TOP LETNÉ TÁBORY 2023

Thumbnail
Kategórie:

Inšpirujte sa prosím! Ponuka denných aj pobytových táborov je každý rok veľmi široká, problémom nieje tábor nájsť, ale vybrať si ten správny. Každý tábor je zameraný na iné aktivity, činnosti, podporujúci rozdielne záujmy detí. Viete si vybrať ten správny?

Každý rok hľadáte zaujímavé programy a rôzne možnosti  pokrytia celých letných prázdnin pre svoje deti. Pozrite sa na ponuku odporúčaných táborov a nemyslite si, že letný tábor je len miesto na ,,odloženie” detí počas pracovnej doby. Tábory ponúkajú množstvo benefitov, kvôli ktorým si ich Vaše deti zamilujú. Väčšina detí nutne potrebuje pohyb vonku, nové podnety a kamarátov!

 

POBYTOVETABORY.sk | By ChameleonLand

Dožičte svojim deťom prežiť šesťpobytových dní v krásnej dubodielskej prírode, s koňmi a v prostredí  Kaštieľa Patrovec neďaleko od Trenčína.

Pobytový tábor RÓDEO KEMP PATROVEC je zameraný na jazdeckú školu pre začiatočníkov aj pokročilých. Pod vedením skúsených inštruktorov sa deti naučia o kone starať, čistiť ich, česať, kŕmiť, ale hlavne na nich jazdiť. Okrem toho budeme hľadať stratený poklad, zabavíme sa v originálnych hrách či zasúťažíme v tradičných športových disciplínach. Na deti čakajú kreatívne dielne, nočná hra, opekačka i pravá táborová diskotéka. Neváhajte, nenechajte deti sedieť doma, ale radšej na koni!

Pobytový tábor je určený pre deti vo veku od 6 do 14 rokov, s určitou mierou samostatnosti. Skvelá atmosféra, nové priateľstvá, bohatý a pestrý program –  toto všetko čaká na deti, ktoré už dnes môžete prihlásiť do spomínaného pobytového tábora.

Aj v tomto roku môžete využiť Objednaj TERAZ a zaplať POTOM. Akceptujeme všetky rezervácie vytvorené v tomto roku, ak sumu za pobytový tábor pre vaše deti uhradíte najneskôr do 30 pracovných dní pred začiatkom turnusu tábora, ktorý ste si objednali.

 

DENNETABORY.sk | By ChameleonLand

Občianske združenie Preliezka sa už 20 rokov venuje organizovaniu denných detských táborov v Bratislave, Trnave, Trenčíne a blízkom okolí. Naša táborová ponuka na zábavné LETO 2023 sa rozrástla o ďalšie tábory – športovéso zvieratkami alebo kreatívny, ktorý si vyberiete?

Veselí vodáci – obľúbený letný tábor, ktorý sa odohráva na Karloveskom ramene. Počas výcviku na vode sa veselí vodáci oboznámia s rôznymi druhmi vodných športov, vodáckou výbavou a naučia sa správať v krízových situáciách, ktoré číhajú na vode a v jej blízkosti.

Hravé zvieratká Trenčín – denný tábor pre všetky veselé deťúrence z Trenčína a okolia, kde sme v krásnom prostredí Kaštieľa Patrovec pripravili pre malých milovníkov zvieratiek kopec nových zvieratkovských zážitkov, zahráme rôzne hry a samozrejme nezabudneme ani na kúpalisko.

Smelí výletníci Trnava – tábor ako stvorený pre deti, ktoré rady spoznávajú svet a jeho históriu, ktoré sa rady šantia, milujú zvieratá, slniečko, dobrodružstvo a vietor vo vlasoch.

Celú ponuku našich tematických táborov nájdete na webe DENNETABORY.sk, spolu s lokalitami a podrobnými informáciami!

Denné tábory pre TEENagerov!

Denné tábor iba pre -násťročných! Doprajte svojim teenagerom prázdninový týždeň plný zábavy, cool atrakcií a nových priateľstiev.

Tábory sú vhodné pre chalanov a baby vo veku od 11 do 15 rokov. Program v našich TEEN táboroch je prispôsobený ich veku a je mimoriadne pestrý a postavený na tých najzaujímavejších  zážitkoch. Všetky naše TEEN tábory nájdete tu!

ČAS: Po – Pia od 7:45 do 17:00

STRAVOVANIE: Deťom zabezpečujeme celodennú stravu a pitný režim vo všetkých našich táboroch. Desiaty, obedy a olovrant pripravujeme na základe vhodných nutričných hodnôt s dôrazom k jednotlivým aktivitám detí na táboroch.

ČASTÉ OTÁZKY: Na všetky časté otázky nájdete odpovede v našej sekcií na webe TU! Pokiaľ by sme mali akékoľvek ďalšie otázky, na ktoré ste nenašli odpoveď sme tu pre Vás vždy na info@dennetabory.sk alebo na telefónnom čísle +421905756043

 

LOGISCOOL MINECRAFT, ROBLOX, LEGO A HACKER TÁBORY

Je vaše dieťa pripravené na nové dobrodružstvo? Je pripravené naučiť sa niečo nové, digitálne?

Ak hľadáte skutočne zábavný a užitočný letný tábor pre Vaše dieťa, ste na správnom mieste. V táboroch Logiscool sa deti naučia programovať, designovať Minecraft alebo Roblox, ovládať LEGO roboty, natáčať a strihať videá a veľa iného! Pre všetky tábory máme podrobne vypracované osnovy, takže okrem zábavy sa deti naučia veľa nových a užitočných vecí.

V dopoludňajších hodinách prebieha odborný program v triedach, ktorý súvisí s výberom  tábora pre vaše dieťa. Poobede sa deti môžu tešiť na program vonku pod vedením skúsených animátorov, napríklad návšteva ZOO alebo múzea, športové aktivity, loptové hry a súťaže v parku, prípadne výlet na kúpalisko.

Okrem toho získajú aj veľa nových kamarátov.

Denné tábory sa konajú: v Bratislave, Nitre, Trnave, Žiline, Prešove, Martine, v Nových Zámkoch či Stupave! (aktuálne informácie o termínoch táborov nájdete na stránke tu: https://www.logiscool.com/sk/programs/camps)

Rovnaké tematické programy vo forme poldenných táborov môžu deti absolvovať aj online.

Tábory sú určené pre deti vo veku 6 – 14 rokov a prebiehajú v týždni od 8:00 do 16:00. Staršie deti môžu absolvovať letné kurzy programovania vo forme poldenných táborov.

Cena celodenných táborov je v rozpätí 138 € – 199 €. Konečná cena závisí od typu tábora a môže byť v jednotlivých regiónoch odlišná.

Kontakty na jednotlivé Logiscool školy nájdete tu: https://www.logiscool.com/sk/locations

V prípade otázok nám prosím napíšte na hello.bratislava@logiscool.com alebo zavolajte na 0948 893 612 prípadne na 0948 384 179.

 

HAPPYKIDS tábory

Prečo sme íní? 

… lebo s nami majú všetky deti aj ich rodičia vždy úsmev na tvári. 🙂

VIAC NEŽ LEN EXPERTI
V Happy Kids
nie sme len aktívni alebo bývalí, nadaní športovci. Sme predovšetkým pedagógovia. Športové tábory vedieme tak, aby z nich mali deti radosť, cítili sa s nami v bezpečí a boli tak motivované športovať stále viac a viac. Okrem toho, že sme všetci absolventmi Fakulty telesnej výchovy a športu na Univerzite Komenského v Bratislave, prevažne v odbore trénerstvo, sme tiež držiteľmi niekoľkých licencií a certifikátov. Napredovať nás jednoducho baví.

Denné/Pobytové tábory:

Happy Kids Vám ponúka tábory nielen počas letných prázdnin, ale počas prázdnin v celom  školskom roku. V našich táboroch si Vaše detičky majú možnosť vyskúšať množstvo rôznych športov, zažijú mnohé dobrodružstvá a spoznajú nových priateľov . Profesionálny dohľad našich trénerov a animátorov, zdravú strava (zahŕňajúcu ovocie, zeleninu) a pitný režim sú samozrejme v rámci kurzu zabezpečené. Vyberte si ten pravý tábor pre Vaše dieťa a strávte prázdniny plné športu a zábavy s nami!

 

AKČNÉ HANGAIR TÁBORY – skateboarding, kolobežky a šport mix kemp

Chcú vaše deti zažiť neopakovateľné leto? Z našej ponuky letných denných táborov v Bratislave si určite vyberie každý mladý športovec.

Potešte svoje deti netradičným akčným táborom. Letný denný tábor (kemp) je zameraný na aktívnu mládež, ktorá chce zažiť akčné leto. Či už sa potrebujú naučiť alebo zlepšiť techniku, zdokonaliť v trikoch či len vyblázniť na trampolínach – naši skúsení inštruktori sú presne tí, ktorí spravia všetko preto, aby boli deti spokojné a napredovali.

Program sa prispôsobuje priamo potrebám detí, ktoré sa daného tábora zúčastnia. K dispozícií sú gymnastické plochy s rôznym moderným vybavením, trampolíny, penový bazén… Šmykľavka na snow – tubingových kolesách z veže patrí medzi top aktivity pre deti. V prípade pekného počasia deti čakajú aj výlety do skateparkov či na iné športoviská.

Zameranie: Deti majú na výber z 3 druhov: SKATEBOARDING, KOLOBEŽKA, SPORT MIX
Termíny: JÚL, AUGUST 2023
Pre koho: Deti od 8 do 15 rokov
Od: 159€ / týždeň
Kde: HANGAIR akadémia akčných športov, Pri Starom Letisku 3/B, Bratislava – Vajnory
Strava zahŕňa desiatu, obed, olovrant, snacky + celodenný pitný režim. Okrem toho si deti môžu niečo malé kúpiť aj v Hangair kaviarni.

 

DETSKÉ POBYTOVÉ TÁBORY BALULAND

Občianske združenie Baluland organizuje pobytové tábory už 22 rokov. Rekreujú sa u nás deti vo veku od 5 do 17 rokov. Celodenný program je nabitý aktivitami s prestávkami na oddych a občerstvenie.

Počas pobytu zažijeme:

 • kopec zábavy pri športových hrách a súťažiach
 • adrenalín pri nočnom pochode
 • vyšantíme sa v bazéne
 • naučíme vás táborové tance
 • svoju identitu môžeš skryť za masku počas karnevalu
 • zaspievame si pri táboráku
 • zajazdíte si na detských motorových štvorkolkách
 • celodenný program zavŕšime diskotékou
 • a nakoniec si nájdeme kopec nových kamarátov.

Toto všetko si doprajeme počas júla v RZ Kokava nad Rimavicou a v auguste si vybehneme na Duchonku. Tento rok sme si pripravili niekoľko noviniek. Jednou z nich a zároveň najhlavnejšou je zmena lokality.

1.turnus 2.7. – 8.7. 2023 RZ Kokava nad Rimavicou

Budeme tam len my, srnky a medvede. Čaká nás športovanie, slnenie, súťaženie a návšteva salaša.

 1. turnus 7.8. – 13.8. 2023 Duchonka, Penzión Jazmín

Budeme sa šantiť, kúpať, športovať, súťažiť, jazdiť na štvorkolkách. Proste prázdninový relax ako sa patrí.

Skvelá atmosféra, nové priateľstvá, bohatý a pestrý program –  toto všetko čaká na deti, ktoré už dnes môžete prihlásiť na jeden zo spomínaných pobytových táborov.

Na naše pobytové tábory môžete použiť Rekreačný poukaz.

Navštívte našu stránku www.baluland.sk kde nájdte viac info. Prípadne kontaktujte nášho hlavného vedúceho na t.č. 0908 166 033 – Balu.

Teší sa na vás tím Balulandu.

 

 

 

 

Detská golfová škola v Tatrách / Denný tábor v Tatrách

Doprajte deťom objaviť čaro golfu vo Vysokých Tatrách. Pre juniorov od 6 do 14 rokov sme pripravili golfovú školu s výukou golfovej hry pod vedením golfových trénerov a inštruktorov v rozsahu 3- 5 hodín denne! V Golf Tatry Black Stork uvítame od úplných začiatočníkov bez vlastného golfového vybavenia až po pokročilých hráčov, ktorí si chcú zlepšiť svoju hru golfu. V detskej golfovej škole majú začiatočníci možnosť v posledný deň absolvovať skúšku a získať certifikát Zelenej karty platný po celom svete. Pre deti a juniorov je pripravený bohatý program počas všetkých dní  a množstvo oddychových aj vzdelávacích aktivít ako golf, wellness – bazény, lukostreľba, slalom golf autíčkami, škola tanca hip hop, miešane nápoje, grilovačka, škola pečenia.

GOLF FUN (odporúčame pre začiatočníkov)

285 eur / osoba / 5 dní, LGK 270 eur / osoba /5 dní

 • od 9:00 do 17:00 v pondelok – piatok
 • cena zahŕňa aj desiatu, obed a olovrant
 • 14 hodín golfu s trénerom
 • Aktivity (golf, wellness – bazény, lukostreľba, slalom golf autíčkami, škola tanca hip hop, miešane nápoje, grilovačka, škola pečenia)

GOLF ADVANCE (odporúčame pre pokročilých)

375 eur / osoba / 5 dní, LGK 360 eur / osoba / 5 dní

 • od 9:00 do 17:00 v pondelok – piatok
 • cena zahŕňa aj desiatu, obed a olovrant
 • 18 hodín golfu s trénerom
 • Aktivity (golf, wellness – bazény, lukostreľba, slalom golf autíčkami, škola tanca hip hop, miešane nápoje, grilovačka, škola pečenia)

 

 

 

 

 

 

 

Podobné články