To SKVELÉ pod stromček na jednom mieste

Thumbnail
Kategórie:

Každá mama či otecko dobre vie, že na vianočných sviatkoch sú najkrajšie reakcie detí na darčeky. Aj keď sú maličký a veria na Ježiška, alebo sú už starší a netrpezlivo čakajú, čím ich tentoraz prekvapíte; stále to v sebe ukrýva veľké čaro, na ktoré sa už teraz tešíte.

Čas pred najkrajšími sviatkami v roku je často veľmi hektický. Každá mama chce, aby Vianoce boli pre všetkých členov rodinný výnimočné a robí preto všetko. Pripraví si nové recepty na Vianočné koláče, vytiahne zo škatule Vianočné ozdoby a premýšľa ako skrášliť tieto Vianoce. V tom celom zhone, je aj tak najdôležitejšie urobiť hlavne radosť najbližším.

Vianoce sú často o najmenších. Úsmev na detskej tvári je presne to, čo chce každá mama či otecko vidieť. Dôležité je vyberať darčeky pre deti s dôslednosťou, kedy prihliadame na ich vek, záujmy, potreby a rozmýšľame, čím by sme im spravili najväčšiu radosť. Predpokladáme, že sa i tentoraz trápite nad tým, čo im kúpite. A premýšľate, že najvýhodnejšie by to bolo nakúpiť z jedného miesta. Preto Vám prinášame Darčekové hity Vianoc 2017.

Ak majú detičky už viac rokov je dôležité rozvíjať detskú kreativitu a fantáziu. Pre takéto deti sú skvelým darčekom kreatívne sady. Vianočný hit v roku 2017 predstavuje kreatívna sada Bunchems. Balenie obsahuje viac ako 400 kusov dielikov, z ktorých môžete tvoriť čokoľvek Vás napadne. Skvelá kreatívna sada dovolí detskej fantázii sa rozvíjať a spoľahlivo zabaví všetky deti od 4 rokov.

Skvelým Vianočným darčekom je aj kinetický piesok, s ktorým sa deti zabavia doma a bez neporiadku! Magnetický kinetický piesok je veľmi príjemný a hebký na dotyk, ľahko sa tvaruje. Kinetický piesok je na 98% čistý piesok, je ekologický, hygienický, netoxický a vôbec sa nelepí. Podporuje hru a kreativitu a je vhodný aj na terapeutické aktivity!

Pre najmenších drobcov, myslíme bábätka je často zložité vybrať vhodný darček. Male deti majú často jednu obľúbenú hračku, s ktorou sa stále hrajú, či už je to hrkálka alebo plyšový medvedík. Ak hľadáte darčeky pre bábätká určite bude skvelou voľbou multifunkčná vzdelávacia podložka, ktorá v sebe ukrýva hneď niekoľko funkcii a zaujme každé bábätko. Alebo darujte praktickejší darček pre najmenších ako penové puzzle. Podlahové puzzle sú veselými, hravými a rozhodne užitočnými doplnkami do detských izieb. Penové puzzle slúžia ako dekoratívna podložka na podlahu, s ktorou sa môžu deti hrať a rozoberať, zároveň však slúžia aj ako skvelá tepelná izolácia.

piesok

Máte doma väčšie deti, škôlkarov či školákov? Určite im najväčšiu radosť urobia RC modely. Tieto skvelé hračky neboli nikdy dostupnejšie. Dnes si môžete vybrať z rôznych modelov ako sú auta, tanky, lode, lietadla, helikoptéry a najobľúbenejšie RC drony. Jednoduché RC ovládanie je zárukou skvelého zážitku a úsmevu na tvárach Vašich deti.

Veríme, že sme Vám tipmi na Darčekové hity Vianoc 2017 pomohli vybrať skvelý darček pre Vašich najmenších. Ak ešte stále ste sa nerozhodli,  odporúčame Vám vybrať skvelé darčekySkvelyDarcek.sk

 

Podobné články