Vytvorte si zelený svet

Thumbnail
Kategórie:

Ak sa chcete zdravo baviť, Lucka pre deti Chrobáčikovia je tá najlepšia spoločnosť pre vašu párty. Vďaka veľkej fľaši sa o ňu dá podeliť s kamošmi a teraz aj súťažiť o Chrobáčikové ceny.

Poďte s Luckou vytvoriť zelený svet. Dajme plastovým fľašiam šancu na druhý život. Recyklácia pomáha našej planéte a prináša nám do života pekné veci, či už koberce, bundy alebo záhradný nábytok. Z fliaš sa však dá urobiť oveľa viac. Ak sa k nám pridáte, zahráte sa a zároveň podnietite rozvoj kreativity.

Zahrajte sa a vyhrajte

Pošlite nám fotografie svojich výtvorov. Posielajte fotky a naša milá porota vyberie tie najzaujímavejšie. Nezabudnite však, že súťažia len výtvory vyrobené zo zelených plastových fliaš Lucka pre deti Chrobáčikovia. Pre boj o hlavnú cenu je potrebné použiť aspoň 6 fliaš. Menšie dielka súťažia o tričká a tašky. Tak hor sa do toho. Sledujte náš Facebook. Fotografie môžete posielať do správy alebo prostredníctvom komentárov na Facebooku. Tešíme sa na vaše výrobky.

DSC_2787DSC_0095Inšpirujte sa

Skúsili ste už niekedy vyrobiť z plastových fliaš niečo nové a užitočné? Stačia jednoduché nástroje – nožnice, šnúrky, mašličky, samolepky, dekorácie na vajíčka, či semiačka a môžete prísť na úžasné veci. Rodičia môžu pomôcť s prvým prestrihnutím fliaš, sú pomerne pevné, a potom môžete lepiť, strihať, spájať, maľovať a vymýšľať, čo hrdlo ráči.

My sme si pomohli napríklad aj lepiacou pištoľou, zipsom, farbami na sklo aj nápadmi z internetu. Výber urobte podľa chuti a nálady. Fantázii sa nikdy medze nekladú. Veselé kvetináče alebo pestrofarebné ozdobné girlandy potrebujú len nápad a trošku šikovnosti. Najdôležitejšie je neklásť si žiadne obmedzenia. Nehovorte, to sa nedá, premýšľajte ako to spraviť a uvidíte, že nakoniec bude trpezlivosť sláviť úspech. Vytvorte si zelený svet!

DSC_0049DSC_2692

 

V galérii si môžte pozrieť, čo všetko vedia vymyslieť kreatívne mamičky so svojimi ratolesťami,  napríklad aj multibublifuk, ozdobu do kvetináča, girlandy…

 

Podobné články