Vyberte si učebnice v Martinus.sk

Thumbnail
Kategórie:

Uľahčite si začiatok školského roka výberom učebníc so zľavou a darčekom!

Nový režim môže deťom aj rodičom spôsobovať zo začiatku viac starostí, príp. aj výdavkov kvôli nákupom potrebných pomôcok. Zorientovať sa, napríklad, v ponuke učebníc zaberie určite nemálo času.

V kníhkupectve Martinus.sk nájdete všetky potrebné učebnice v jednoduchom prehľade na stránke www.martinus.sk/ucebnice. Navyše, učebnice si v tomto kníhkupectve môžete kúpiť až do konca septembra so zľavami 15 – 20%. Ku každej učebnici dostanete aj špeciálny darček – pomôcku s názvom Vševed, ktorá sa hodí každému žiakovi či študentovi.

Vševed je nabitý vedomosťami z matematiky, biológie, slovenského jazyka a literatúry, angličtiny, dejepisu, geografie a dokonca obsahuje aj tabuľku chemických prvkov. Pomôže už na prvom stupni základnej školy, ale dokonca aj študentom niektorých odborov vysokých škôl. No a možno by ste si ho so záujmom radi preštudovali len tak – z nostalgie 😉 V tom prípade si nemusíte ani objednávať učebnice – k nákupu v kamenných kníhkupectvách či cez www.martinus.sk dostanete práve 1 ks tejto pomôcky.

Akcia platí do 30.9. alebo do vyčerpania zásob.

Podobné články