Milujete Vianoce a zdobenie svojho domova? Zapojte sa do súťaže Vianočné svetielka!

Thumbnail
Kategórie:

Bratislava 11. december 2019 – Všetko sa to začína už Mikulášom, pokračuje pečením, prípravou voňavých dobrôt, zdobením stromčeka a celého nášho okolia – ikebany, aranžmány, svetielka. A práve výzdoba svetielkami je hlavným symbolom Vianoc. K tým tohtoročným patrí aj súťaž Vianočné svetielka. V hre sú skvelé ceny ako romantický wellness pobyt, lyžovačka, narodeninová párty, poukaz na nákup vnímavých hračiek, kreatívne súpravy, fusakle a mnoho ďalších. Súťaž sa končí 15. januára 2020.

Súťaž Vianočné svetielka je skvelá príležitosť pre rodiny s deťmi vyhrať zaujímavé ceny, zabaviť sa, ale najmä byť spolu. Spoločné zdobenie, vytváranie niečoho originálneho a hravého milujú takmer všetky deti. Fantázii sa medze nekladú, svetelná výzdoba môže byť tradičná, moderná, dizajnová aj klasická, jedno- i viacfarebná. Stačí poslať fotografiu s výzdobou na www.vianocnasutaz.sk do 15. januára 2020,“ hovorí Michal Moško, MBA, Organizátor súťaže.

Ako sa zapojiť do súťaže a hrať o skvelé ceny?

Pravidlá súťaže sú jednoduché. Stačí odfotiť vlastnoručne vyrobenú vianočnú svetelnú výzdobu napríklad v okne, na stromčeku, na dome, kdekoľvek. Čím bude fotografia nápaditejšia a originálnejšia, tým je väčšia šanca na výhru. Zapojiť do súťaže sa môžu záujemcovia vložením fotografie a vyplnením krátkeho formulára na stránke http://vianocnasutaz.sk/sutaz/. Ukončenie súťaže bude 15. 1. 2019, výhercovia budú kontaktovaní e-mailom a uverejnení na facebookovom profile kamsdetmislovensko a na portáli www.kamsdetmi.sk.

51 zaujímavých a hodnotných cien čaká na výhercov  


Rodiny s deťmi sa môžu tešiť na hodnotné ceny, akými sú lyžovačka v Bachledke, oslava narodenín organizovaná ozajstnými profesionálmi, poukaz na nákup vnímavých hračiek, kreatívne súpravy Cieľožrúta, veselé fusakle, cestovateľské knihy pre deti, DVD a CD od Tárajka a Popletajky a aj krásne ilustrované knihy od portálu kamsdetmi.sk. Absolútny víťaz sa môže tešiť na romantiku a wellness pobyt v hoteli Salamandra. Šance na výhru sú vysoké, stačí len odvaha a chuť súťažiť.

  1. cena

Relax pre dvoch v hoteli SALAMANDRA

Začnite rok 2020 romantikou vo dvojici v krásnom prostredí hotela SALAMANDRA. Získate poukaz pre dve osoby na dve noci s polpenziou a bezplatným vstupom do wellnessu.

  1. cena

Rodinná lyžovačka Bachledka 

Víkend s rodinou od piatka do nedele v nádhernom prostredí v Bachledovej doline. Rodinná vstupenka na Chodník korunami stromov s lanovkou a 2-hodinový vstup do Detského sveta čaká na svojho výhercu.  V sobotu si zalyžujú malí i veľkí. Rodičia získajú 6-hodinový skipas a 2 deti 6-hodinový skipas aj s dvomi lekciami v lyžiarskej škole. Nedeľa môže opäť patriť radostiam na svahu, aj na tento deň pôjdete so 6-hodinovým skipasom pre malých aj veľkých.

  1. cena

Chameleón Land

Organizovať oslavy narodenín pre drobcov je nápor na nervy rodičov. Preto všetko prenechajte odborníkom a užívajte si radosť v detských očkách. Vďaka tomuto darčeku získate poukaz na akúkoľvek detskú oslavu v hodnote 220 eur v Chameleón centre. A to už môže byť skvelá párty!

  1. – 6. cena

Toyeto – vnímavé hračky

Deti sa chcú zabaviť, rodičia si želajú, aby sa zmysluplne rozvíjali. A práve to sa snúbi vo vnímavých hračkách. Získate poukážky v hodnote 50 eur na nakúp akýchkoľvek vnímavých hračiek, ktoré si deti zamilujú.

  1. – 16. cena

Cieľožrút plní predsavzatia

Šťastie praje pripraveným. A s Cieľožrútom sa vaše plány a predsavzatia podaria. Desiatich  z vás potešíme rodinnou kreatívnou súpravou na tvorbu nástenky cieľov a vízií, ktorá rozvíja cieľavedomosť, zodpovednosť a inšpiráciu. Cieľožrúť vám príde zabalený v batohu s krásnym čičmianskym motívom.

  1. – 26. cena

Fusakle

Veselé ponožky na nôžky pre celú rodinu v originálnom darčekovom balení.

  1. – 31. cena

Malý cestovateľ – Európa

Kniha Romana Borušoviča priblíži najmenším hlavné mestá Európy. S knižným kamarátom Petríkom budú spoznávať históriu, pamiatky i bežné súčasti európskych štátov a metropol.

  1. – 41. cena

Tárajko a Popletajka
CD a DVD obľúbených priateľov z krajiny Rozprávkovo.

  1. – 51. cena

Knihy od KAMSDETMI.sk

Kde sa drobci dobre zabavia? A zašportujú? Kde si oddýchnu aj rodičia? Kam vycestovať, aby sme za krátky čas zažili čo najviac? Na to odpovedia knihy od kamsdetmi.sk.

Viac informácií o súťaži nájdete na www.kamsdetmi.sk alebo www.vianocnasutaz.sk

Podobné články