Užite si zimné prázdniny v Gothale alebo potešte zážitkom pod stromček

Thumbnail
Kategórie:

Ak patríte medzi tých, ktorí sa nevedia dočkať zimných radovánok a romantickej zasneženej idylky v nádhernej liptovskej prírode a vaše ratolesti milujú kúpanie, animácie s maskotom a kopec zábavy, máme pre vás skvelý tip za pobyty od 26. 12. do 8.1.

Rodinný rezort Gothal v Liptovskej Osade je miesto, kde so svojou rodinou zažijete tú pravú zimu so všetkými jej krásami a nemusíte cestovať ďaleko. Či už ste priaznivci lyžovania, korčuľovania, kúpania, zábavy s animátormi, wellnessu, jedinečnej atmosféry a súkromia útulných  liptovských chalúpok, v Gothale si prídete na svoje. Gothal je synonymom pre aktívny oddych pre veľkých aj malých. Netreba sa nikam presúvať, všetky aktivity si užijete na jednom mieste.

Multifunkčný areál Gothal sa nachádza v atraktívnej lokalite na rozhraní Veľkej Fatry a Nízkych Tatier, iba 12 kilometrov od lyžiarskych svahov na Donovaloch, len cca 2,5 hod. od Bratislavy či Košíc.

Na jednom mieste tu nájdete najmodernejší veľkorysý vodný svet s 3 bazénmi prístupnými pre ubytovaných hostí zdarma každý deň počas pobytu, wellness s 3 saunami, masáže, jedinečnú simuláciu Mŕtveho mora – floating, beauty a relax služby, ako aj športové aktivity – klzisko s požičovňou korčúľ a pomôcok pre najmenších korčuliarov, fitness s lezeckou stenou, bowling a biliard. Pre milovníkov lyžovania je pripravená pohodlná doprava shuttle busom na neďaleké  Donovaly.

Či budú vaše ratolesti spokojné so zimnými prázdninami v  v Gothale? Nepochybne. Gothal kladie dôraz na rodiny s deťmi a na najmenších návštevníkov, pre ktorých sú každý deň od 28. decembra pripravené aktivity s animátormi a maskotom Rysom Norysom, detský bazén a detský hrad v jeho bezprostrednej blízkosti. Pre ubytovaných hostí je zdarma prístupný detský kútik s rozlohou viac ako 110 m2 a pre tých, ktorí radšej šantia vonku, rezort ponúka 2 vonkajšie detské ihriská s preliezačkami a atrakciami od výmyslu sveta.

Čaro pobytu v Gothale umocní ubytovanie v štýlových a plne komfortne vybavených liptovských chalupách rôznych veľkostí a pôdorysov, inšpirovaných tradičnou ľudovou architektúrou. Každá chalupa je vybavená vlastnou plne vybavenou kuchyňou a pohodlnou obývačkou. Pre tých, ktorí preferujú ubytovanie v izbách penziónov, sú k dispozícii útulné 2 posteľové izby, či rodinné izby s 2 prepojenými izbami. Deti do 3 rokov majú ubytovanie zdarma, deti do 11,99 rokov majú zľavu 50 % z ceny za ubytovanie.

Gastronomickou dominantou Gothalu je Koliba Liptov, ktorá ponúka poctivo po domácky pripravované tradičné slovenské špeciality. Koliba s jedinečnou atmosférou servíruje aj raňajky a  polpenzie pre ubytovaných hostí. Pizzu vychýrenú v celom priľahlom okolí ponúka reštaurácia Vlnka v komplexe Vodného sveta a chutné snacky a nápoje pri kúpaní vám naservíruje Aqua bar, len pár krokov od bazénov.

Ak máte na zimné prázdniny už iné plány, ale stále rozmýšľate, čím by ste potešili svojich blízkych pod stromčekom, aj pre vás máme skvelý tip. Nakuknite do eshopu na www.gothal.sk, kde si z bohatého výberu darčekových poukážok pre rodinky, romantické páry, či starých rodičov, istotne vyberiete tú svoju. Či už chcete najbližších potešiť dokonalým pobytom, alebo len relaxom vo vodnom svete, alebo chcete výber nechať na obdarovaného a dáte prednosť peňažnej poukážke, na pár klikov máte skvelý darček, obratom vo vašej emailovej schránke. Netreba nikam chodiť, čakať na kuriéra a ani si lámať hlavu nad termínmi – všetky poukážky sú platné do konca roka 2023.

 

Kontakty:  www.gothal.sk /  rezervácie pobytov a cenové ponuky +421 945 44 55 44 / recepcia@gothal.sk

Podobné články