trampolíny pod holým nebom!

 

Zábavný park Šmolkovia Magický svet otvoril vonkajší lunapark! Okrem Šmolkovskej dedinky a zábavy vo vnútri si v bratislavskom Sport Mall v Lamači môžu rodičia aj deti užiť atrakcie aj pod holým nebom. Čaká na vás bazén s lodičkami, trampolíny, detský autodrom, skákací hrad aj retiazkový kolotoč…a toto všetko v cene jednej vstupenky!

Šmolkovská dedinka je otvorená už takmer štyri mesiace a teší sa veľkému záujmu. Zábavno-vzdelávací park sa rozprestiera na 5000 štvorcových metroch a jeho súčasťou je vnútorná zábavná zóna plná skákacích hradov, virtuálnej reality, atrakcií, koníkov a autíčok. Teraz sa Šmolkovský svet rozšíril o atrakcie pod holým nebom.

 „Vďaka novej vonkajšej  zábavnej zóne poskytneme návštevníkom niekoľko možností, ako plnohodnotne stráviť chvíle v Šmolkovskej dedinke. Počas jednej návštevy tak zažijú veľké dobrodružstvo, zabavia sa vo vnútornej fun zóne a k tomu sa vybláznia v našom novom vonkajšom lunaparku. Deti si tak užijú srandu v bazéne s lodičkami, na skákacích hradoch či trampolínach, máme tu aj nádherný kolotoč s koníkmi a autíčka pre najmenších. Rodičia tak môžu oddychovať a pozerať sa na deti z našej oddychovej zóny. Veľký bonus je to, že všetko máme v cene jednej vstupenky,“ vysvetlila Zuzana Benediktová, za tím JVS GROUP.

           Na slávnostnom otvorení lunaparku vystúpil najúspešnejší detský projekt Spievankovo s ich najväčšími hitmi. Spievanka a Zahrajko roztancovali celý areál, deti, rodičia aj hostia si spolu zaskákali.

„Sme radi, že sme si s deckami mohli zatancovať, bolo to úplne super tu so Šmolkami. V novootvorenom lunaparku sme sa dobre zabavili a môžete aj vy, bude tu celé leto. Šmolkovská výstava je veľmi pekná a ja som rada, keď sa pre deti robia takéto kvalitné veci. Aj my prinášame deťom na leto nový program o záchrane zemegule s názvom Letíme k vám,“ tešila sa Mária Podhradská

Zábavný lunapark si užili už viaceré osobnosti s rodinkami. Do Sport Mall na Hodonínskej ulici zavítali raper Ego, speváci Peter Cmorík a Robo Papp či soulová diva Anita Soul. Šmoulami sa nechala očariť aj herečka Milena Minichová.

„Užili sme si to s dcérami, aj Spievankovo aj obrie trampolíny. Už sme absolvovali aj skákací hrad a samozrejme Šmolkovskú zmrzlinu aj cukrovú vatu. S deťmi si to užívam, teraz je to krásne obdobie,“ prezradil raper Ego.  

„Moje 6-ročné deti Šmoulov pozerajú v televízii. Čiže, keď som povedal, že ideme sem, tak bolo, že hurá. A dozvedel som sa, že Šmoulovia majú 65 rokov, čiže boli súčasťou aj môjho detstva. Človek z toho asi nikdy nevyrastie, ja si to tiež rád pozriem. Je to veľmi príjemný park. A rovnako som si zaskákal na hity Spievanky a Zahrajka, ktorých piesne poznáme s deťmi naspamäť,“ s úsmevom povedal Peter Cmorík.

 

Zábavno-vzdelávací park Šmolkovia – Magický svet ponúka množstvo objavov a interaktívnych dobrodružstiev. Deti zistia, ktorému zo Šmolkov sa najviac podobajú a naučia sa hovoriť šmolkovskou rečou. Šmolkovská dedinka prináša nielen zábavu, ale aj poznanie. Celou výstavou návštevníkov sprevádza prírodovedný chodník, ktorý deti naučí ako sa chovať v lese a ako ho ochraňovať.  A dôležité je aj šírenie programu OSN na záchranu planéty, ktorý môžete vidieť rovnako vo vnútri výstavy. Šanca užiť si rozprávkovú atmosféru parku ako aj všetky atrakcie bude ešte ďalšie 3 mesiace, do nedele 1.9.2024.

 

Vstupenky v predaji v sieti Ticketportal alebo v pokladni priamo na mieste.

Všetky vnútorné aj vonkajšie zábavné aktivity sú v cene vstupenky.

Zdroj: www.smolkoviabratislava.sk

Fotogaléria

Podobné články