TOP DIY Karnevalové kostýmy

Thumbnail
Kategórie:

Karnevalová sezóna je tu a vy opäť premýšľate, kde zohnať ten najlepší, najkreatívnejši kostým pre Vášho drobca a ešte sa pri tom spoločne zabaviť? Vyrobte ho s týmito úžasnými DIY nápadmi na karnevalové kostýmy

DIY Karnevalové kostýmy od KAM S DEŤMI a VYTVORME.SI

Karnevalové kostýmy sú vždy hitom, najmä pre deti, ktoré môžu stráviť nezabudnuteľné chvíle a mať skvelý čas. Výber vtipného kostýmu je jednoduchý, ak máte veľa nápadov a množstvo domácich pokladov. Naše DIY karnevalové kostýmy pre deti, nápady a návody sú skvelým spôsobom, ako sa spolu, rodinne zabaviť. Nechajte sa inšpirovať.

Potápač

Potápačské okuliare, pár plastových fľaší, páska a farby. Skvelý a jednoduchý nápad na vytvorenie kostýmu pre malých potápačov.

DIY KOSTÝM KARNEVAL - POTÁPAČ
DIY KOSTÝM KARNEVAL – POTÁPAČ

Rakeťák/Raketáčka

Další kostým v ktorom zrecyklujete plastové fľaše a vytvoríte tak skvelý kostým pre napr. vášho budúceho raketové inžiniera alebo milovníka Buzz Lightyear z rozprávky TOY STORY! Budete potrebovať alobal, pet fľaše, farebný papier alebo fixky, kartónový box a už len malé množstvo pásky na finálne dokončenie!

DIY KOSTÝM KARNEVAL - POTÁPAČ
DIY KOSTÝM KARNEVAL – POTÁPAČ

Pilot

Tento kostým je naozaj super a len tak niečo ho neprekoná! Super na ňom je aj jeho nenáročnosť na vytvorenie – kartónové krabice, farby podľa potreby a chuti a je vybavené!

DIYkostym_karneval_pilot_kostymy_kamsdetmi_sdetmi_kamsdetmislovensko_kamsdetmibratislava
DIY KOSTÝM KARNEVAL – PILOT 

Šašo

Kto nechcel byť niekedy v živote tým najzábavnejším farebným a bláznivým ujom z detskej oslavy? Je jasné, že reč je o Šašovi! Veľká farebná mašľa/motýlik, červený nos, bláznivé farebné oblečenie a na karnevale zažiarite!

b3f6b0dbd7b30f78ca9daafa914c6afb
DIY KOSTÝM KARNEVAL – SAŠO 

Kuchárik

Aj váš drobec vám vždy pomáha pri varení alebo aspoň búcha vareškou na kastról, ako na bubon? 🙂 Možno je potom práve tento kostým pre vás úplne ideálny a hlavne je super jednoduchý na výrobu!

DIY KOSTÝM KARNEVAL - KUCHÁRIK
DIY KOSTÝM KARNEVAL – KUCHÁRIK

Hasič

Všetci chlapci chcú byť aspoň raz hasičom a tento jednoduchý kostým patrí medzi TOP DIY Karnevalové kostýmy, to vieme na 100%. Opať stačí zrecyklovať staré kartóny, vybrať farby a hor sa na spoločnú zábavu pri tvorbe!

DIY KOSTÝM KARNEVAL - POTÁPAČ
DIY KOSTÝM KARNEVAL – POTÁPAČ

Morská panna

Na tento kostým budete potrebovať organzu v 5 rôznych odtieňoch pre ste vytvorili chvost morskej panny a malý kúsok trička pre vrchnú časť „plaviek“. Najlepšie na tomto kostýme je to, že by malo trvať asi 1 a pol hodiny od rezania po šitie a obliekanie!

6bc21b9bd74a4d103653049b748fb824
DIY KOSTÝM KARNEVAL – MORSKÁ PANNA 

Obláčik

Aby vyzeral tento špeciálny kostým naozaj dokonale, budete potrebovať viac času i materiálu. Čo skutočne budete potrebovať sú: Balóniky, papier, bavlnená plsť alebo výplň z vankúša, biely trikot a pančucháče. Postup nie je veľmi zložitý, stačí nafúknuť balóny na, ktoré pomocou lepidla pripevníte bavlnenú bielu plsť. Komplikovanejšia časť prichádza pri tvorbe otvorov na hlavu a ruky.

DIYkostym_karneval_obláčik_kostymy_kamsdetmi_sdetmi_kamsdetmislovensko_kamsdetmibratislava
DIY KOSTÝM KARNEVAL – OBLÁČIK 

Ovečka

Čierne pančuchy, čierny tričko a veľa vaty! Vatu pomocou lepidla nalepíte na staršie čierne tričko, uši vystrihnete z farebného papiera alebo tvrdšieho plastu a pomocou lepidla ich prilepte pomedzi vatu!, je to tak jednoduché!

diykostym_karnevalkostym_kostympredeti_detskykostymnakarneval_ovecka_kamsdetmi_kamsdetmislovensko_kamsdemtibratislava_sdetmi
DIY KOSTÝM KARNEVAL – OVEČKA 

Slimáčik

Co potřebujeme k výrobě šnekového kostýmu? Hnedý kraft papier, lepiacu pištol, čelenku, karton, dve tenisové loptičky a satenovú stuhu. Podľa množstva potrieb sa jedná o zložitejší a časovo náročnejší kostým a však výroba by vám nemala zabrať viac ako dve hodinky!

DIY KOSTÝM - SLIMÁČIK
DIY KOSTÝM – SLIMÁČIK

Páv

Kostým pre malé parádnice bude časovo náročnejší na prípravu, ale výsledok určite bude stáť za to!

e6b2712148051ac602ebff024adddd7c
DIY KOSTÝM KARNEVAL – PÁV 

Vtipná LEGO kocka

LEGO kocka je jeden z tých bláznivejších a nie úplne tradičných kostýmov, ale žiaľ detskej fantázií sa medze nekladú a ak máte doma milovníka lega, možno to bude jeho voľba. Aby ste sa pripravili, budete potrebovať, kartón, farby podľa uváženia a jednorazové plastové poháre spolu s lepidlom.

DIY KOSTÝM KARNEVAL - LEGO KOCKA
DIY KOSTÝM KARNEVAL – LEGO KOCKA

Koláčik

Mňam! Všetci lúbime sladké a deti ešte viac, to je jasné. Tento DIY karnevalový kostým, je však iba pre skutočných mlsačov! K výrobe nepotrebujete veľa a však kostým je určite časovo náročnejší.

DIY KOSTÝM KARNEVAL - KOLÁČIK
DIY KOSTÝM KARNEVAL – KOLÁČIK

 

S VAŠOU KARNEVALOVOU TVORBOU KOSTÝMU SA MOŽETE PODELIŤ NA NAŠOM FACEBOOKU! STAČÍ KLIKNÚŤ TU!

Podobné články