Tipy pre deti k MDD

Thumbnail
Kategórie:

Hľadáte inšpiráciu na Medzinárodný deň detí? MDD sa nezadržateľne blíži a s ním aj dilema kam svoje ratolesti zobrať, prípadne, čo im darovať.

Máme pre vás zopár netradičných tipov. Deti najviac ocenia, ak s nimi aktívne strávite čas a budete duchom prítomný. Byť s nimi TU a TERAZ! Preto Vám do pozornosti dávame dve miesta v Bratislave, kde môžte deti zobrať a pár tipov na veľmi zaujímavé produkty. Nech sa páči!

 

Cukráreň IHRO

Cukráreň IHRO je situovaná na pokojnom ružinovskom sídlisku na Raketovej ulici č.1, ako dominanta jedného z najväčších novo detských ihrísk v okolí, ktoré je aktuálne novozrekonštruované. Za vyžitím k nám chodia rodiny so svojimi ratolesťami, ktoré si u nás vždy prídu na svoje. Nemusíte váhať dvakrát priniesť k nám tie svoje, určite sa zabavia. V areáli je bezproblémové parkovanie a vôkol panuje príjemná atmosfére, ktorú už len spestriť dobrou kávou a chutným zákuskom. V našej kuchyni by ste márne hľadali akýkoľvek polotovar. Nerobíme žiadne skratky, nič si neuľahčujeme. Dbáme na to, aby boli naše produkty robené poctivo a vždy z čerstvých surovín. Výsledok takéhoto postupu sa odráža v chuti, vôni a výzore všetkého, čo vám – našim zákazníkom – ponúkame. Sme cukráreň, ktorá funguje s vlastnou výrobňou od svojho založenia v roku 1992. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Najvhodnejšia veková skupina: 0-65+; pre deti je pripravené novozrekonštruované detské ihrisko a dospelí si môžu posedieť na našej priestrannej slnečnej terase.
Cena: vstup je zdarma. Ceny našich výrobkov sa pohybujú v priemere od 1€ – 2€.
Aktuálne informácie nájdete aj na facebookovom profile.

 

Príďte do Polusu na pravú párty od Mattela!

Pripravte svojim deťom celodenný program a zažite spoločne kopec srandy.  Od 11. mája do 3. júna 2018 sú pre vašich drobcov pripravené 3 herné zóny plné interaktívnej zábavy s obľúbenými hračkami, kde môžu zapojiť fantáziu a zároveň sa kreatívne zabaviť. Na čo všetko sa môžu tešiť na jednotlivých stanoviskách?

Barbie zóna
V rozprávkovo ružovej Barbie zóne sa môžu dievčatá nielen zahrať s najnovšími bábikami Barbie, ale napríklad si vyskúšať najrôznejšie povolania s interaktívnou stenou “Môžeš byť kým chceš“. Pre malé modelky sme prichystali prehliadkové mólo či Barbie návrhársku dielňu, kde si môžu vytvoriť svoj vlastný model. Po namáhavom výkone si mladé dámy môžu odpočinúť v oddychovej zóne s Barbie tulivakmi. Po malej pauzičke môžu využiť fotostenu s maketami a Barbie doplnkami či fotokrabicu, v ktorej sa na pamiatku vyfotia ako naozajstné Barbie.

1920x450_dievca

Hot Wheels zóna
Modrá zóna Hot Wheels ponúka zábavu pre chlapcov a ich oteckov. Mladí i starší nadšenci môžu závodiť o preteky na najnovších modeloch autodráh, ale aj na herných konzolách Xbox, pohrať sa so starými dobrými angličákmi či vyskúšať si Hot Wheels Split Speeder. Závodníci s fantáziou si navyše budú môcť namaľovať a následne postaviť svoju dráhu snov. Celodenné preteky dajú zabrať, preto sme aj pre chlapcov pripravili odpočinkovú zónu Hot Wheels s tulivakmi.

1920x450_chlapec

Fisher – Price zóna
Nezabudli sme ani na zónu pre najmenších, ktorí sa môžu pohrať s najnovšími hračkami v zóne Fisher-Price. Najväčším lákadlom bude určite obľúbený vláčik Tomáš známy z rovnomennej rozprávky. Fantáziu budú môcť detičky zapojiť v kútiku na maľovanie a vystrihovanie či pri skladaní veľkých puzzle na rozvíjanie tvorivosti. Na odpočinok detí aj mamičiek sme pripravili kľudovú zónu s tulivakmi, aby ste mohli načerpať energiu a hrať sa ešte o niečo dlhšie.

Nina fashion

je moderný detský eshop pre deti a na trhu pôsobí od roku 2012.

Nájdete tu detské licencované oblečenie, detskú obuv, školské potreby, športové potreby,  karnevalové kostýmy, tašky, kabelky, batohy, obliečky a vankúše. Ak hľadáte doplnky a oblečenie s futbalovými motívmi alebo rozprávkovými ako Frozen, Tlapková Patrola, Santoro, Minecraft, Minnie, Mimoni, Trollovia, tak ste na správnom mieste.

jghjghjh

Všetok tovar je skladom s dodaním do 24h. Kvalitné poradenstvo a služby na prvom mieste. Platby prevodom, na dobierku alebo platobnou kartou. Tovar si viete prísť osobne vyskúšať, prevziať priamo na sklade vo Zvolene.

Najvhodnejšia veková skupina: od 2-17 rokov

bnjghjghjh

 

Quiet Book

Quiet Book knižky sú interaktívne, edukatívne a zábavné detské knižky určené pre deti vo veku od 2 do 7 rokov. Každá knižka je unikátna, vytvorená ručne a obsahuje jedinečné hravé stránky. Hravá Quiet Book je darček, ktorý zabaví deti doma aj na cestách s množstvom aktivít. Vyber pre svojho drobca tu pravú!  Najlepšie spravíte, ak si pozriete úžasné video o tejto knižke.

Najvhodnejšia veková skupina: od 2 do 7 rokov

 

Dobrý darček

Myslíte si, že hračky sú na to, aby deti čo najdlhšie zabavili? Chyba! Aj keď občas vám dobre padne mať chvíľku len pre seba (a nie je na tom nič zlé!), tie správne hračky nemajú len zabaviť, ale najmä rozvíjať.

Napríklad ako táto zamatová omaľovánka, kreslenie “krok za krokom”, či iné hračky DJECO, ktoré zapoja kreatívne bunky vašich malých výmyselníkov naplno. Bonus: budú ich baviť dlhé hodiny! Skvele sa hodia ku dňu detí ako malý darček pre veľkú radosť alebo na dlhú cestu autom na výlet.

Najvhodnejšia veková skupina: od 3 rokov

 

NAJLEPŠIE RADY PRE ZDRAVÉ DETSKÉ CHODIDLÁ!

Kupujete nové topánky pre deti? Cítite sa pod tlakom, aby ste pre svoje detičky vybrali tie najlepšie topánky? Tu sú rady, na čo sa pri výbere detských topánok zamerať: zdravá voľba pre šťastné deti.

Najdôležitejšia je flexibilita. Chodidlo je dynamická časť ľudského tela, niekedy silné, inokedy mäkké a poddajné. Túto dynamickú silu najlepšie využijete práve v pružnej topánke. Najlepšia rada pre zdravé chodidlá: topánku by ste mali ľahko ohnúť v polovici, inak je príliš tuhá a bude obmedzovať pohyb. Akonáhle raz pochopíte, ako sa deti vyvíjajú a učia pohybové zručnosti (plazenie, stoj, chôdza, beh), je to úplne jasná vec. Deti potrebujú obuv, ktorá umožní ich mozgu byť v spojení s okolím (vďaka zakončeniam stoviek tisícov nervov v chodidlách) a tiež poskytne ochranu pred zranením a chladom/teplom. Najlepšia rada pre zdravé chodidlá: vyberte si topánku s čo najtenšou a najmäkšou podrážkou. Nech sú široké a ploské.

Detské chodidlo prechádza dramatickou premenou, z chrupavky sa stáva kosť. Najlepšia rada pre zdravé chodidlá: vyberajte topánky s dostatočne širokou špičkou. Prsty potrebujú kopu miesta, aby sa mohli vrtieť a ohýbať, ako sa deti pohybujú a rastú. Podpora nieje potrebná. Podopierať klenbu chodidla zospodu nemá zmysel, tak prečo vôbec predpisovať ortézy a príliš vymäkčené topánky? To je, proste, zle! Najlepšia rada pre zdravé chodidlá: úplne sa vyhnite topánkam s podporou klenby a neforemnou, hrubou podrážkou.

VIVOBAREFOOT ponúka škálu topánok pre deti na hranie aj do školy pre deti od 3 do 18 rokov.

 

Podobné články