Tipy na zimnú dovolenku

Thumbnail
Kategórie:

Chystáte sa aj tento rok na zimnú dovolenku s deťmi? Hľadáte ubytovanie, ktoré bude pre Vás vhodné? Dáme Vám pár tipov na miesta, kde si dovolenku s deťmi naozaj užijete!

Rodina s deťmi väčšinou hľadá dobré ubytovanie, ideálne bezprostredne pri lyžiarskom stredisku. Blízkosť detského lyžiarskeho areálu, prípadne detského svahu; inštruktori a požičovňa lyžiarskej výstroje bývajú tiež rozhodujúce faktory. Nezanedbateľná je aj možnosť iného využitia voľného času ako lyžovania, či už možnosť prechádzok a túr po okolí, wellness, bazén, prípadne iné atrakcie v okolí.

Preto Vám prinášame aspoň pár tipov na ubytovanie so základnými informáciami. Ak sa chcete ocitnúť priamo v srdci Vysokých Tatier, navštívte Hotel SLOVAN *** Tatranská Lomnica, Hotel Solisko****, Apartmány Lomnica, alebo Retro Hotel Morava ** a doprajte si dávku oddychu s celou svojou rodinou. Ak zostanete verní Tatrám, len sa posuniete kúsok vpravo do Belianskych Tatier, určite Vám odporúčame ubytovať sa v rodinnom Wellness Penzióne *** Strachan, hneď pri lyžiarskom stredisku Strachan Ski Centrum.

Veľmi populárnou a obľúbenou destináciou sú Donovaly, ktoré v poslednom období sprístupnili viaceré atrakcie pre deti. V tomto nádhernom prostredí by ste nemali obísť Šport Hotel *** Donovaly, RESIDENCE HOTEL & CLUB **** Donovaly.

Ak hľadáte ubytovanie v srdci Liptova, určite ste už počuli o týchto dvoch ubytovaniach, ktoré poskytujú vysoký štandard hlavne pre rodiny s deťmi: Holiday Village Tatralandia a Villa Betula Resort***.

Želáme šťastnú cestu a príjemnú dovolenku.

Šport Hotel ***, Donovaly

V korunách stromov, chránený od ruchu parkoviska a centra obce Donovaly sa na kopci pýši najstarší hotel v okolí – Šport Hotel*** Donovaly. Po rozsiahlej rekonštrukcii si dnes hostia užívajú nové priestory reštaurácie, lobby baru, kaviarne, krásny nový wellness so saunovým svetom, bazénmi, fitness centrom a masážami. Nové izby zaručia komfort rodinám s deťmi, párom, priateľom ako aj kongresovým hosťom. Nové interiéry potešia najmä milovníkov prírodných materiálov.

Náš horský hotel bol vždy známy svojou neformálnou rodinnou atmosférou a historickým významom pre dnes už dokonale vybudované letné i zimné stredisko Donovaly.

 • Možnosť stravovania: raňajky, polpenzia
 • Vzdialenosť ubytovania od zjazdovky: jeden kilometer od zjazdovky Nová hoľa, 350 metrov od zjazdovky Záhradište
 • Wellness/bazén: áno – Hostia si môžu užívať krásny nový saunový svet so štyrmi veľkými saunami (fínska, infra, parná, soľná) spolu s ľadovým bazénom na schladenie a relaxačnou oddychovou miestnosťou. Súčasťou wellness je aj súkromný priestor s vírivou vaňou, profesionálne fitness centrum, veľký a malý bazén s nádherným výhľadom na okolitú prírodu.
 • Lyžiarski inštruktori k dispozícií: áno
 • Detský lyžiarsky areál/detský svah/vlek: áno
 • Cena jednej noci pre štvorčlennú rodinu:  Pri ubytovaní na jednu noc je cena počas zimy 260,-€ – ubytovanie, raňajky, wellness. Výhodnejší je pobytový balíček zima, ktorý je k dispozícii od dvoch nocí. Cena za dve noci pre dvoch dospelých a dve deti je 426,-€. Cena zahŕňa ubytovanie, wellness, polpenziu, welcome drink, park snow kartu plnú zliav a 20% zľavu na lyžiarsku školu a požičovňu Dami Sport.

Hotel SLOVAN*** Tatranská Lomnica

Nachádza sa v srdci Vysokých Tatier, v malebnej horskej osade Tatranská Lomnica, priamo pod lyžiarskym centrom v nadmorskej výške 880 m.n.m. Podľa hodnotenia Únie materských centier v rámci projektu „Vstúpte s dieťaťom“ patrí medzi top rodinné hotely na Slovensku a je miestom skvelej dovolenky s deťmi. Hotel má kapacitu 259 lôžok / 120 izieb, k dispozícii je pohodlné ubytovanie, najmä útulné rodinné izby a apartmány. Hostia si pochvaľujú domácku gastronómiu, polpenziu podávanú vo forme bohatých bufetov, počas večere i so živým varením, s orientáciou i na detského návštevníka.

Pre rodinky je k dispozícii bohaté vybavenie a služby, dva Detské tuli kútiky, Centrum zábavy (X-box aréna, billiard, stolný futbal, stolný tenis, spoločenské hry), ale i bohatý animačný a sprievodný program. Hotelový park s vonkajším detským ihriskom a náučným chodníkom Spevavce tatranské láka ku hrám. Parkovanie a wifi v celom hoteli je grátis. Relax centrum s bazénom je denne dostupné grátis. Vychutnajte si svoju dovolenku s deťmi v pohodlí v top rodinnom hoteli vo Vysokých Tatrách!

 • Možnosť stravovania: V rámci pobytových balíčkov je v cene pobytov k dispozícii stravovanie vo forme polpenzie –  bohatého bufetu na raňajky a večere.  Obedy je možné objednať z jedálneho lístka a la carte, k dispozícii i detské menu a detský servis.
 • Vzdialenosť ubytovania od zjazdovky: Hotel sa nachádza priamo pod svahom SKI CENTA Tatranská Lomnica,  vzdialenosť iba 150 m. Výhľad na zjazdovky a majestátny Lomnický štít si hostia vychutnajú priamo z okien izieb, ale aj prostredníctvom web kamery.
 • Bazén: Priamo v hoteli sa nachádza útulné Relax centrum s bazénom s bublinkovou masážou, detská časť s hračkami a detským tuli kútikom. Pre hostí je k dispozícii parná sauna Drevenica s eukalyptom  i zimná záhrada. Vstup do Relax centra  pre ubytovaných hostí grátis. Relax bar, masáže a terapie za poplatok.
 • Lyžiarsky inštruktori k dispozícií: Služby lyžiarskych inštruktorov pre deti i dospelých sú k dispozícii iba 50 metrov od hotela, kde sa nachádza kvalitná lyžiarska škola a škôlka s milými inštruktormi.
 • Detský lyžiarsky areál/detský svah/vlek: Iba pár metrov od hotela (50 m) je kvalitný detský lyžiarsky svah so zasnežovaním, ďalší detských svah s vlekom je iba 250 metrov od hotela v Ski centre Tatranská Lomnica, obidva svahy s lyžiarskou školou a škôlkou. Požičovňa lyží a výstroje iba 50 metrov od hotela, hostia hotela majú zaujímavé zľavy na zapožičanie výstroje. Sánky i pre najmenších, boby a šmýkadlá pre ubytovaných hostí dostupné grátis priamo v hoteli.
 • Cena jednej noci pre štvorčlennú rodinu:  ubytovanie pre 4-člennú rodinu od 132 EUR bez stravovania.

Strávte deň na svahoch a popoludnie v jednom z najkrajších wellness centier. Pozývame Vás do kids friendly a wellness Hotela Partizán**** na južnej strane Chopku. O deti sa postaráme, zatiaľ čo vy budete mať čas pre seba. Profesionálne animácie, inštruktori na svahu, skibusy priamo od hotelovej brány, detský saunový svet Ferda Mravca… Chcete viac? Zabavte sa originálnymi programami a športovo-zábavnými aktivitami. NOVINKA 2018: Otvárame priestory detskej herne na 200 m2 pre deti každého veku a novú vyhrievanú lyžiareň.

 • Možnosť stravovania: polpenzia alebo ¾ penzia (raňajky formou bufetu s BIO kútikom a špecialitami majstra kuchára pripravované pred hosťami, popoludňajšie občerstvenie – káva, čajík a dobroty z domácej cukrárne, večere formou teplých bufetov alebo 4-chodového menu v Panorama Restaurant alebo v modernej slovenskej reštaurácii Tálska Bašta so živou hudbou
 • Vzdialenosť ubytovania od zjazdovky: SKI TÁLE 1 km, SKI MÝTO POD ĎUMBIEROM 5 km, JASNÁ CHOPOK 8 km
 • Wellness/bazén: áno – Načerpajte energiu v štýlovom Nature Wellness Center 2255 m2 – bazén, soľný prameň, 2 panoramatické vírivky, 7 sáun, zážitkové a odpočívacie zóny, Family Saunas – detský saunový svet, Privat wellness len pre vás dvoch, Slnečné SPA – masáže, procedúry, balneoterapia. Priestory nasiaknuté esenciálnym olejom a pozitívnou energiou.
 • Lyžiarski inštruktori k dispozícií: áno – hoteloví inštruktori s dopravou priamo na svah (za doplatok)
 • Detský lyžiarsky areál/detský svah/vlek: áno – odporúčame SKI Tále – rodinné lyžiarske stredisko s detským svahom, vlekom, lyžiarskou školou a animáciami na svahu
 • Cena jednej noci pre štvorčlennú rodinu: 232 €

 

RESIDENCE HOTEL & CLUB ****, Donovaly

Strávte s nami zimnú dovolenku v pohodlí nášho krásneho horského hotela v srdci Nízkych Tatier. Čakajú Vás zážitky z lyžovania, ľadová plocha pre korčuliarov, príjemná domáca atmosféra hotela, skvelé jedlo z dielne šéfkuchára Richarda Noskoviča, aktivity pre deti v RESIDENCE Kids Club s animátormi počas celej zimnej sezóny. Užite si pohodlie v apartmánoch vybavených a prispôsobených práve pre rodiny s deťmi. Hotel je certifikovaný ako „baby friendly“, Úniou materských centier Slovenska. Naučte deti lyžovať pod vedením inštruktora v najväčšej detskej lyžiarskej škole na Slovensku a preskúmajte nádherné donovalské trate pre bežkárov. Príďte si s nami vychutnať skvelý komfort na horách v zimných mesiacoch.

 • Možnosť stravovania: Raňajky, obedy a večere podávané v reštaurácii Grand s výhľadom na Novú hoľu. Alternatívy ubytovania s raňajkami alebo polpenziou.
  Vzdialenosť ubytovania od zjazdovky: Vleky a zjazdovky, bežecké trate, riders park, Mini snow board park a Fun park strediska PARK SNOW Donovaly sú vzdialené už od 0,5 km od hotela.
 • Wellness/bazén: Ayurvédske relaxačné centrum. Hosťom sú k dispozícii ayurvédske, klasické masáže a kozmetické procedúry. Ayurvédske centrum je vybavené parnou, fínskou saunou a ayurvédskym a indickám swedanamom, relaxačnými miestnosťami.
 • Lyžiarski inštruktori k dispozícií: áno
 • Detský lyžiarsky areál/detský svah/vlek: Áno, dve detské školy lyžovania, Fun Park pre deti, ktoré sa chcú zabaviť i naučiť lyžovať, Mini Snow Board Park pre deti už od troch rokov, ktoré sa chcú učiť snowboardovať.
 • Cena dvoch nocí pre štvorčlennú rodinu: Od 489 EUR / cena zahŕňa ubytovanie v apartmáne pre dvoch dospelých, dieťa 5-12 rokov, dieťa 13-15 rokov, polpenzia, DPH, poplatky mestu. Cena sa môže meniť v závislosti od vybratého termínu pobytu. Čím dlhšie ubytovaní zostanete, tým viac ušetríte.

Hotel Solisko****, Vysoké Tatry

V samom srdci Vysokých Tatier, v najvyššie položenej tatranskej osade Štrbské Pleso a priamo na brehu Štrbského plesa v nadmorskej výške 1351 m sa rozkladá hotel Solisko**** s prívlastkom rodinný. Svojou polohou, históriou a ponukou služieb už od dávna patrí k vyhľadávaným miestam pre oddych celej rodiny.

Poloha hotela poskytuje možnosť oddychu aj aktívneho ako v lete tak aj v zimnom období. Je to miesto ideálne pre jednoduché túry, cyklistické výlety a prechádzky ale tiež je to veľmi dobrá základňa pre náročné vysokohorské výstupy. Zimná krajina zas láka dokonalými bežeckými traťami, ktoré začínajú už na prahu vstupu do hotela. Nie príliš ďaleko a nie príliš blízko aby rušilo ticho pri relaxe.

 • Možnosť stravovania: Pod vedením šéfkuchára Martina Kurhajca ponúka reštaurácia Al Lago jedlá tradičnej mediteriánskej kuchyne s výberom slovenských špecialít. Dôraz je kladený hlavne na čerstvé a pôvodné suroviny a preto si jedlá zachovávajú tú správnu pôvodnú chuť.
 • Vzdialenosť ubytovania od zjazdovky: cca 2 km s možnosťou využiť bezplatný ski bus
 • Wellness/bazén: áno – 3 sauny – finska, parná, infra, ochladzovací bazén + relaxačné sprchy, Kneippové vaničky, oddychová zóny, Fitness centrum, Jacuzzi /nie
 • Lyžiarski inštruktori k dispozícií: áno – v lyžiarskom areáli
 • Detský lyžiarsky areál/detský svah/vlek: áno – v lyžiarskom areáli
 • Cena jednej noci pre štvorčlennú rodinu: 190 Eur s raňajkami alebo 210 Eur s polpenziou – raňajky formou bufetových stolov, večera formou 4 chodovej večere.

 

VILLA BETULA RESORT***, Liptov

Hľadáte ubytovanie s areálom plným vonkajších aj vnútorných atrakcií pre deti a s animačným programom? Stredisko Villa Betula Resort pri Liptovskom Mikuláši je ideálnym zázemím pre rodiny s deťmi. Má najväčšie exteriérové detské ihrisko v regióne, zvieraciu farmu, kone a taktiež detskú zábavnú halu Babyland. Okrem ubytovania v rodinných izbách, apartmánoch, mobilných domoch alebo karavanoch tu nájdete aj štýlovú reštauráciu a kaviareň. Pri ideálnych zimných podmienkach je v prevádzke detský lyžiarsky vlek so snowtubingovou dráhou, umelým zasnežovaním a umelým osvetlením a taktiež klzisko pod holým nebom. K dispozícii je veľká zastrešená jazdecká aréna, v ktorej je možné jazdiť na koňoch alebo na poníkovi v sprievode profesionálnej inštruktorky.

  • Možnosť stravovania: V rámci rodinných balíkov je v cene pobytov zahrnuté stravovanie formou raňajok alebo polpenzií. Objednať sa dá aj plná penzia, pričom obedy si hostia vyberajú z jedálneho lístka á la carte a na všetky jedlá aj nápoje majú zľavu 10 %. Neubytovaní hostia sa môžu najesť v Reštaurácii Villa Betula.
  • Vzdialenosť penziónu od lyžiarskeho strediska: Návštevníci ubytovaní v stredisku Villa Betula Resort môžu využiť mimoriadne zľavy na celodenné skipasy v okolitých lyžiarskych strediskách: Zľava od 44 % do 48 % na celodenné skipasy v lyžiarskom stredisku Opalisko v Závažnej Porube (vzdialenosť 20 km). Zľava 30 % na celodenné skipasy v lyžiarskom stredisku Skipark Malinô Brdo pri Ružomberku (vzdialenosť 25 km)
  • Wellness: Priamo v Penzióne Villa Betula majú hostia k dispozícii saunu. Za wellnessom a bazénmi netreba chodiť ďaleko. V blízkosti sú totiž až 3 aquaparky – Tatralandia (6 km), Gino Paradise Bešeňová (10 km) a Aqua-Vital Park Lúčky (19 km). Ubytovaní hostia môžu využiť zľavu 25 % na celodenné vstupy do Aqua-Vital Parku Lúčky.
  • Lyžiarski inštruktori k dispozícií: Služby lyžiarskych inštruktorov pre deti aj dospelých sú dostupné vo všetkých okolitých lyžiarskych strediskách. Ak by mali ubytovaní klienti záujem o lyžiarskeho inštruktora na menší svah k detskému lyžiarskemu vleku priamo v areáli strediska Villa Betula Resort, vieme ho zabezpečiť.
  • Detský lyžiarsky areál/detský svah/vlek: Pár metrov od Babylandu je detský lyžiarsky vlek s umelým zasnežovaním, umelým osvetlením, snowtubingovou dráhou a požičovňou spúšťadiel. Deti aj rodičia si tu môžu požičať sánky, boby alebo klasické lopáre.
  • Cena pre 4 člennú rodinu: 105 € / pri pobyte na 1 noc (bez stravovania),103,50 € / pri pobyte na 4 noci (v cene sú zahrnuté aj raňajky a množstvo atrakcií pre rodinu)

Wellness Penzión *** Strachan, Belianske Tatry

Sme rodinný penzión v krásnom prostredí Belianskych Tatier. Naša poloha je ideálna pre lyžiarov aj vyznávačov zimných radovánok, penzión a nachádza hneď pri lyžiarskom stredisku Strachan Ski Centrum. Stredisko ponúka novovybudovanú 4 sedačkovú lanovku, lyžiarsku školu s inštruktormi, reštauráciu „Medvedí Brloh Strachan“ priamo na svahu s množstvom vyrezávaných medveďov a terasou s výhľadom na Havrana a Vidlu, požičovňu lyží a lyžiarskych pomôcok, sánok, klzákov… Na svahu na deti tiež čakajú detské atrakcie a v penzióne detský kútik.

 • Možnosť stravovania: Nová reštaurácia „Medvedí Brloh Strachan“ – priamo na svahu ponúka free flow stravovanie – široká ponuka teplých a studených jedál, zeleninových a ovocných šalátov, múčnikov, studených a teplých nápojov a ďalšieho sortimentu, kde sa hosť voľne pohybuje a vyberá si z pestrej ponuky. Reštaurácia Wellness Penziónu*** Strachan –  reštaurácia s terasou priamo v penzióne. Vybrať si môžete z bohatého menu goralskej aj medzinárodnej kuchyne.
 • Vzdialenosť penziónu od lyžiarskeho strediska je 30 m.
 • Wellness: Útulné wellness centrum s výhľadom na Belianky ponúka 3 sauny: infra, parná a fínska. Vírivku, oddychová zóna s výhľadom, studené ochladzovacie vedro, teplé osviežujúce dažde, ponuka rôznych masáži. Možnosť objednať si VIP vstup pre pár so šumivým osviežením a ovocno-syrovou misou.
 • Lyžiarski inštruktori k dispozícií: áno
 • Detský lyžiarsky areál/detský svah/vlek: áno
 • Cena pre 4 člennú rodinu od 210,-€. V cene sú aj skipassy / počet závisí od dĺžky pobytu.

 

Holiday Village Tatralandia, Liptov

Útulné drevené chatky v malom dovolenkovom mestečku sú ideálnou voľbou ubytovania v Liptove. Holiday Village Tatralandia ponúka svojim klientom ubytovanie v plne vybavených chatkách, len pár krokov od najväčšieho aquaparku v strednej Európe – Tatralandie. Všetky chatky sú členené do 11 tematických osád, ktorých čaro povýši pobyt na dobrodružstvo s bohatou ponukou voľnočasových aktivít. V rámci maximálnej pohody môžu naši hostia využiť požičovňu športových potrieb, bowling, 5D kino, billiard či prírodné klzisko počas zimnej sezóny. Zariadenie zapožičiava kočíky, sánky, detské stoličky, ohrev fľašiek, detské vysielačky, detské vaničky, detské redukcie na toalety a ďalšie vybavenie pre absolútny komfort klienta počas pobytu.

 • Stravovanie: Ubytovaní klienti si môžu k pobytu doobjednať raňajky formou bufetu, prípadne polpenziu – raňajky + večera v Holiday Village reštaurácii. Reštaurácia Holiday Village Tatralandia, nachádzajúca sa v centrálnej budove, ponúka tradičnú kuchyňu v originálnom podaní a s moderným prevedením. Náš dlhoročný šéfkuchár varí s obľubou domáce i zahraničné špeciality, čím ulahodí každému typu klienta. Naša ponuka zahŕňa aj bohatý výber talianskej pizze, chutné dezerty a pre našich najmenších návštevníkov máme špeciálne detské menu.
 • Vzdialenosť ubytovania od zjazdovky: Lyžiarske stredisko Jasná – Nízke Tatry – 30km. Klienti Holiday Village Tatralandia môžu využiť bezplatný SKI BUS, ktorý ich pohodlne odvezie do ich obľúbeného lyžiarskeho strediska.
 • Wellness: Ubytovaní klienti majú možnosť využitia výhodných cien vstupov do aquaparku Tatralandia, ktorého súčasťou je Keltský saunový svet. Tento jedinečný komplex obsahuje až 21 parných, vodných a masážnych kúpeľov, sáun a procedúr. Blahodarné účinky saunovania si u nás môžu vychutnať aj najmenší návštevníci.
 • Lyžiarski inštruktori: Lyžiarske stredisko Jasná Nízke Tatry ponúka individuálne i skupinové lekcie s licencovanými inštruktormi pre dospelých i deti. Pre úplných začiatočníkov škola ponúka vlastnú bezpečnú arénu s vlekom, v ktorej klienti nepotrebujú skipass. Služby lyžiarskej školy je možné zakúpiť v ktorejkoľvek prevádzke Tatry Motion v stredisku Jasná Nízke Tatry.
 • Detský lyžiarsky areál/detský svah/vlek: MAXILAND je lyžiarska škola pre deti, ktorá ponúka vlastný pásový vlek. V aréne kraľuje Macko Max. Ohradená aréna ponúka bezpečnú lyžovačku a profesionálnu výučbu bez kolízií so skúsenejšími lyžiarmi.
 • Cena jednej noci pre štvorčlennú rodinu: od 88€/noc – cena ubytovania s raňajkami formou bufetu pre 2 dospelých, 1x dieťa do 15 rokov, 1x dieťa do 5 rokov bez nároku na lôžko

Apartmány Lomnica, Vysoké Tatry

Zabudnite na stiesnené hotelové izby a doprajte si komfortné ubytovanie v Tatrách, v priestranných štýlových apartmánoch. Každý apartmán je zariadený v inom osobitom štýle a pozostáva zo spálne a obývacej časti s plne vybaveným kuchynským kútom, jedálenským stolom, modernou kúpeľňou a samostatným priestranným šatníkom. Ponúkame Vám luxusné ubytovanie v 34 moderne zariadených, štvorlôžkových apartmánoch v 4 kategóriách, s možnosťou ďalších prísteliek, detských postieľok. Ak hľadáte ubytovanie v modernom štýle, dostatok priestoru a komornú atmosféru, Apartmány Lomnica sú pre Vás ideálnou voľbou. Výnimočný projekt apartmánových domov v horskej architektúre Vám ponúka  nielen ubytovanie, ale aj konferenčné priestory pre 50 hostí, exkluzívne wellness centrum, fitness centrum, multifunkčné ihrisko, detský kútik a grilovacie altánky.

 • Možnosť stravovania: Raňajky formou švédskych stolov, desiatové a obedové balíčky, Obedy a večere len pre organizované skupiny minimálne 15 ľudí
 • Vzdialenosť penziónu od lyžiarskeho strediska: 8km Tatranská Lomnica
 • Wellness: Fínska sauna, Parná sauna, Infra sauna, Ochladzovacia kaďa, Vírivá vaňa
 • Lyžiarski inštruktori k dispozícií: áno, 8km Tatranská Lomnica
 • Detský lyžiarsky areál/detský svah/vlek: áno, 8km Tatranská Lomnica
 • Cena pre 4 člennú rodinu: Cena jednej noci pre štvorčlennú rodinu: od 100 eur/noc /4 osoby s raňajkami

 

Retro Hotel Morava **, Vysoké Tatry

Pozývame Vás na ZIMNÚ RODINNÚ DOVOLENKU pod Lomnickým štítom, s detskou lyžiarskou škôlkou priamo pri hoteli. Hotel je obľúbený práve kvôli blízkosti lyžiarskych svahov (300 m. od hotela). Požičovňa lyží a sánok je súčasťou hotela, pre našich hostí s výhodnou zľavou. Ubytovanie ponúkame v dvojposteľových izbách s možnosťou prístelky alebo rodinných izbách. Polpenzia je podávaná formou – bufetovej ponuky, čo určite poteší nejednu mamičku. Obedy na vyžiadanie.

Od 2-8.1.2018 môžte využiť ponuku Trojkráľových (snehových) prázdnin. Počas zimných RETRO VÍKENDOV (08.01. – 02.04.2017) je pobyt obohatený piatok a sobotu o detské animácie 17:00 – 21:00 a retro diskotéku pre dospelých v retro kaviarni. 150 metrov od hotela sa nachádza RELAX PARK JAZIERKO s možnosťou korčuľovania a občerstvenia. Pre hostí je pripravená zľava 15 – 20% na vybrané bazény priamo v Tatranskej Lomnici. Parkovanie pred hotelom je bezplatné. Wifi pripojenie v spoločných priestoroch bezplatne. Detský kútik na recepcii hotela, kde si môžete dať fajn kávičku už od 07:00 hod.

Výnimočný zážitok je určite nočná sánkovačka na Hrebienku a návšteva unikátneho ľadového domu.

Možnosť stravovania: polpenzia podávaná formou bufetovej ponuky
Vzdialenosť ubytovania od zjazdovky: lyžiarske svahy 300 metrov od hotela
Wellness/bazén: 15-20 % zľavy na bazény v Tatranskej Lomnici
Lyžiarsky inštruktori k dispozícií: Lyžiarska škôlka priamo pri hoteli. Dohoda individuálne možná.
Detský lyžiarsky areál / detský svah / vlek: Detský vlek – situovaný pri hoteli. Väčšie zjazdovky 300 metrov od hotela.
Cena jednej noci pre štvorčlennú rodinu: 73,00 € / 1 noc s polpenziou pre 2 dospelých, 1 x dieťa do 14,99r. na prístelke. 1 x dieťa do 5 rokov bez nároku na lôžko.

Podobné články