Trojkolka, ktorá postupne rastie s vašim dieťaťom

Thumbnail
Kategórie:

Multifunkčné vozítko, ktoré ocenia nielen rodičia, ale hlavne vaše ratolesti.

Vysmiate deti so skvelou trojkolku 6v1 ste určite už niekedy zazreli na prechádzke po meste alebo v parku. V podstate ide o multifunkčné vozítko, ktoré ocenia nielen rodičia, ale hlavne vaše ratolesti. Trojkolka 6v1 je určená  na viacúčelovú zábavu pre vašich najmenších. Trojkolka je vhodná pre deti od desiatich mesiacov, pričom postupne ako vaše dieťa rastie, prispôsobujete tomu aj rozloženie trojkolky.

Na začiatku trojkolku využijete ako funkčný kočík s opierkami na nohy pre dieťa. Rodičia majú pritom úplnú kontrolu nad trojkolkou. V tejto fáze rodičia ovládajú trojkolku prostredníctvom vodiaceho madla, pričom ju môžu tlačiť ako kočík obrátený k sebe, alebo v smere jazdy. Od osemnástich mesiacov vášho dieťaťa môžete už odstrániť opierky nôh. Ponechať stačí plátennú strechu, ktorá chráni pred nepriazňou počasia. V tejto fáze môžete tiež aktivovať režim voľnobehu a vaše dieťa sa tak hravo zapojí do spoločnej jazdy, pričom vy máte stále kontrolu nad trojkolkou. Keď vaše dieťa dovŕši 2 až 3 roky jednoducho odstránite všetky rodičovské obmedzenia, aby sa dieťa naučilo pedálovať samo. V záverečnej fáze stačí už len odstrániť chrbtové operadlo, bezpečnostné pásy a ostatné zadržiavacie prvky, a malé šidielko si tak samo môže naplno užívať výhody trojkolky.

Trojkolky-6v1

Táto trojkolka 6v1 je dokonalou kombináciou elegancie, funkčnosti a bezpečnosti. Trojkolka sa postupne mení, keď vaše dieťa rastie, aby vytvorila užitočné a štýlové vozítko pre vašich najmenších. O pohodlie dieťaťa sa postará mäkké sedadlo s opierkou hlavy v rôznom farebnom prevedení, ktoré poskytuje veľký komfort. Na bezpečnosť pri jazde slúžia bezpečnostné pásy, ktoré dostatočne chránia menšie deti pred vypadnutím, a rovnako pomáhajú dieťa udržiavať v tej správnej polohe.

trojkolka-6v1-bezpecnost

Kvalitu jazdy si vaše dieťa užije aj vďaka beztlakovým kolesám, ktoré sú silnejšie ako odlievané kolesá, a navyše nie je potrebné ich pumpovať. Tvrdé odlievané kolesá či obyčajné gumové sťažujú jazdu a horšie sa pohybujú po chodníkoch a cestách. Pneumatiky na tomto vozítku sú navrhnuté tak, aby umožnili jednoducho ísť dole a hore miernymi svahmi, a aby sa tiež ľahko pohybovali po popraskaných chodníkoch alebo nerovnom povrchu. Mamičky to poznajú – nekvalitné kolesá na kočíkoch alebo vozítkach neprimerane sťažujú vozenie dieťaťa. S týmito pneumatikami sa však nemusíte obávať žiadneho nepríjemného drkotania. Trojkolka 6v1 má i množstvo praktických a užitočných funkcií. Napríklad je na nej umiestnených niekoľko odkladacích priestorov pre rodičov i deti. Praktický košík v zadnej časti trojkolky určite oceníte pri každom nákupe. Funkčnosť trojkolky samozrejme zabezpečuje aj množstvo odstrániteľných prvkov, ako možnosť odobratia slnečnej striešky, madla, prednej opierky a pedálov.

trojkolka-6v1-odkladacie-miesta

Na trhu je množstvo konvertibilných trojkoliek, ale veľa z nich nie je veľmi kvalitných. Nákup jednej z lacnejších znamená, že sa k vám dostane dosť nekvalitný model, ktorý je vhodný jedine tak na hladké chodníky. Ak plánujete, že vaše dieťa bude jazdiť okolo domu, či prekonávať nerovnosti trávniku alebo iného náročnejšieho povrchu, potrebujete niečo odolnejšie, čo zvládne aj väčšie výzvy ako len nákupné centrá. Táto trojkolka 6v1 je preto ideálnym darčekom pre bábätko alebo pre dieťa v tom najhravejšom a najdobrodružnejšom období svojho života. Budete ohromený tým ako dobre sa trojkolka pohybuje a vaše dieťa bude mať nekonečné hodiny zábavy. Spravte radosť týmto darčekom pre deti a zabezpečte im, aby mohli objavovať svet vďaka tejto jedinečnej a viacúčelovej trojkolke, ktorá sa prispôsobí každému veku vývoja dieťaťa naozaj dokonale!

A Jedna rodičovská rada na záver – snažte sa zvyknúť s vašim dieťaťom na túto trojkolku od útleho veku a dieťa sa naučí skoro šliapať na pedáloch, čim sa jednoduchšie naučí jazdiť samostatne na bicykli.

Podobné články