Z dobrého papiernictva má vychádzať spokojné dieťa aj rodič

Thumbnail
Kategórie:

Na prvý pohľad sa môže zdať, že papiernictva sú všetky rovnaké a nemajú vás čím prekvapiť. Opak je však pravdou. U nás v Titi papiernictve sa snažíme ponúknuť vždy viac, než je bežné. Uprednostňujeme kvalitu pred kvantitou, čoho dôkazom je každá z našich 11 tich predajní.

Každému kto k nám zavíta sa snažíme priniesť dobrý pocit z nakupovania. Záleží nám na tom, aby sa aj tí najmenší návštevníci u nás cítili dobre, preto veľmi dbáme aj na výzor našich predajní a pestrý výber tovaru. Neoddeliteľnou, či dokonca hlavnou súčasťou každého obchodu je však personál. Toho sme si vedomí, preto u nás nájdete ochotný a školený personál, ktorý vám poradí vybrať si napríklad  najvhodnejšiu tašku pre vášho školáčika.

Výber tašky totiž nie je len o dizajne či cene, ale najmä o funkčnosti. Školská taška by mala byť predovšetkým ergonomická, odľahčená a mala by presne sadnúť na detský chrbát. Preto v Titi papiernictve nájdete batohy značky Topgal a Hama, ktoré sú medzi školákmi a rodičmi dobre známe a preverené rokmi vývoja. V našich predajniach vám radi poradíme a necháme vás každú tašku si aj vyskúšať.

Okrem ergonomických tašiek nájdete v Titi papiernictve napríklad aj ergonomické perá značky Stabilo pre pravákov aj ľavákov. Nájdete tu tiež školské pomôcky obľúbených značiek Pilot, Maped, Posca a iné.

V Titi papiernictve si vyberú školáci, rodičia, aj kreatívne duše. Bez ohľadu na to, či potrebujú luxusné písacie potreby, veci do kancelárie alebo na oslavu, ako napríklad darčekové tašky, baliace papiere rôznych motívov, stuhy, rozety a podobne. Príďte sa presvedčiť aj sami. Nájdete nás v Bratislave, Trnave, Nitre, Žiline, Martine, Banskej Bystrici, Lučenci, Prešove a v Košiciach. Presný zoznam našich predajní nájdete na stránke www.titi.sk

Zdroj: titi.shopweb.sk

Videogaléria

Podobné články