Za šesť týždňov božsky štíhla? Áno, s OMG diétou!

Thumbnail
Kategórie:

Nová OMG diéta nie je o receptoch, či trýznení tela, no dokážete s ňou schudnúť do 9 kíl za šesť týždňov. Čo k tomu treba a ako to funguje?

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/94145788/omg-dieta.jpgRuku na srdce, milé dámy. Mnohé by sme po pôrode a dlhej materskej potrebovali zhodiť pár kíl v určitých partiách. Akosi sa tukové vankúšiky prilepili na stehná, boky, aj na bruško. Ešte kojíte alebo nechcete držať žiadnu drastickú diétu? Máme tip. Nová OMG diéta  nie je o receptoch, či trýznení tela, no dokážete s ňou schudnúť do 9 kíl za šesť týždňov. Čo k tomu treba a ako to funguje?

 

Autor Venice A.Fulton je osobný tréner a už si stihol rozhnevať  mnohých výrobcov potravín, vrátane cereálií. Popiera rôzne klišé o chudnutí, vysmieva sa viacerým doteraz propagovaným princípom redukcie hmotnosti  a hoci je jeho diéta v niektorých smeroch kontroverzná, odborníci tvrdia: nájdete v nej množstvo jedinečných zásad, ktoré sú zdravé a pomôžu vám schudnúť.

 

OMG diéta – za šesť týždňov božsky štíhla ponúka jedinečné zásady, pri ktorých môže ubudnúť 5 až 10 kíl telesného tuku len za šesť týždňov! Vedeli ste napríklad, že ovocie zvyšuje chuť do jedla? Nie priamo, ale zabraňuje leptínu robiť si svoju prácu. Ak ste zabudli, leptín je klapka na prívode paliva, ktorá nám povie, kedy máme prestať jesť. A ovocie, ktoré obsahuje veľa fruktózy, mu v tom zabráni…

Určite ste už počuli o zelenom strašiakovi tukových vankúšikov. Zelený čaj znižuje chuť do jedla, čo je samo osebe fantastické. Robí to tak, že zvýši hladinu biochemickej látky, ktorá sa volá norepinefrín alebo noradrenalín. Tá sa uvoľní, keď si náš organizmus myslí, že ho niekto ohrozuje (napríklad dinosaurus, spolupracovníčka, spolutanečnica, učiteľka). A preto môže zelený čaj znižovať chuť do jedla. Navyše zelený čaj pomáha oslobodiť energiu uskladnenú v tuku a použiť ju.

 

Čítajte pozorne obaly a vyhýbajte sa slovám končiacim na – óza. Tieto drobučké písmenká sú veľká vec, ak sa chcete vyhnúť zúrivým sacharidom. Je to vždy stopercentne CUKOR a bol do jedla PRIDANÝ. Sacharóza, fruktóza, laktóza, dextróza, maltóza, kukuričný sirup s vysokým obsahom fruktózy, glukózový sirup, polydextróza. A dnes existujú novšie, omnoho prefíkanejšie verzie pridaného cukru. Napríklad repný cukor, trstinová šťava, jačmenný slad, turbinado, dextrín.

 

A napokon ešte jedna rada z novinky OMG diéta – za šesť týždňov božsky štíhla. Fúkajte s deťmi balóny a schudnete. Znie to strelene, ale zaberá to a veruže rýchle.
Kúpte si také balóny, ktoré sa dajú pomerne ľahko nafúkať (na začiatok), aj také, ktoré sa fúkajú ťažko. Keď sa rozhodnete fúkať balóny, najlepšie je pustiť sa do toho dve hodiny po jedle. Pri tomto cvičení je dôležité nemať na sebe veľa vrstiev oblečenia. Je dôležité stáť, nesmiete sedieť. Správna technika fúkania je rozobratá v knihe OMG diéta. Vedzte, že fúkať balón je ako dvíhať činku rukami, čiže to znamená posilňovať si sval. Najlepšie je fúkať balóny pred spánkom. V noci je kapacita pľúc (teda aj schopnosť fúkať) najväčšia. Dýchanie zhlboka môže navyše naštartovať rastový hormón, vďaka ktorému sme štíhlejší, pevnejší a máme krajšiu pokožku.

Podobné články