Vo Vysokých Tatrách vznikol unikátny zážitkový park

Thumbnail
Kategórie:

Vysoké Tatry, 15. decembra 2020 – Návštevníci Vysokých Tatier majú o dôvod viac spraviť si výlet do nášho najvyššieho pohoria. Novootvorený Dinopark Tatry s množstvom atrakcií, kde sa môžu rodiny s deťmi zabaviť ponúka zážitkový výlet pre všetkých nadšencov dinosaurov.

V Dinoparku nájdu návštevníci 10 tzv. animatronických modelov rôznych druhov dinosaurov v nadrozmernej veľkosti. Tieto najväčšie suchozemské bylinožravce doslova ožijú pred návštevníkmi – hýbu sa a vydávajú realistické zvuky. Okrem toho, že sa dozvedia poučné informácie, čaká na nich zábavný kvíz, virtuálna realita, kino, trampolíny, skákacie hrady, hojdačky a množstvo inej zábavy. Tento zážitkový výlet je určený pre všetkých nadšencov dinosaurov bez ohľadu na vek. Doslova, všade kam sa návštevníci obzrú uvidia dinosaurov.

Za všetkým opäť stojí kolektív autorov spoločnosti Tatryparks, ktorí len prednedávnom predstavili najmodernejšiu prehliadku Vysokých Tatier, s názvom Tatry vnútri v Starom Smokovci.

„Teší nás, že sa nám tento projekt podarilo zrealizovať, a že návštevníkom Vysokých Tatier pridávame na rozmanitosti atrakcií, ktoré môžu v Tatrách zažiť, aj vďaka projektu Dinopark. Park má edukatívno-zábavný charakter, ako pre deti, tak aj pre dospelých,“ povedal Peter Matuška z Tatryparks.

„Vysoké Tatry by mali byť jediným miestom na Slovensku, kde boli nájdené skamenené stopy veľkého dravého dinosaura, preto sme sa Dinopark Tatry rozhodli umiestniť práve na to miesto,“ pokračuje Matuška.

Dinopark Tatry vo Vysokých Tatrách je otvorený počas víkendov, štátnych sviatkov a školských prázdnin od 10,00 do 18,00 hod. a nachádza sa v Dolnom Smokovci, pod penziónom Raimund. Deti do 3 rokov majú vstup zdarma, rovnako tak držitelia preukazov ZŤP. Ceny vstupeniek: https://www.dinoparktatry.sk/sk/vstupenky/.

Podobné články