Výchova bez blbých kecov!

Thumbnail
Kategórie:

Menej je niekedy viac – aj pri výchove samostatných, zodpovedných a silných detí. Mnoho vecí sa dá úspešne riešiť bez zbytočných rečí. Rodičovstva nemôže byť ani príliš veľa, ani primálo. Jednoducho tak akurát. A práve o tom je novinka, ktorá vám dá tipy na výchovu detí a ponúka triky, ako vybŕdnuť z mnohých ošemetných situácií.

Menej je niekedy viac – aj pri výchove samostatných, zodpovedných a silných detí. Mnoho vecí sa dá úspešne riešiť bez zbytočných rečí. Rodičovstva nemôže byť ani príliš veľa, ani primálo. Jednoducho tak akurát. A práve o tom je novinka, ktorá vám dá tipy na výchovu detí a ponúka triky, ako vybŕdnuť z mnohých ošemetných situácií.

 

 

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/91532142/vychova-bez-blbych-kecu.jpg

 

 

Výchova bez blbých keců je s humorom napísaná príručka pre rodičov, ktorí sú už unavení z večného upratovania vecí po deťoch, krotenia súrodeneckých šarvátok a vykonávania všemožnej práce v domácnosti. Myšlienka tejto knihy má dlhodobé uplatnenie, pretože zo svojej podstaty verí v deti samotné – a to je v dnešnej dobe neraz prehnanej starostlivosti nesmierne dôležitá vec.

Autorka Vicki Hoefle sa vyše dvadsať rokov venuje rodičom s deťmi, pričom kombinuje svoje praktické skúsenosti so znalosťami adlerovskej psychológie.

Ako sa nestať slúžkou svojich detí?
Ako udržiavať disciplínu?
Čo je to syndróm slepej uličky?


Vyhnite sa lepiacej páske (áno, tej, ktorou prelepíte dieťaťu ústaJ) a nájdite riešenia: ako napraviť poranené vzťahy, ako otvoriť myseľ a zavrieť pusu, ako ignorovať drámy a neposlušnosť?

Knihy o rodičovstve sú ako knihy o diéte: chvíľu fungujú a potom ste späť na mŕtvom bode. „Zdá sa, že pri tejto knihe je to inak,“ myslí si známa blogerka a spisovateľka Lenore Skenazy. „Je to myšlienka, ktorá je uskutočniteľná z dlhodobého hľadiska a naozaj funguje.“


Ak chcete zmeniť dynamiku vo svoje domácnosti a vychovávať sebestačné, pozorné a odolné deti, prečítajte si knihu Výchova bez blbých keců.

 

 

Podobné články