TIPY na VIANOČNÉ DARČEKY pre deti

Thumbnail
Kategórie:

Čo dať tento rok pod stromček svojim deťom? Prinášame Vám niekoľko tipov!

Pomaly, ale iste sa blížia tohtoročné Vianoce! Pre rodičov je to zväčša mesiac zhonu a stresu, spojený s hľadaním darčekov, veľkým vianočným upratovaním, a nekonečnými prípravami… AVŠAK niekedy je menej viac a dobre vybraný darček stačí aj jeden 😉

Skúste vymeniť každoročné blúdenie po obchodoch a hračkárstvach pred Vianocami za dôsledné premyslenie a nákup cez internet. Aby ste sa vyhli stresu, nakupovaniu na poslednú chvíľu, nakúpte darčeky tento rok ONLINE z domu a hlavne v predstihu. Aby sme Vám s plánovaním Vianoc aj s prípravami trošku pomohli, pripravili sme pre Vás TIPY na VIANOČNÉ DARČEKY pre Vaše deťúrence.

 

WELEDA, 100% certifikovaná prírodná a BIO kozmetika dodržiavajúca etické princípy pri získavaní surovín

V roku 2021 Weleda oslávila 100 rokov od svojho vzniku a v portfóliu má viac ako 140 prírodných kozmetických produktov pre celú rodinu. Ingrediencie do našich produktov pestuje vo vlastných záhradách,  prípadne ich získava prostredníctvom fair-trade projektov po celom svete. Weleda je tiež držiteľom prírodnej certifikácie NATRUE, UEBT a najnovšie aj B-CORP.

V darčekovom sete Weleda Jemné pohladenie nájdete upokojujúci dojčenský krém na zadoček a telové mlieko, oba z radu Baby Derma. Špeciálne vytvorené pre citlivú a suchú pokožku nielen bábätiek, kombinuje utišujúci extrakt z ibiša, fialky a organický sezamový a kokosový olej. Produkty obsahujú ingrediencie v BIO kvalite,  receptúry sú vyvinuté tak, aby pokožku najmenších upokojili, výdatne vyživili a navrátili jej stratenú rovnováhu. Žiadna chémia ani pridaná parfumácia, žiadne nepohodlie. Malým darčekom navyše bude tiež priložený uteráčik s lienkou.

Pretože produktov do sprchy nie je nikdy dosť, v darčekovom sete Veselé sprchovanie od Weledy nájdete hneď dva sprchové krémy 2v1: s vôňou pomaranča a limetky. Vaše ratolesti sa s nimi umyjú od hlavy po päty a ich hravé obaly ich budú baviť. Nevysušujú pokožku, sú šetrné k očiam a krásne voňajú! V sete navyše nájdete aj malý darček v podobe farbičiek 😊

Hľadáte darček, ktorým sa spoľahlivo trafíte do vkusu úplne každého? Stavte na Skin Food, intenzívnu výživnú receptúru, po ktorej túži každá pokožka. V sete sa ukrývajú dva najobľúbenejšie produkty z radu, multifunkčný krém a telové mlieko, ktoré obsahujú extrakty z byliniek a vynikajú ľahkou, pre Skin Food charakteristickou sviežou vôňou. Skin Food je univerzálnou záchranou pre suchú, hrubú pokožku na tvári, lakťoch, rukách i nohách – kdekoľvek, kde vaša pokožka volá po regenerácii. Bohatý základ z olejov a včelieho vosku dopĺňajú extrakty z fialky trojfarebnej, nechtíka a harmančeka. Jedinečné bohaté zloženie 100% prírodného pôvodu s nechtíkom a fialkou je plné rastlinných olejov. Zanechá aj suchú až veľmi suchú pokožku vyživenú a spokojnú a poskytne jej pocit okamžitého pohodlia.

Kompletnú ponuku darčekových setov nájdete na: https://www.weleda.sk/darcekove-sety

WELEDA. AJ VY STE PRÍRODA.

 

MÚDRY DARČEK NIKDY NEOMRZÍ

Kniha. Bola,  je a bude vždy patriť medzi najhodnotnejšie darčeky. Ak patríte k rodičom, ktorí sa s touto myšlienkou stotožňujú, iste oceníte navyše aj to, keď kniha nielen zabaví, ale aj naučí. Blíži sa obdobie kupovania vianočných darčekov, a preto majte prehľad. Zorientujeme vás v tituloch, ktoré deti naučia aj zabavia.

Odborné nakladateľstvo RAABE prináša skvelé tipy na zmysluplné darčeky, ktoré potešia všetky zvedavé deti. Vianoce sú okrem iného symbolom pohody a spoločne stráveného času s najbližšími. K tomu patria hry, knihy, prechádzky, spoločné aktivity, aktívny čas strávený s deťmi. Tak sa na pohodu pripravte a pozorne čítajte, čo vám pre rozvoj vašich detí ponúkneme.

KULIFERDÍK – PRVÉ KRESLENIE

Pre najmenšie deti od 2 do 4 rokov je to ten najväčší pracovný zošit na prvé kreslenie. Veľkorysý formát A3 je dokonale prispôsobený detskej rúčke pre ľahšiu manipuláciu a otáčanie strán. Kuliferdík naučí deti kresliť, zoznámi ich s prvými čiarami, v niektorých úlohách budú vyfarbovať, v iných zase obťahovať čiary a inde dokresľovať či spájať. Rodičia dozaista ocenia, že namiesto stien v detskej izbe bude tento pracovný zošit to správne miesto na prvé čiary a umelecké výkony.

KULIFERDÍK – AKTIVITY NA CELÝ ROK

Pracovný zošit môže byť skvelým sprievodcom vášho škôlkara od 3 do 5 rokov vo svete poznania, zábavy a učenia. Obsahuje totiž množstvo zaujímavých úloh zo štyroch základných častí ako rodina a kamaráti, rozprávky, zvieratá, šport a hry, ktoré podporujú u detí chuť skúšať nové riešenia a dozvedieť sa nové veci. Obsahuje úlohy zamerané na rozvoj reči, myslenia, grafomotoriky a hrubej motoriky, podporuje emočnú a sociálnu zrelosť.

SLEČNA MILEROVÁ A SPLNENENÉ SNYPÁN VELIKÁN A SPLNENÉ SNY

Sú jedinečné kreatívne čítanky s osobitným príbehom pre dievčatá a extra pre chlapcov. Príbehy o splnených snoch pomáhajú deťom rozvíjať čítanie s porozumením. V oboch čítankách, určených pre  deti 1. stupňa základnej školy, nájdu beletrizovaný príbeh a kreatívne úlohy na témy z prečítaného.

Rozprávkové príbehy sú doplnené kreatívnymi úlohami zameranými na prácu s prečítaným textom, na pozornosť a hľadanie správnych odpovedí, na vyhľadávanie údajov, doplňovanie tajničiek či osemsmeroviek a vlastnú kreativitu, maľovanie, vyfarbovanie. Ku každej čítanke patrí ako bonus pexeso.

Ponuku všetkých pracovných zošitov nájdete na www.raabe.sk.

 

Zmysluplný vianočný darček, ktorý poteší, zabaví a naučí

Slovenské hovoriace knihy si určite zamilujú deti všetkých vekových kategórií. Výnimočný Perfektný vianočný balíček určený pre deti na Vianoce 2022 obsahuje 7 hovoriacich kníh a Geniuso hovoriace pero. Balíček je garanciou zábavy a hravého učenia pre deti už od 3 rokov. S knihami z tohto balíčka budú vaše deti vyrastať a stále v nich niečo nové objavovať.

Perfektný vianočný balíček obsahuje knižku Rozprávočky Vianoc s Mirom Jarošom, ktorá je tým najkrajším darčekom pre deti, ktoré milujú vianočné príbehy a pesničky Mira Jaroša. Knižka MIA na farme poteší deti, ktoré majú rady zvieratká ako aj riešenie úloh a hádaniek. Deti si s ňou hravou formou rozvíjajú pozornosť, sústredenie, matematické a logické myslenie. V balíčku deti nájdu aj hovoriacu knižku Hravo zdravo – komixovým štýlom spracovaný rozprávkový príbeh o kráľovstve, do ktorého zavítalo nielen nezdravé jedlo. Kráľovnej zapožičala svoj hlas Kamila Magálová a kráľovi Richard Stanke.

Kedy tam už budeme? Verne známa veta z každej cesty. Dieťa s knihou zažije mnoho hodín zábavy a pritom sa aj veľa naučí. A vaše cestovanie získa ďalší rozmer! V balíčku nesmie chýbať hovoriaca knižka, ktorá rozosmeje všetky deti vtipnými hláškami a zvukmi. V knižke Húseničky deti na 36 stranách nájdu 12 bláznivých húseničiek s jedinečným humorom, takže si stačí vybrať, počúvať a nechať smiechu voľný priebeh.  Knihy zo série TADA majú spolu 224 bohato ilustrovaných strán, kde na deti čaká neuveriteľných  8 590 nahrávok, 3 500 úloh, hádaniek, otázok a odpovedí, 1 000 rýmov, 18 známych anglických pesničiek. Séria TADA je garanciou nekonečného hravého učenia. Do Perfektného vianočného balíčka sme z tejto série vybrali 2 knihy – TADA Tvary a farby a TADA Jedlo.

Tak hor sa objavova!

 

MALÝ PRINC v Divadle Nová scéna

V Divadle Nová scéna v Bratislave Vám ponúkame jedinečnú možnosť vidieť predstavenie Malý princ, ktoré u nás hráme len dňa 21.01.2023 o 13:00 a 18:00.

Na javisku privítame talentovaných umelcov Štátnej opery v Banskej Bystrici. Detská opera prebieha v 2 dejstvách v slovenskom jazyku.

Detské hudobno-dramatické dielo s podnadpisom „magická opera“ je zhudobnením najznámejšieho rozprávkového príbehu modernej literatúry od autora Antoine de Saint-Exupéryho z roku 1943. Dvojdejstvová opera sa zrodila v roku 2003 z pera britskej skladateľky Rachel Portmanovej, oscarovej autorky oceňovanej najmä v žánri filmovej hudby.

Stvárňuje príbeh pilota (samotného autora – spisovateľa), ktorý počas vojny uviazne so svojím havarovaným lietadlom v saharskej púšti. Stretáva sa tu s Malým princom, ktorý prišiel z ďalekej planétky. Začne s ním viesť rozhovor o zmysle života, o priateľstve i láske, o pýche i pokore. V opere je mnoho metafor a prirovnaní, ktoré dokážu naplniť detskú dušu a svojimi podobenstvami zaujať i dospelých.

 

Darčeková poukážka do Wellness Hotela Patince****

Hľadáte originálny darček? Potešte svojich blízkych alebo aj seba darčekovým poukazom na pobyt, procedúru alebo čerpanie služieb vo Wellness Hoteli Patince****.

Neistá situácia nám nedovoľuje plánovať si chvíle oddychu a radosti, ako sme na to boli zvyknutí. Možno Vám tiež chýba ten pocit, keď sa môžete na niečo tešiť. Doprajte ho svojim najdrahším alebo si sami naplánujte svetlý bod v budúcnosti. Navyše vám budeme vďační, že tým podporíte hotel v tomto náročnom období. Veríme, že vás budeme môcť privítať čo najskôr.

Výhody našich poukazov:

  • platnosť až 12 mesiacov
  • viac druhov poukazov na výber
  • pri tlačenej forme poštovné zdarma

 

Svietidlá SmartLight

Príďte si svietidlo vybrať osobne. V showroome Smart Light vytvorili na 800 m2 výstavnej plochy galériu svietidiel. Všetky svietidlá sú plne funkčné a riadené sofistikovaným systémom.

Ako vybrať farbu svetla či žiarovky? Každá miestnosť má iné nároky

Svetlo ovplyvňuje nielen to, ako naše priestory vyzerajú, ale aj ako sa v nich cítime. Správnou kombináciou štýlu, typu, umiestnenia a farby dokážeme miestnostiam prepožičať želanú atmosféru. V dnešnom článku vám poradíme, ako vybrať vhodnú farbu svetla či žiarovky.

Podobné články