Zábava aj počas ZIMNÝCH PRÁZDNIN

Thumbnail
Kategórie:

Od 27. decembra budú pre Vás otvorené denné tábory v Bratislave a na svoje si príde naozaj každý, či už máte doma neposedné šidlo alebo skôr LEGO maniaka.

Zamierte cez zimu k nám. Nájsť program na ZIMNÉ prázdniny. Nebojte sa, ani túto ZIMU Vás v tom nenecháme samých a máme riešenie.

Je už ale načase, aby sme Vám prezradili trošku viac.

Otvárame nasledovné tábory:

Vianoce s kockami LEGO – 27.december  – 28.december:

Zima s kockami LEGO – 2.január – 4.január 2019:

  • Skvelá vlastnosť tohto tábora je, že dokáže zabaviť deti v každom ročnom období a udrží si ich pozornosť na celé hodiny. Ako sa vraví, keď je Vaše dieťa dlhšiu dobu ticho – niečo sa kuje a nie vždy to dopadne najlepšie. V prípade LEGA by sme to radi trošku pozmenili. Pokiaľ je dieťa dlhšiu dobu ticho, jeho predstavivosť pracuje na plné obrátky a vznikne z toho niečo špeciálne a pekné.
  • Samotný staviteľský program však nie je všetko. Deti by sa mali rozvíjať s fantáziou do všetkých smerov a preto si deti užijú pobyt na čerstvom vzduchu i tvorivé tematické aktivity.

Zimní kuchárikovia – 2.január – 4.január 2019:

  • Spolu so Chef Parade vaše deti zažijú kulinárske zimné prázdniny plné dobrôt, ktoré si samé pripravia. A to, čo si uvaria, to si aj zjedia. Vyskúšajú polievky, studené predjedlá, zložitejšie hlavné jedlá a sladučké dezerty. Všetko pod taktovkou skúseného šéfkuchára.
  • Takže, či už sú Vaše deťúrence začiatočníci, ktoré by sa radi naučili ako na to, alebo už majú čo to odvarené a odpečené, zaručene si užijú a domov sa Vám vrátia spokojné a s úsmevom na tvári.
  • MIESTO stretnutia a vyzdvihnutia detí je každý deň: na detskom ihrisku – TRENČIANSKA 56 (ihrisko medzi panelákmi). Parkovanie je medzi panelákmi.

Aktuálnu ponuku ZIMNÝCH táborov nájdete na našom webe dennetabory.sk

Užitočné informácie pre rodičov

Podobné články