TOP LETNÉ JAZYKOVÉ TÁBORY 2023

Thumbnail
Kategórie:

Doprajte vašim deťom zábavu aj vzdelanie v jednom! Letné jazykové tábory pre Vaše deti, pri ktorých sa zdokonalia v cudzom jazyku a zažijú krásne prázdniny v spoločnosti svojich rovesníkov.

Nechajte sa viesť a inšpirovať prosím! Ponuka denných jazykových táborov je široká, problémom nie je tábor nájsť, ale vybrať si ten správny. Vybrali sme pre vás!

 

Jazykové tábory| By ChameleonLand

Občianske združenie Preliezka sa už 20 rokov venuje organizovaniu denných detských táborov. Výnimkou nie sú ani jazykové tábory. Sú určené pre deti vo veku od 7 do 12 rokov. Okrem jazykových zručností v nich deti získajú nových kamarátov, zažijú veľa zábavy a odnesú si množstvo nezabudnuteľných zážitkov.

Jazykové denné tábory nájdete tu!

ČAS: Po – Pia od 7:45 do 17:00

STRAVOVANIE: Deťom zabezpečujeme celodennú stravu a pitný režim vo všetkých našich táboroch. Desiaty, obedy a olovrant pripravujeme na základe vhodných nutričných hodnôt s dôrazom k jednotlivým aktivitám detí na táboroch.

ČASTÉ OTÁZKY: Na všetky časté otázky nájdete odpovede v našej sekcií na webe TU! Pokiaľ by sme mali akékoľvek ďalšie otázky, na ktoré ste nenašli odpoveď sme tu pre Vás vždy na info@dennetabory.sk alebo na telefónnom čísle +421905756043

 

Tábor s angličtinou HAPPY CAMPERS

Pre vaše DETI (od 6 do 12 rokov) a TEENAGEROV (od 13 do 15 rokov) sme počas júla a augusta pripravili fantastické týždňové tábory s angličtinou HAPPY CAMPERS. Pod vedením školených lektorov sa deti hravou a interaktívnou formou ponoria do angličtiny na celý týždeň. Každý deň sa týka jednej témy, na ktorú robíme spoločný projekt. Poobedné aktivity v areáli Kuchajda spájajú učenie s hrami a pohybom na čerstvom vzduchu. Obsah interaktívnych lekcií je zostavený podľa najnovších trendov spol. CAMBRIDGE, ktorá je garanciou kvalitného vzdelávania!

Deti sú rozdelené do skupín podľa veku a úrovne angličtiny. Nakoľko je počet miest v jednej skupine limitovaný na max. 9 detí, odporúčame si rezervovať miesto čo najskôr!

Zameranie: Týždenný denný tábor so zameraním na zlepšenie angličtiny interaktívnou a zábavnou formou. Garantujeme až 30 hodín angličtiny za týždeň.

Stručné špecifiká: Denný tábor prebieha v moderných priestoroch jazykovej školy TOWER ACADEMY pri nákupnom centre VIVO, v budove Tower 2. Jazyková škola má 6 priestranných učební, oddychovú chill-out zónu, kuchynku, recepciu, vlastné toalety, výbornú dostupnosť s rýchlym parkovaním priamo pred budovou alebo parkovaním na 3 hodiny zdarma v garáži VIVO nákupného centra. Lekcie angličtiny sú navrhnuté podľa najnovších trendov spol. CAMBRIDGE. Deťom sa venujú školení lektori TOWER ACADEMY. Poobedné športové aktivity a outdoor hry prebiehajú v areáli Kuchajda.

Najvhodnejšia veková skupina: Deti od 6 do 12 rokov a Teenageri od 13 do 15 rokov. Deti sú rozdelené do skupín podľa veku a úrovne angličtiny.

Stravovanie/pitný režim: Stravovanie 3 x denne zahŕňa desiatu, teplý a zdravý obed a
olovrant. Na obed každý deň výber zo 4 zdravých jedál v reštaurácii FIT. Pitný režim je zabezpečený na celý deň.

Cena: 196 EUR na 1 týždeň zahŕňa 30 hodín výučby angličtiny, všetky učebné materiály, stravu a pitný režim, starostlivosť od 8:30 do 16:30, návštevu kina a malý darček.

 

The Bridge camp – týždeň plný angličtiny a skvelého programu pre vaše deti

Hľadáte pre svoje deti zábavný a zaujímavý spôsob, ako sa toto leto zlepšiť v angličtine? Ak áno pozrite sa bližšie na náš letný tábor anglického jazyka pre deti – The Bridge camp!

Náš denný tábor ponúka komplexný program, ktorý je vzdelávací aj zábavný. Deti prídu do školy ráno a odídu popoludní, takže budú mať dostatok času užiť si letné počasie a zároveň rozvíjať svoje jazykové zručnosti.

Naši kvalifikovaní učitelia pochádzajú z celého sveta a sú odborníkmi na výučbu angličtiny pre deti. Vytvárajú podporné a povzbudzujúce prostredie, ktoré deťom pomáha zbaviť sa obáv z rozprávania a učí ich hovoriť bez strachu z chýb. Naši lektori vedia ako budovať v deťoch sebadôveru a rozvíjať ich jazykové schopnosti.

Okrem výučby v triede ponúka náš letný tábor množstvo zábavných aktivít, ktoré deti zaujmú a zabavia. Naučia sa nové slová a frázy, vytvoria si denník, aby si zapamätali svoje nové jazykové zručnosti a skúsenosti, a zúčastnia sa na skupinových aktivitách, ktoré podporujú tímovú prácu a sociálne zručnosti.

Náš letný tábor je navrhnutý tak, aby bol vzdelávací a zároveň zábavný, čo vašim deťom zabezpečí nezabudnuteľné a obohacujúce zážitky. Odídu nielen s novými jazykovými zručnosťami, ale nájdu si aj nových priateľov a vytvoria si krásne spomienky.

Prihláste svoje dieťa do nášho letného tábora anglického jazyka pre deti ešte dnes a darujte mu toto leto jazyk aj dobrodružstvo!

Viac informácií: https://thebridge.sk/kurz/the-bridge-camp-denny-letny-tabor/

 

Anglické tábory CAMP WONDERLAND

Najkúlovejšie tábory na Slovensku!

Už od roku 2005 organizujeme ten najkúlovejší pobytový a denný anglický tábor na Slovensku! Deti sa nielen učia angličtinu ľahko a bez námahy, ale zároveň im pomáhame rozvíjať samostatnosť a zručnosti 21. storočia – kritické myslenie, komunikáciu, kreativitu a spoluprácu.

Tábory sú určené pre deti od 6 do 17 rokov, ktoré delíme do skupín podľa veku a jazykových znalostí. Nezáleží na tom, či už „spíkujú“ alebo sa v angličtine ešte necítia doma. V tábore Camp Wonderland totiž máme cieľ, aby všetci odchádzali domov s pocitom, že už vedia prežiť krásne chvíle vo svetovom jazyku.

Denné tábory nájdete v Ružinove v Class jazykovej škole na Rezedovej 5 a pobytové v Zaruby Resort neďaleko Smoleníc.

Keďže tvoríme pravé medzinárodné prostredie so zahraničným tímom lektorov a vedúcich, vítame aj deti z iných krajín a cudzincov žijúcich na Slovensku.

CELÝ DEŇ JE V ANGLIČTINE: dopoludnia výučba angličtiny/diskusie s lektormi z Class jazykovej školy a zo zahraničia – 2×60 min denne, popoludňajšie a večerné športové, umelecké aktivity a hry rozvíjajú v deťoch kritické myslenie, komunikáciu, kreativitu a spoluprácu.

Pobytový tábor v Zaruby Resort: 8 a 12 dňové turnusy, plná penzia plus raňajky formou švédskych stolov, výlet do aquaparku do Trnavy

Denný tábor: 5 dní v Ružinove, strava 3x denne s teplým obedom, bonusom sú 2 popoludňajšie výlety – na kúpalisko Pasienky a do parku na Ostredkoch na pizzu a obľúbené táborové hry!

Tričko zdarma a pre súrodencov máme zľavu!

Viac info: https://class.sk/anglicky-tabor-camp-wonderland

 

Podobné články