Tipy na valentínske darčeky

Thumbnail
Kategórie:

Premýšľate nad netradičným valentínskym darčekom? Potešte a zároveň investujte

Deň zamilovaných je tu! Blysknite sa originálnym prekvapením

Každý rok si lámete hlavu, čím svojej drahej polovičke urobiť radosť na Valentína a už vás nebaví dokola to isté klišé – kvetiny, čokoláda a kino? Zažiarte tento rok a prekvapte darčekom od Českej mincovne, ktorý poteší a zároveň sa stane hodnotným talizmanom a spomienkou na tento krásny deň.

2

Zamilovaná mandala

Ak by mal byť niektorý deň dokonalý, tak je to práve Valentín. Vedeli ste, že dokonalosť a rovnováhu predstavuje mandala? A práve tento symbol nesie strieborná medaila od Českej mincovne. Na prednej strane je kolorovaný ornament zložený z červených srdiečok smerujúcich ku krištáľovému stredu. Ideálny talizman, ktorý za vás vyjadrí najrôznejší formu lásky.

Striebornú mincu Mandala – Láska proof z dielne Českej mincovne zakúpite za 50 €.

Obrázok1

 

Srdce na dlani

Láska má hneď niekoľko podôb. Či už ide o platonickú alebo priateľskú, mali by sme vedieť, ako ju správne vyjadriť. S tým môže pomôcť strieborná medaila z dielne Davida Kružliaka, ktorá vyobrazuje slová „srdce na dlani“. Dotvára ju štvorjazyčný popis ĽÚBIM ŤA – MILUJI TĚ –  I LOVE YOU – ICH LIEBE DICH.

Strieborná medaila Z lásky od Českej mincovne je uložená v elegantnej krabičke, zakúpiť si ju môžete za 39 €.

Obrázok2

K láske je treba aj trochu šťastia

Aby sa mohla pravá láska rozvíjať, je k nej častokrát treba aj menšia dávka šťastia. Byť v správny čas na správnom mieste. Či už si šťastie predstavujeme ako výhru v lotérii alebo ako spokojný rodinný život, každý z nás po ňom túži. Spokojnosť, mier, láska, sloboda, rodina, práca – práve tieto slová si spája so šťastím sochárka Majka Wichnerová. Venovala im reverznú stranu dukátu a doplnila ich aj cudzojazyčným prekladom a slnkom. Prečo nespojiť šťastie a dobrú investíciu?

Zlatú medailu Šťastie proof z ponuky Českej mincovne kúpite za 372 €.

Obrázok3

 

 

Pre viac informácií navštívte www.ceskamincovna.sk

Podobné články