TIPY na VIANOČNÉ DARČEKY pre deti

Thumbnail
Kategórie:

Čo dať tento rok pod stromček svojim deťom? Prinášame Vám niekoľko tipov!

Pomaly, ale iste sa blížia tohtoročné Vianoce! Pre rodičov je to zväčša mesiac zhonu a stresu, spojený s hľadaním darčekov, veľkým vianočným upratovaním, a nekonečnými prípravami… AVŠAK niekedy je menej viac a dobre vybraný darček stačí aj jeden 😉

Skúste vymeniť každoročné blúdenie po obchodoch a hračkárstvach pred Vianocami za dôsledné premyslenie a nákup cez internet. Aby ste sa vyhli stresu, nakupovaniu na poslednú chvíľu, nakúpte darčeky tento rok ONLINE z domu a hlavne v predstihu. Aby sme Vám s plánovaním Vianoc aj s prípravami trošku pomohli, pripravili sme pre Vás TIPY na VIANOČNÉ DARČEKY pre Vaše deťúrence.

 

MALÝ PRINC v Divadle Nová scéna

V Divadle Nová scéna v Bratislave Vám ponúkame jedinečnú možnosť vidieť predstavenie Malý princ, ktoré u nás hráme len dňa 21.01.2023 o 13:00 a 18:00.

Na javisku privítame talentovaných umelcov Štátnej opery v Banskej Bystrici. Detská opera prebieha v 2 dejstvách v slovenskom jazyku.

Detské hudobno-dramatické dielo s podnadpisom „magická opera“ je zhudobnením najznámejšieho rozprávkového príbehu modernej literatúry od autora Antoine de Saint-Exupéryho z roku 1943. Dvojdejstvová opera sa zrodila v roku 2003 z pera britskej skladateľky Rachel Portmanovej, oscarovej autorky oceňovanej najmä v žánri filmovej hudby.

Stvárňuje príbeh pilota (samotného autora – spisovateľa), ktorý počas vojny uviazne so svojím havarovaným lietadlom v saharskej púšti. Stretáva sa tu s Malým princom, ktorý prišiel z ďalekej planétky. Začne s ním viesť rozhovor o zmysle života, o priateľstve i láske, o pýche i pokore. V opere je mnoho metafor a prirovnaní, ktoré dokážu naplniť detskú dušu a svojimi podobenstvami zaujať i dospelých.

 

WELEDA, 100% certifikovaná prírodná a BIO kozmetika dodržiavajúca etické princípy pri získavaní surovín

V roku 2021 Weleda oslávila 100 rokov od svojho vzniku a v portfóliu má viac ako 140 prírodných kozmetických produktov pre celú rodinu. Ingrediencie do našich produktov pestuje vo vlastných záhradách,  prípadne ich získava prostredníctvom fair-trade projektov po celom svete. Weleda je tiež držiteľom prírodnej certifikácie NATRUE, UEBT a najnovšie aj B-CORP.

V darčekovom sete Weleda Jemné pohladenie nájdete upokojujúci dojčenský krém na zadoček a telové mlieko, oba z radu Baby Derma. Špeciálne vytvorené pre citlivú a suchú pokožku nielen bábätiek, kombinuje utišujúci extrakt z ibiša, fialky a organický sezamový a kokosový olej. Produkty obsahujú ingrediencie v BIO kvalite,  receptúry sú vyvinuté tak, aby pokožku najmenších upokojili, výdatne vyživili a navrátili jej stratenú rovnováhu. Žiadna chémia ani pridaná parfumácia, žiadne nepohodlie. Malým darčekom navyše bude tiež priložený uteráčik s lienkou.

Pretože produktov do sprchy nie je nikdy dosť, v darčekovom sete Veselé sprchovanie od Weledy nájdete hneď dva sprchové krémy 2v1: s vôňou pomaranča a limetky. Vaše ratolesti sa s nimi umyjú od hlavy po päty a ich hravé obaly ich budú baviť. Nevysušujú pokožku, sú šetrné k očiam a krásne voňajú! V sete navyše nájdete aj malý darček v podobe farbičiek 😊

Hľadáte darček, ktorým sa spoľahlivo trafíte do vkusu úplne každého? Stavte na Skin Food, intenzívnu výživnú receptúru, po ktorej túži každá pokožka. V sete sa ukrývajú dva najobľúbenejšie produkty z radu, multifunkčný krém a telové mlieko, ktoré obsahujú extrakty z byliniek a vynikajú ľahkou, pre Skin Food charakteristickou sviežou vôňou. Skin Food je univerzálnou záchranou pre suchú, hrubú pokožku na tvári, lakťoch, rukách i nohách – kdekoľvek, kde vaša pokožka volá po regenerácii. Bohatý základ z olejov a včelieho vosku dopĺňajú extrakty z fialky trojfarebnej, nechtíka a harmančeka. Jedinečné bohaté zloženie 100% prírodného pôvodu s nechtíkom a fialkou je plné rastlinných olejov. Zanechá aj suchú až veľmi suchú pokožku vyživenú a spokojnú a poskytne jej pocit okamžitého pohodlia.

Kompletnú ponuku darčekových setov nájdete na: https://www.weleda.sk/darcekove-sety

WELEDA. AJ VY STE PRÍRODA.

 

MÚDRY DARČEK NIKDY NEOMRZÍ

Kniha. Bola,  je a bude vždy patriť medzi najhodnotnejšie darčeky. Ak patríte k rodičom, ktorí sa s touto myšlienkou stotožňujú, iste oceníte navyše aj to, keď kniha nielen zabaví, ale aj naučí. Blíži sa obdobie kupovania vianočných darčekov, a preto majte prehľad. Zorientujeme vás v tituloch, ktoré deti naučia aj zabavia.

Odborné nakladateľstvo RAABE prináša skvelé tipy na zmysluplné darčeky, ktoré potešia všetky zvedavé deti. Vianoce sú okrem iného symbolom pohody a spoločne stráveného času s najbližšími. K tomu patria hry, knihy, prechádzky, spoločné aktivity, aktívny čas strávený s deťmi. Tak sa na pohodu pripravte a pozorne čítajte, čo vám pre rozvoj vašich detí ponúkneme.

KULIFERDÍK – PRVÉ KRESLENIE

Pre najmenšie deti od 2 do 4 rokov je to ten najväčší pracovný zošit na prvé kreslenie. Veľkorysý formát A3 je dokonale prispôsobený detskej rúčke pre ľahšiu manipuláciu a otáčanie strán. Kuliferdík naučí deti kresliť, zoznámi ich s prvými čiarami, v niektorých úlohách budú vyfarbovať, v iných zase obťahovať čiary a inde dokresľovať či spájať. Rodičia dozaista ocenia, že namiesto stien v detskej izbe bude tento pracovný zošit to správne miesto na prvé čiary a umelecké výkony.

KULIFERDÍK – AKTIVITY NA CELÝ ROK

Pracovný zošit môže byť skvelým sprievodcom vášho škôlkara od 3 do 5 rokov vo svete poznania, zábavy a učenia. Obsahuje totiž množstvo zaujímavých úloh zo štyroch základných častí ako rodina a kamaráti, rozprávky, zvieratá, šport a hry, ktoré podporujú u detí chuť skúšať nové riešenia a dozvedieť sa nové veci. Obsahuje úlohy zamerané na rozvoj reči, myslenia, grafomotoriky a hrubej motoriky, podporuje emočnú a sociálnu zrelosť.

SLEČNA MILEROVÁ A SPLNENENÉ SNYPÁN VELIKÁN A SPLNENÉ SNY

Sú jedinečné kreatívne čítanky s osobitným príbehom pre dievčatá a extra pre chlapcov. Príbehy o splnených snoch pomáhajú deťom rozvíjať čítanie s porozumením. V oboch čítankách, určených pre  deti 1. stupňa základnej školy, nájdu beletrizovaný príbeh a kreatívne úlohy na témy z prečítaného.

Rozprávkové príbehy sú doplnené kreatívnymi úlohami zameranými na prácu s prečítaným textom, na pozornosť a hľadanie správnych odpovedí, na vyhľadávanie údajov, doplňovanie tajničiek či osemsmeroviek a vlastnú kreativitu, maľovanie, vyfarbovanie. Ku každej čítanke patrí ako bonus pexeso.

Ponuku všetkých pracovných zošitov nájdete na www.raabe.sk.

 

Zmysluplný vianočný darček, ktorý poteší, zabaví a naučí

Slovenské hovoriace knihy si určite zamilujú deti všetkých vekových kategórií. Výnimočný Perfektný vianočný balíček určený pre deti na Vianoce 2022 obsahuje 7 hovoriacich kníh a Geniuso hovoriace pero. Balíček je garanciou zábavy a hravého učenia pre deti už od 3 rokov. S knihami z tohto balíčka budú vaše deti vyrastať a stále v nich niečo nové objavovať.

Perfektný vianočný balíček obsahuje knižku Rozprávočky Vianoc s Mirom Jarošom, ktorá je tým najkrajším darčekom pre deti, ktoré milujú vianočné príbehy a pesničky Mira Jaroša. Knižka MIA na farme poteší deti, ktoré majú rady zvieratká ako aj riešenie úloh a hádaniek. Deti si s ňou hravou formou rozvíjajú pozornosť, sústredenie, matematické a logické myslenie. V balíčku deti nájdu aj hovoriacu knižku Hravo zdravo – komixovým štýlom spracovaný rozprávkový príbeh o kráľovstve, do ktorého zavítalo nielen nezdravé jedlo. Kráľovnej zapožičala svoj hlas Kamila Magálová a kráľovi Richard Stanke.

Kedy tam už budeme? Verne známa veta z každej cesty. Dieťa s knihou zažije mnoho hodín zábavy a pritom sa aj veľa naučí. A vaše cestovanie získa ďalší rozmer! V balíčku nesmie chýbať hovoriaca knižka, ktorá rozosmeje všetky deti vtipnými hláškami a zvukmi. V knižke Húseničky deti na 36 stranách nájdu 12 bláznivých húseničiek s jedinečným humorom, takže si stačí vybrať, počúvať a nechať smiechu voľný priebeh.  Knihy zo série TADA majú spolu 224 bohato ilustrovaných strán, kde na deti čaká neuveriteľných  8 590 nahrávok, 3 500 úloh, hádaniek, otázok a odpovedí, 1 000 rýmov, 18 známych anglických pesničiek. Séria TADA je garanciou nekonečného hravého učenia. Do Perfektného vianočného balíčka sme z tejto série vybrali 2 knihy – TADA Tvary a farby a TADA Jedlo.

Tak hor sa objavova!

 

Darčeková poukážka do Wellness Hotela Patince****

Hľadáte originálny darček? Potešte svojich blízkych alebo aj seba darčekovým poukazom na pobyt, procedúru alebo čerpanie služieb vo Wellness Hoteli Patince****.

Neistá situácia nám nedovoľuje plánovať si chvíle oddychu a radosti, ako sme na to boli zvyknutí. Možno Vám tiež chýba ten pocit, keď sa môžete na niečo tešiť. Doprajte ho svojim najdrahším alebo si sami naplánujte svetlý bod v budúcnosti. Navyše vám budeme vďační, že tým podporíte hotel v tomto náročnom období. Veríme, že vás budeme môcť privítať čo najskôr.

Výhody našich poukazov:

  • platnosť až 12 mesiacov
  • viac druhov poukazov na výber
  • pri tlačenej forme poštovné zdarma

 

Darčekový set od DULCIA natural

Starostlivým mamičkám urobia radosť darčekové sety od slovenskej prírodnej kozmetiky Dulcia natural. Venujte si chvíľku iba pre seba. Venujte chvíľku pre svoju krásnu, zdravú a žiarivú pleť. Kúzelné vône darčekových setov Omamná a Tajomno prispievajú k psychickej i fyzickej pohode. Set magických esencií ráno krásne rozžiari a v noci zregeneruje unavenú pleť. Spomaľte, stíšte sa, ponorte do hĺbky svojej duše a nechajte sa unášať.

nechajte sa unášať omamnou vôňou a zharmonizujte svoje telo i myseľ. Spomaľte, stíšte sa a ponorte do hĺbky svojej duše. Viac informácii na www.dulcia.sk 

 

 

Svietidlá SmartLight

Príďte si svietidlo vybrať osobne. V showroome Smart Light vytvorili na 800 m2 výstavnej plochy galériu svietidiel. Všetky svietidlá sú plne funkčné a riadené sofistikovaným systémom.

Ako vybrať farbu svetla či žiarovky? Každá miestnosť má iné nároky

Svetlo ovplyvňuje nielen to, ako naše priestory vyzerajú, ale aj ako sa v nich cítime. Správnou kombináciou štýlu, typu, umiestnenia a farby dokážeme miestnostiam prepožičať želanú atmosféru. V dnešnom článku vám poradíme, ako vybrať vhodnú farbu svetla či žiarovky.

Podobné články