Tipy na Valentínsky darček

Thumbnail
Kategórie:

Objavte tipy, ako potešiť svoju polovičku originálnym darčekom.

K dispozícií je veľa vhodných darčekov pre ženy, maminy, slečny, babky, ktorý by bol vhodný na ich obdarovanie práve k Valentínskemu sviatku. Niektoré sa dajú kúpiť, na niektoré neminiete ani cent. Nechajte sa inšpirovať!

 

Prinášame Vám zopár TIPOV na skvelý darček pre milovanú osobu na Sviatok svätého Valentína – 14.2.

 

  • Doprajte si dlhý a kvalitný spánok

 

  • Pripravte svojej milovanej polovičke raňajky do postele

 

  • Darujte oddych vo forme výbornej knižky, pri ktorej zabudne na bežné starosti a aspoň na chvíľu si oddýchne čítaním.

Venujte čas len pre seba, ktorý je tak veľmi potrebný na regeneráciu. Skvelý výber nájdete napríklad na stránke Knihy pre každého. Odporúčame Vám najmä tieto tituly:

Darčekový box 5 kníh od Paula Coelha

Romantikou a pozitívnymi myšlienkami nabitých 5 príbehov, ktoré určite potešia každú zasnenú dušu. Čaro a silné posolstvo príbehov brazílskeho spisovateľa, Paula Coelha, dotvára jedinečné umelecké prevedenie obálok od ilustrátora Petra Uchnára. Box obsahuje diela: Alchymista, Alef, Na brehu Rio Piedra som si sadla a plakala, Piata hora, Pútnik z Compostely.

Varila som pre Picassa

Provensálsko, rok 1936. Príbeh mladej Ondine, ktorá sa vo svojich 17-tich rokoch stane na chvíľu Picassovou kuchárkou a zároveň aj múzou. Ich cesty sa pretnú len nakrátko, avšak v živote Ondine toto stretnutie zanechá svoju stopu navždy.

New York, súčasnosť. Céline, vnučka Ondine, sa dozvedá o zvláštnom spojení svojej babky s Picassom. Po tragickej udalosti odchádza do Provensálska, aby pátrala po tajomstvách rodinnej histórie. V opojnej atmosfére Azúrového pobrežia a s pomocou niekoľkých excentrických priateľov z kurzu varenia napokon objaví nielen pravdu o sebe a svojej rodine, ale získa aj odvahu žiť naplno.

Pekné sny

Kniha, ktorá zlepší kvalitu vášho spánku, a teda aj života a jeho prežívania. Spanie a snívanie by malo byť prirodzené, ale nie vždy to tak je. Našej mysli musíme niekedy trochu pomôcť, aby sa upokojila, spomalila a pripravila sa na odpočinok. Kniha vás naučí sústrediť sa na drobné detaily, na dýchanie a meditáciu, vysvetlí spacie návyky a ukáže vám, že spať je ľahké. Pomocou krátkych a drobných príbehov vám pomôže sústrediť sa na seba a pripraviť telo aj mozog na potrebný odpočinok. Lebo len kvalitný a ničím nerušený spánok prináša do našich životov potrebný pokoj a koncentráciu.

 

  • Darujte kvalitnú kozmetiku z Mŕtveho mora

Kozmetika značky Mon Platin je dovážaná priamo z Izraela. Zdrojom aktívnych látok v kozmetike je Mŕtve more. V jeho hlbinách sú ukryté minerály v hustej koncentrácii, ktoré sa nahromadili v priebehu miliónov rokov.
Produktový rad Dead Sea Minerals je vytvorenými vedcami z Mon Platin. Obsahuje unikátne bahno a minerály z Mŕtveho mora. Prípravky kombinujú tento veľký dar prírody, s náročnom technickou a pokročilou kozmetickou vedou.
Ďalšou výnimočnou zložkou kozmetiky je rada obsahujúca čierny kaviár. Rada produktov s čiernym kaviárom je obohatená prírodnými extraktmi z rastlín. Vyrobená na základe tradícií, ktoré sme si zapožičali z rôznych kultúr a ktoré sa datujú tisícky rokov do minulosti. Zložky sú kombinované s veľkou opatrnosťou, aby optimalizovali ich účinnosť pre ochranu zdravia. Čierny kaviár obsahuje vyvážené obsahy olejov a vitamínu A, ktorý je nenahraditeľný pre obnovu pokožky. Extrakt z čierneho kaviáru obnovuje štruktúru pokožky, čím bojuje proti jej starnutiu. Aminokyseliny a minerály zrýchľujú metabolizmus buniek pokožky a zároveň ju hydratujú.
V ponuke je rada obsahujúca 24 karátové koloidné zlato, zlaté kapsule, kyselinu hyalurónovú, perlový prášok, proteín z rastliny quinoa a extrakt z granátového jablka. Technológia MP269 je prevratnou svetovou novinkou. Vďaka nej sa na pokožke vytvára proces duálnej absorpcie hlavných zložiek do pokožky. To umožňuje prijatie aktívnych zložiek vo vysokých koncentráciách. Zároveň zachováva delikátnu štruktúru a pocit úžasnej ľahkosti pri aplikácii na pokožku.

 

  • S deťmi vytvormesi.sk pre maminu srdiečkovú Valentínsku dekoráciu. Nájdite staré fotky a urobte z nich „reťaz vašej lásky“ od prvého rande, svadbu, narodenie detí až po súčasnosť.

 

  • Pripravte si domáci wellness v kúpeľni. Čo k tomu potrebujete? Zopár sviečok, penu do kúpeľa, nápoj a obľúbenú relaxačnú hudbu.

Podobné články