Vyberte pre vaše deti TOP LETNÝ TÁBOR a nezabudnuteľné leto

Thumbnail
Kategórie:

Ešte stále neviete čo s deťmi toto leto? Najvyšší čas vybrať pre nich ten najlepší tábor!

Príchod letných prázdnin znamená pre väčšinu rodičov problém kam s deťmi. Letné tábory sú jedným z najobľúbenejších spôsobov, ako sa školákom počas prázdnin postarať o zmysluplné využitie voľného času. Zorientovať sa v bohatej ponuke často nie je jednoduché. Ako vybrať ten správny tábor? A koľko to rodičov bude stáť? To všetko sa dá zistiť na jedinečnom veľtrhu detských táborov, ktorý otvoria už tento víkend v Bratislave.

28

Organizátori táborov, ktorí majú v ponuke viac ako dvesto letných táborov od výmyslu sveta, sa zídu tretí májový víkend v Bratislave. Pripravená je pestrá ponuka toho najlepšieho zo Slovenska, ale aj z Česka. Vybrať by si mali aj tí najnáročnejší. “Chceli sme predovšetkým ušetriť rodičom čas a tak sme im pripravili pestrý prehľad tých najzaujímavejších denných a týždenných táborov zo Slovenska aj z Česka – a to všetko pod jednou strechou,” prezradila spoluorganizátorka veľtrhu Iveta Adamcová.

Na akcii Vyber si TOP tábor môžu rodičia pre deti vybrať pobyty na tých najkrajších slovenských, moravských a českých miestach či dokonca pri mori. V ponuke budú rôzne tábory, od tých tradičných pri vatre s opekačkou, cez športové, vedecké, indiánske až po tanečné, jazykové alebo tábory so zvieratami. Budú sa môcť stretnúť s organizátormi táborov osobne, viacerí z nich donesú so sebou aj zaujímavé rekvizity a predstavia praktické ukážky toho, čo deti v tábore čaká. “Niektorí dokonca prinesú aj zvieratká. Svoj stánok tu bude mať aj tábor, v ktorom sa deti naučia, ako sa postarať o psíka alebo, ako podojiť kozičku. Malí návštevníci si budú môcť postaviť a naprogramovať robota, odfotiť sa s dinosaurom z tatranského tábora a budeme tu mať aj originálny záhorácky tábor.” potvrdila Adamcová.

20160728_155133upravene

Len počas tohto víkendu budú mať rodičia šancu dostať tábor za špeciálnu cenu a tí šťastnejší môžu zaujímavý letný pobyt pre svojho potomka aj vyhrať. Veľtrh letných táborov pre deti s názvom Vyber si TOP tábor sa bude konať 20. – 21.mája v Shopping Palace Bratislava.

Viac informácií môžete získať na FB alebo na webstránke.

Podobné články