Výsledky online súťaže Letný úsmev v Shopping Palace

Thumbnail
Kategórie:

Ste zvedaví, kto vyhral tie krásne ceny v našej súťaži?

Výhra za najkomentovanejšiu fotku na kamsdetmi.sk

Najkomentovanejšia fotka na stránke kamsdetmi.sk počas celého trvania súťaže získa poukaz na 3-dňový Rodinný pobyt Villa Betula Resort ***  v hodnote 267 EUR

logoRodinné dovolenkové stredisko VILLA BETULA RESORT leží v srdci Liptova neďaleko Liptovského Mikuláša. Jeho dominantou je rozľahlý zábavný park BABYLAND s veľkým exteriérovým detským ihriskom a zastrešenou detskou halou. Deti aj dospelí si tu počas celého roka užijú viac ako 50 zábavných a športových atrakcií, zvieraciu farmu, konský ranč, tréningový golfový areál a ďalšie aktivity a športoviská.

Cena zahŕňa:

 • ubytovanie na 2 noci (3 dni) pre 2 dospelých a 2 deti v stredisku Villa Betula Resort*** v apartmáne Klasik alebo v mobilnom dome
 • 2 x raňajky pre 2 dospelých a 2 deti
 • neobmedzený vstup na detské ihrisko a do interiérovej zábavnej haly Babyland pre celú rodinu
 • neobmedzený vstup na zvieraciu farmu a do konských stajní
 • bezplatné parkovanie
 • bezplatný non-stop prístup na wi-fi internet
 • bezplatné zapožičanie športových potrieb
 • Platnosť poukazu od 5.9.2016 do 22.12.2016, poukaz je možné využiť pri nástupe na pobyt od nedele do stredy

Gratulujeme Alexkovi za najviac komentovanú fotku. Zbaľ kufre rodičom a hurááá do Betuly 🙂

24_8_denna_vyhra

 

1. cena – Profesionálne fotenie od Krásne momenty – Ivana Brunová v hodnote 500 Eur

krasne-momenty-GOLDFOIL-1Som fotograf, nadšenec. Vnímam svet okolo seba prostredníctvom svetla a farieb, ktoré tvoria obrazy. Fotografii sa venujem prakticky od mala, keď mi rodičia s dôverou požičali ich fotoaparát. Venujem sa detskej a rodinnej fotografií. Mám rada aj výzvy, preto v mojej tvorbe nájdete pestrú paletu rôznych žánrov. Rada experimentujem. Mojou vášňou je realisticky zachytiť detský svet. Fascinujú ma portréty, ľudia a ich pozitívne emócie. Fotenie robím ako príjemné stretnutie v prírode, kde pri rôznych hrách zachytávam prirodzené momenty- drobné okamihy detského a rodinného šťastia. Verím, že spoločne prežijeme to čaro krásnych momentov.

 • Fotenie podľa vlastného výberu v prírode, ktorého výstupom bude cca 150 upravených fotografií na CD
 • Žáner – rodinné, tehotenské, detské fotografie, portréty podľa výberu
 • Miesto fotenia po vzájomnej dohode
 • Fotenie v rozsahu 2 hod. vrátane kreatívneho stylingu.

Do objektívu sa bude usmievať Dianka so svojou rodinkou 🙂

1-krasne-momenty

 

2. cena – Kurz tanečnej prípravy pre deti od Riverpark Dance School v hodnote 180 EUR.

riverpark-danceschoolRiverpark Dance School ponúka pestrú ponuku detských tanečných hodín a kurzov v rôznych štýloch už od 2 rokov. Hodiny sú zamerané na získanie základných pohybových zručností a návykov, zlepšenie koordinácie pohybov a osvojenie si správneho držania tela. Rozvíjajú pohybovú pamäť a učia deti vnímať rytmus a dynamiku hudby. Hodiny pre najmenších sú založené na zákonitostiach detských hier. Hodiny pre staršie deti od 5 rokov sú delené podľa úrovne a podľa tanečných štýlov. Deti sú vedené skúsenými tanečnými lektormi a majú možnosť vystupovať a ukázať všetkým, čo sa naučili.

V Riverpark Dance School si zatancuje Saška alebo Vaneska 🙂 Slečny sa budú musieť dohodnúť 🙂

rds

3. cena – Detský športový kurz Sport Kids Academy  v hodnote 143 Eur.

 

logo_o_nas_348x228Akadémia je zameraná na všeobecnú športovú prípravu a pohybové programy pre deti vo veku od 0 do 12 rokov, ktoré  vďaka otvoreniu nových  priestorov BORY gym a EUROVEA gym, kde sa nachádza aj detský kútik,  mohli rozšíriť o program PRENATAL CARE & POSTNATAL CARE. Základom tréningov je športová gymnastika, ktorú dopĺňajú futbal, plávanie, lyžovanie, loptové hry, atletika, raketové športy a snowboard. Komplexnou športovou prípravou dosiahneme u detí rozvoj koordinačných, motorických a kondičných schopností, pričom programy sú prispôsobené veku a schopnostiam dieťaťa. Tréningy prebiehajú pod dohľadom profesionálnych trénerov a pedagógov v komfortných priestoroch.

V Sportkids Academy si zacvičí na jeseň Adamko.

dav

4. – 7. cena –  Rodinný celodenný vstup od AQUAPARK Senec v hodnote 68 Eur

AQAAQUAPARK Senec – vodný komplex s celoročnou prevádzkou nájdete na okraji známeho rekreačného letoviska v Senci – pár minút od diaľnice D1. Dobrodružstvo za dobrodružstvom pre tých najmenších i väčších, leňochov i neúnavných športovcov, ponúkajú rôzne typy bazénov s množstvom pútavých atrakcií ako sú masážne lavice, vodné trysky, protiprúdy, vodný chrlič, vzduchový gejzír, vodný dáždnik alebo vnútorný tobogán. V AQUAPARKU Senec si prídu na svoje návštevníci všetkých vekových kategórií. Areál ponúka po celý rok 5 bazénov s teplotou vody 28-38 °C

V Aquaparku Senec sa okúpe s celou rodinkou Tadeáško, Paula, Nelly a Maťka.

 

8. – 10. cena – Rodinný vstup pre 4 osoby od VIDA! science center v Brne v hodnote 25 Eur

vida logoVo vedeckom parku VIDA si môžete odpáliť vodíkovú raketu, stať sa hviezdou zpravodajstva o počasí, zmraziť vlastný tieň, zažiť zemetrasenie či rozpútať tornádo. Na ploche takmer 5000 m2 na vás čaká viac ako 150 interaktívnych exponátov. Unikátna stála expozícia je rozdelená do štyroch tematických celkov: PlanétaCivilizáciaČlovek a Mikrosvet. Samostatná časť Detské science centrum je venovaná deťom od 2 do 6 rokov. V Divadle vedy si potom možete užiť naše pravidelné predstavenia plné zábavných pokusov.

Na výlet do Brna pôjde so svojimi rodičmi Esterka, Iľja a Šimonko.

 

11. – 14. cena – Balíček pasteliek od BIC Kids v hodnote 20 Eur.

 

Logo BICProdukty BIC ® Kids:

 • sú vyrábané podľa tradícii francúzskej spoločnosti na farbičky a pomôcky pre umelcov Conté, preslávenej a to od roku 1794
 • Sú vysoko kvalitné. Spĺňajú všetky prísne štandardy kvality (netoxickosť, nezávadnosť, kvalitné vstupné suroviny, prísne kontroly výrobného procesu)
 • Sú inovatívne bezdrevné farebné ceruzky, ultra-umývateľné fixky a Plastidecor voskové pastelky pre deti od 1.roka
 • Sú určené pre deti všetkých vekových kategórií a podporujú ich vývoj.

S pastelkami si budú kresliť Tomáško, Niky, Karinka a Šimonko.

 

Kto vyhrá Let balónom, Mazdu MX5 na víkend a kurz v Sportkids Academy? To sa dozviete na podujatí Raj hračiek v Shopping Palace Zlaté piesky 24.-25.9. 2016.

Viac o podujatí TU.

 

raj-hraciek-shopping-palace

Pre úplnosť a prehľadnosť sme doplnili aj screeny komentárov prvých 2 miest z 31.8.2016 o 12,00. Rozdiel medzi číslom víťaza v tabuľke (409 komentárov vrátane odpovedí na komentáre – tie sa nebrali do úvahy) a priamo komentárov pod fotkou (385 komentárov) je v tom, že pod fotkou nie sú zarátané odpovede na jednotlivé komentáre. Prehľad výsledkov v galérii.

 • Prvý obrázok celkový počet komentárov vrátane odpovedí na komentáre, ktoré sa nebrali do úvahy.
 • Druhý obrázok je screen o 12,00 v deň ukončenia súťaže, kde počet komentárov je číslo bez odpovedí na komentáre.
 • Tretí obrázok je druhé miesto v poradí.

pocet komentarov 1

komentare-vitaz

komentare-druhy

Podobné články