Výber TOP táborov a pobytov pre deti na leto

Thumbnail
Kategórie:

Hľadáte ten správny letný tábor pre Vaše ratolesti na leto? Ste správne, nechajte sa inšpirovať. Ponuka je veľmi široká, každý tábor je niečim špecifický!

Ak sa Vaše dieťa nebojí dobrodružstiev, očakáva plno pohybu, akcie a športových výziev odporúčame vybrať si z bohatej ponuky Happy Kids táborov. V ponuke sú denné a pobytové tábory s rôznym zameraním na športové aktivity. Denné športové tábory so zdolaním bratislavskej „pevnosti Boyard“ zažije Vaše dieťa jedine v Team up. Naučia deti byť tímovými hráčmi, podporia logické a strategické myslenie, odbúrajú nesmelosť. Dobrodružný pobytový tábor, pri ktorom nebude chýbať streľba z praku, hry v bludisku, šifrovačky, rôzne loptové hry, večerné posedenia pri táboráku, nočné nasledovanie vlka, rozprávkový deň, pochod na hrad Revište ponúka Záhada Zveroparku.

Ak Vaše deti milujú lego a aktivity s ním, zamerajte svoju pozornosť na KreaTivO, ktorý ponúka práve letné denné tábory s kockami LEGO®. Ak uprednostníte denné či týždenné anglické tábory, určite kliknite na vynikajúce jazykové tábory organizované firmou Volis Academy, Andantino a BiLingvi. Vaše dieťa sa naučí cudzí jazyk, ani nebude vedieť ako!

Z úplne iného súdka je letný laser game tábor od CHILL POINT LASER ARENA, kde sú pre deti nachystané neobmedzené zážitky vo virtuálnej realite a Laser game priamo v aréne a aj vonku. Naopak, pre trošku staršie deti, máme na výber letné herecké kurzy, kde si osvoja základy hereckej práce, získajú skúsenosti s hraním pred kamerou, alebo sa pripravia na štúdium herectva. Ďalšie umelecky zamerané tábory ponúka Stredoeurópsky dom fotografie. Sú nimi Fotografický a Graficko – fotografický tábor priamo v centre Bratislavy.

V neposlednom rade máte možnosť zabezpečiť prázdniny plné zábavy a zážitkov svojim deťom cez www.dennetabory.sk. Pre deti neustále pripravujeme nové a nové zaujímavé programy viacerých denných táborov.

Dennetabory.sk

Ak chcete svojím deťom zabezpečiť prázdniny plné zábavy a zážitkov, navštívte www.dennetabory.sk. – tu ste na správnom mieste. Pre deti neustále pripravujeme nové a nové zaujímavé programy viacerých denných táborov a to nie len počas letných. Na leto 2018 sme si pre vaše ratolesti pripravili viac ako 25 rôznych tematických programov od táborov v bratislavskej ZOO, pre kuchárskych či fotografických nadšencov, malých astronómov; až po rôzne druhy umeleckých táborov. AJ tento rok sa ku Vám vracajú denné detské tábory a to po 15. krát. Každým rokom pridávame do portfólia nové druhy táborov a môžeme tak robiť, práve vďake pozitívnym ohlasom zo strany rodičov a spokojnosti detí.

Program: Tábory sa delia na viacero druhov podľa záľub detí. Niektoré zaujíma šport, iné zase hry s legom a nakoniec je tu podpora kreativity a učenia sa novým veciam. Práve dozvedanie sa  zaujímavosti môže obmedziť obľúbenú otázku u detí „ A prečo?“. Veď predsa načo by sa pýtali, keď veľa vecí budú vedieť od skúsených a vyškolených lektorov v danej oblasti.

Termíny: Tábory sú otvorené počas celého leta a jednotlivé tábory sa otvárajú viac krát počas letných prázdnin. Každý jeden má dĺžku 5 pracovných dní so začiatkom od 7:45 do 17:00.

Vek: Odporúčanou vekovou skupinou v našich táboroch sú deti od 3 do 14 rokov. A práve široké portfólia poskytuje možnosť, aby si dieťa v každom veku našlo čo ho zaujme.

Cena: Suma za týždňový tábor sa pohybuje od 104€ – 170€. V cene je zarátaná strava 3x denne a dáva sa dôraz na vyváženosť nutričných hodnôt.

Veľmi radi Vás uvítame na našej online stránke www.dennetabory.sk, prípadne Vám  zodpovieme všetky otázky na tel. čísle +421 905 756 043 či emailom: info@dennetabory.sk.

2018_ denne tabory_resize

Pobytovetabory.sk

Už 17 rokov rastieme s vašimi deťmi a každý rok vám prinášame širokú ponuku letných denných táborov. Tohtoročnou našou horúcou novinkou pre vás, sú nové pobytové tábory –  Kempy snov.

Záhadami opradené pohorie Tríbeč a hrad Gýmeš alebo malebné dubodielské lesy pri Trenčíne sú hostiteľmi našich tohtoročných pobytových táborov pre vaše deti. Vydajte sa s nami za tajomstvami Kempov snov, ktoré vaše ratolesti vtiahnu na sedem dní do magického sveta plného hier, zábavy a zážitkov.

Kempy snov v lete privítajú šikovných bojovníkov a bojovníčky, ktorí sa s nami vydajú na dobrodružnú cestu do sveta plného fantázie a priateľstva. Zlý Sicario so svojou družinou ukradli z čarovnej truhličky zázračný kameň, ktorý je nekonečným zdrojom radosti a energie. Bez tohto kameňa hrozí, že celý svet upadne do nudy a temnoty. Povráva sa, že zlý Sicario sa ukrýva vo svete nazývanom Bullarum, ku ktorému vedie cesta cez päť iných svetov, na ktorých nás čakajú rôzne hry, súťaže a prekážky. Pri ich zvládaní nám pomôže čarovná truhlička, do ktorej každý deň spoločne nazrieme, aby sme zistili, či sa v nej nenachádza indícia, ktorá by nám pomohla pri pátraní. Poďme spolu v lete poraziť zlého Sicaria a vráťme svetu čarovný kameň.

Naše pobytové tábory sú určené pre deti vo veku od 6 do 14 rokov, s určitou mierou samostatnosti. Skvelá atmosféra, nové priateľstvá, bohatý a pestrý program –  toto všetko čaká na deti, ktoré už dnes môžete prihlásiť na Kemp snov v Trenčíne alebo Kemp snov v Nitre.

Termíny: Tábory sú otvorené počas celého leta a jednotlivé tábory sa otvárajú viac krát počas letných prázdnin. Každý jeden má dĺžku 7 pracovných dní so začiatkom od nedele do soboty.

Vek: Odporúčanou vekovou skupinou v našich táboroch sú deti od 6 do 14 rokov.

Cena: Suma za týždňový tábor je 218€. V cene je zarátaná pestrá strava počas celého dňa a dáva sa dôraz na vyváženosť nutričných hodnôt.

Veľmi radi Vás uvítame na našej online stránke www.pobytovetabory.sk, prípadne Vám  zodpovieme všetky otázky na tel. čísle +421 905 756 043 či emailom: info@pobytovetabory.sk .

pdtholahola

HAPPY KIDS – DENNÉ A POBYTOVÉ TÁBORY 2018

Ak miluješ šport a dobrodružstvo, tak sú naše tábory určené priamo pre teba! Ak sa nebojíš dobrodružstiev, tak ťa čaká plno pohybu, akcie a športových výziev. Získaj kopu zážitkov a spomienok, na ktoré nikdy nezabudneš.
Rôzne druhy denných a pobytových táborov zamerané na športové aktivity. Aktívne prežitý voľný čas v lete so športom a zábavou v super kolektíve. Pre deti je v táboroch pripravený bohatý program, môžu jazdiť na koňoch, plávať, hrať futbal, bicyklovať alebo sa naučiť ako prežiť v prírode. Je len na Vás, ktorý tábor si vyberiete!

Na výber ponúkame 12 rôznych táborov:

Futbalový táborPlavecko-športový tábor v RužinoveJazdecký tábor – Edyho rančMultišporotový tábor Železná studničkaMultišporotový tábor Čierna vodaRybársky tábor prežitiaCyklotábor Železná studničkaJarný táborArmycamp Bratislava – dennýArmycamp Valčianska dolina – pobytovýCyklotábor – Zochova chataAdventure camp

Najvhodnejšia veková skupina: od 4 rokov (podľa výberu tábora)
Cena tábora: od 135€/týždeň
Stravovanie/pitný režim: Stravovanie a celodenný pitný režim v cene

happykids-680x500novy

Najlepšie jazykové prázdniny vo Volis Academy! 

Naučte sa jeden zo svetových jazykoch na našich denných, či týždenných táboroch! Jazykové tábory vo Volis Academy pokračujú aj tento rok! Okrem toho, že sa zdokonalíš v anglickom, nemeckom, a po novom aj vo francúzskom či španielskom jazyku vďaka Callanovej a Priamej Metóde, si taktiež skúsiš, aké je to používať cudzie jazyky celý deň ako native speaker!

Na dennom tábore okrem 20 hodín cudzieho jazyka zažiješ veľa zábavy počas hry Laser Game, Lanolandu, Virtuálnej reality, či návštevy v Rádiu Expres, alebo v Pixel Federation. Ak sa rozhodneš pre týždenný tábor, naučíš sa, aké je to prežiť v lese, ako si vyrobiť masku na Halloween, zažiješ ozajstnú sleepover party a taktiež sa naučíš niečo zo života bloggerov a youtuberov.

Neváhaj a príď so svojím kamarátom a obaja dostanete zľavu 20%! Pre viac informácií navštívte: www.jazykoveprazdniny.sk, alebo nás kontaktujte na simkova@volis.sk

Najvhodnejšia veková skupina: od 7 do 14 rokov (denný tábor), od 8 do 14 rokov (týždenný tábor)
Cena tábora: 159€/týždeň (denný tábor), 269€/týždeň (týždenný tábor)

KreaTivO – Letný denný tábor s kockami LEGO®

Prečo náš tábor? Lebo LEGO®! Iba u nás zažijú vaše deti super leto v tábore s obľúbenými kockami LEGO®. Nielenže zažijú množstvo zábavy, nájdu si nových kamarátov, ale si aj zdokonalia technické zručnosti.

– Zábavné a vzdelávacie aktivity s kockami LEGO®.
– Bavíme sa a zároveň učíme deti premýšľať kreatívne
– Celodenný program pod vedením skúsených lektorov
– Špecializované priestory pre deti v našom kreatívnom centre
– Športové indoorové a outdoorové aktivity (lanová dráha, laser aréna, návšteva Trenčianskeho hradu, opekačka v prírode a iné…)

Zameranie: Program tábora je zostavený tak, aby sa chlapci aj dievčatá, pod vedením kvalifikovaných lektorov hlavne zabavili a odreagovali v modernom centre plnom kociek LEGO®.  Deti si veľmi nenásilnou formou budujú základné poznatky z fyziky a mechaniky a to zvyšuje ich záujem o vedu a techniku. Počas celého dňa majú dostatok fyzických aktivít na čerstvom vzduchu.

Stručná špecifikácia: Celý program tábora je v „kids friendly“ príjemnom a bezpečnom prostredí. Deti prichádzajú ráno, pričom doobeda strávia aktivitami s kockami LEGO®. Po obede pracujú na rôznych zaujímavých aktivitách pod vedením vyškolených lektorov. Celý program má svoju logiku a dramaturgiu. Striedajú sa rôzne aktivity. Stimulujúce (skladanie modelov s kockami LEGO®), vzdelávacie (zábavná hodina s LEGO®), kľudové (kreslenie a maľovanie) a pohybové (organizované tímové hry na čerstvom vzduchu). Celý čas sa deti hrajú, rozvíjajú svoju kreativitu a nadväzujú nové kamarátstva.

Najvhodnejšia veková skupina: Denné tábory s určené pre deti od 6 do 12 rokov.

Stravovanie / pitný režim: Stravovanie je zabezpečené 3 x denne vo forme desiatej, teplého obedu a olovrantu. Počas celého dňa je zabezpečený pitný režim.

Cena denného tábora: 139 € za 1 týždeň

Denný tábor v Team up

Denný tábor v Team up naučí deti byť tímovým hráčom, podporí logické a strategické myslenie, zlepší komunikáciu medzi rovesníkmi, odbúra nesmelosť. Anglickú konverzáciu zastrešia lektori z EMPIRE jazykovej školy. Zdolať bratislavskú „pevnosť Boyard“ bude pre dieťa určite veľká výzva.

Téma nášho denného tábora je Avengers vs Team up, každý deň bude pod záštitou jedného z Avengers – hrdinov. Kontakt: tabory@teamup.sk.

Odporúčaná veková skupina: deti vo veku od 8 rokov do 15 rokov
Cena tábora: 150 € / týždeň (s DPH)
Stravovanie a pitný režim zabezpečený počas celého dňa.

 

LETNÉ  HERECKÉ  KURZY

GALAXY ACTING  STUDIO aj v tomto roku organizuje kurzy pre deti od 10 do 15 rokov, mládež aj dospelých, pre tých, ktorí si chcú osvojiť základy hereckej práce, získať skúsenosti s hraním pred kamerou, alebo sa pripraviť na štúdium herectva. Predovšetkým však pre tých ktorí majú talent a chcú si splniť svoj sen a skúsiť to. Herecká tvorba, reč, pohyb, práca pred kamerou a nakrúcanie spotov pod odborným vedením skúsených hercov a pedagógov je náplňou kurzov.

Kurz sa koná od 1 do 7. júla 2018 v príjemnom horskom hoteli Belušské Slatiny.
Cena kurzu je 350 Eur (v cene je ubytovanie, celodenná strava a výuka)

Podrobnejšie informácie nájdete na našej stránke www.galaxycasting.com, telefónnom čísle: 0905 482585, galaxycasting@gmail.com.

Fotografický a Graficko – fotografický tábor

Stredoeurópsky dom fotografie aj tento rok pozýva deti na denné tábory v centre Bratislavy na ktorých sa mladí fotografi zmenia na skutočných umelcov. V ich závere si zaželajú len dobré svetlo a hor sa za ďalšími dobrodružstvami s fotoaparátom v ruke! V ponuke sú dva tábory:

Fotografický tábor určený pre deti a mládež, ktorí sa chcú bližšie zoznámiť s fotografiou, jej históriou, základmi fotografovania a dodatočným spracovaním v počítači. Deti zažijú skutočnú prípravu výstavy svojich diel od nafotografovania cez výber najlepších prác, paspartovanie, rámovanie až po prípravu malej vernisáže.
Termíny 2018: júl, august 2018
Vek: 8-18
Cena: 110 Eur

Graficko – fotografický tábor určený pre všetkých, čo majú vzťah k vizuálnemu umeniu. Prvým krokom je fotografia, druhým je vytvoriť z nej obraz podľa vlastných predstáv, či predlohy. Program je koncipovaný tak, aby sa edukatívne aktivity stali zábavnou hrou. Časť tábora sa venuje zvládnutiu fotografickej techniky, primerane veku účastníka, pri fotografických cvičeniach zameraných na portrét, zátišie, architektúru. Následne nadviaže postprodukcia, grafické cvičenia, ktoré fotografie zmenia na plagáty, reklamu či koláž. Deti zažijú veľa zábavy, interiérové aktivity sú striedané s exteriérovými. Nízky počet účastníkov (osem) zabezpečí individuálny prístup ku každému z nich s ohľadom na ich vek a schopnosti.
Termíny 2018: júl, august 2018
Vek: 8-18
Cena: 125 Eur

Súčasťou oboch táborov sú výlety po Bratislave – objavovanie a zachytenie architektúry Bratislavského hradu, krás Botanickej záhrady, sadu Janka Kráľa, či Medickej záhrady, práca v exteriéri i interiéri – ateliéri.

Andantino – denné jazykové tábory v Senci

Denný jazykový tábor Andantinko holiday pre deti od 4 do 8 rokov
1. turnus: 23.7. – 28.7.2018
2. turnus: 30.7.2018 – 3.8.2018
Cena: 110 eur (v cene desiata, obed, pitný režim, pomôcky, vstupy, doprava)

Denný jazykový tábor Speak and Go pre deti od 9 do 15 rokov
Termín: 13. 8. – 17. 8. 2018
Cena: 110 eur (v cene desiata, obed, pitný režim, pomôcky, vstupy, doprava)

– mini výlety/ návštevy známych pamätihodností a voľnočasových stredísk a ihrísk v Senci, resp. v blízkom okolí
– hravá výučba angličtiny – anglické pesničky a rozprávky, hry, súťaže, kvízy, roleplays, interaktívne projekty a upevňovanie slovnej zásoby v angličtine v reálnom prostredí
– situačné precvičovanie konverzácie a osvojenie si prirodzeného prejavu v anglickom jazyku
– aktivity a športovo-vedomostné hry v prírode, tvorivé dielničky

Letný laser game tábor od CHILL POINT LASER ARENA v Trnave

Aktivuj zmysly. Vstúp do letného tábora, kde je každý hrdinom. Pre deti od 7 do 14 rokov.

Termíny: 9.-13. júl, 23.-27. júl, 6.-10. august, 20.-24. august

Program:
– Laser game priamo v aréne a aj vonku
– Výlety do Malých Karpát s kurzom prežitia v prírode
– Neobmedzené zážitky vo virtuálnej realite
– Lekcie jazdenia na mini segwayoch
– Závody na minimotokárach
– Stolný tenis, air hockey, X box a oveľa viac

Cena: 119€ (all inclusive). Pri platbe do 31.5.2018 – cena: 109€.
Cena zahŕňa: vyváženú stravu (raňajky, obed, olovrant)

Denné letné anglické tábory s BiLingvi v Trnave

Letné prázdniny sa nenávratne blížia a spolu s nimi aj denné anglické tábory v jazykovej škole BiLingvi, ktoré sú vedené našimi skúsenými lektormi. Prečo si vybrať práve náš tábor? Pretože u nás je spojený pestrý program plný zábavných aktivít s hravou výukou anglického jazyka, čo zabezpečí, že Vaše dieťa nepomyslí na prázdninový stereotyp od pondelka do piatka od 8:00 do 16:30.

Každodenný program, ktorý je vhodný pre deti od 3 do 11 rokov, zahŕňa:
– 2 hodiny výučby angličtiny denne hravou a zábavnou formou; deti sú rozdelené do skupín podľa vekovej kategórie,
– celodennú stravu a pitný režim,
– športovo-súťažné aktivity,
– tvorivé dielne,
– vedomostné hry,
– hudobný program,
– mega záhrada,
– rozlúčkový karneval v posledný deň tábora,
– zdravotníka.

Na všetky deti sa tešíme na Ferka Urbánka 16, TRNAVA (oproti zábavno-obchodnému centru MAX) v nasledujúcich termínoch: 9.7. – 13.7.2018, 16.7. – 20.7.2018, 6.8. – 10.8.2018, 13.8. – 17.8.2018, 20.8. – 24.8.2018

Cena za tábor pre jedno dieťa je 119€ all inclusive, využite zľavu 10€ pri prihlásení Vášho dieťaťa do 31.5.2018.

Pre viac informácií neváhajte volať na telefónne číslo 0915 147 256, mailovať na nikol@bilingvi.sk alebo navštívte našu webovú stránku   http://www.bilingvi.sk/denne-letne-anglicke-tabory.

Záhada Zveroparku – legenda lesa

Zveropark je unikátne miesto života zvierat uprostred lesa, v ktorom všetky tvory spolunažívajú bez konfliktov. Jedného dňa však začali z lesa miznúť zvieratká. Kto je za tým? Aká je príčina miznutia? Poď do Zveroparku s nami, absolvuj výcvik strážcu lesa a pomôž nám vyriešiť záhadu Zveroparku. Zažiješ obrovské dobrodružstvo, pri ktorom nebude chýbať streľba z praku, hry v bludisku, šifrovačky, rôzne loptové hry, večerné posedenia pri táboráku, nočné nasledovanie vlka, rozprávkový deň, pochod na hrad Revište a výlet do múzea v Svätom Antone. Pri tom všetkom sa dozvieš veľa nových informácií zo sveta prírody.

Ubytovanie sa nachádza v táborisku, ktoré je súčasťou Zveroparku, ale je samostatne oplotené. Ubytovanie je zabezpečené v pätnástich podsadových stanoch (v jednom stane sú dve lôžka) a v šiestich drevených chatkách (v jednej chatke sú štyri lôžka). Každé lôžko pozostáva z drevenej postele, matracov, deky a podušky. Z týchto dôvodov je potrebné priniesť si do tábora vlastný spací vak.

Termíny: 7.7. – 14.7. 2018, 14.7. – 21.7. 2018, 28.7. – 4.8. 2018, 18.8. – 25.8. 2018
Najvhodnejšia veková skupina: 7-12 rokov
Cena: 220 € s DPH

 

Podobné články