Užitočný pomocník na cestách

Thumbnail
Kategórie:

Čas dovoleniek sa nezadržateľne blíži a veľa rodín s deťmi si vyberie na jednu z najkrajších častí roka leteckú dopravu.

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/47619407/9500svdr_inuse.jpg

Čas dovoleniek sa nezadržateľne blíži a veľa rodín s deťmi sa vyberie na jednu z najkrajších častí roka leteckou dopravou.


Jej výhody sú všetkým jasné, je to predovšetkým rýchlosť s akou nás lietadlo dopraví do vysnivaného raja, pohodlnosť a radosť detí z lietadla.

 

Nevýhodou je často dlhé čakanie na letisku a predpísaná váha batožiny na ktorú pri balení vás a vašich ratolestí nesmiete zabudnúť.

 

Ak prekročíte povolenú hmotnosť vášho kufra, musíte si jednoducho priplatiť. „Preborníkmi“ v tejto činnosti sú nízkonákladové letecké spoločnosti, ktoré účtujú za každé kilo batožiny navyše aj 15 EUR! Ak to nechtiac teda prešvihnete, môže sa vaša cesta za morom zbytočne výrazne predražiť.

 

Užitočným pomocníkom je cestovná váha na kontrolu batožiny s praktickou sponou na ľahké použitie. Odváži váš kufor v pohodlí domova do hmotnosti 40 kg a presná hmotnosť sa vám zobrazí na digitálnom dispeji. Presnosť váženia je +- 100 gramov a vy viete, čo si ešte môžete pribaliť alebo vybaliť.

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/47619407/9500svdr.jpg

Príjemnú dovolenku plnú nezabudnuteľných zážitkov prajeme.

 

Zakúpite na www.vzdy.sk od 19,90 eur

Podobné články