Vytvorte si FOTOPLÁTNO

Thumbnail
Kategórie:

Určite vlastníte množstvo fotografií, ktoré sú pre vás nezabudnuteľné. Jednať sa môže o fotografie z dovolenky, prekrásnych prírodných scenérií alebo chvíľ v kruhu rodiny. Ak majú pre vás výnimočnú hodnotu, vytvorte si z nich fotoplátno.

Okrem toho že vás hotové fotoplátno poteší, stane sa aj vkusným bytovým doplnkom. Poslúžiť môže aj ako vhodný darček pre vašich blízkych. Fotoplátno bude vytlačené na maliarske plátno s jemnou štruktúrou a vypnuté na drevený rám. Vďaka týmto materiálom má nižšiu hmotnosť, takže až vám to podmienky dovolia nebudete musieť vŕtať a upevňovať ho skrutkami. Možno postačí jednoduchšie uchytenie.

Aktuálne sú na svete zľavy v HappyFoto na rôzne fotoprodukty a medzi iným aj na fotoplátna. Rozmer 30×40 cm si môžete objednať s 50%zľavou za 13,99 Eur.

HappyFoto ponúka až tri spôsoby ako si juvytvoriť. Môžete využiť online spôsob prostredníctvom webu www.happyfoto.sk, pomocou programu HappyFoto alebo novou mobilnou aplikáciou HappyFoto.

 

Nech si zvolíte akýkoľvek spôsob pri výrobe vás bude čakať nepreberné množstvo pozadí, ornamentálnych doplnkov, klip artov, ktoré budete môcť upraviť rôznymi nezvyčajnými efektmi. Doba spracovania sú štyri pracovné dni.

Podobné články