Tipy na tábory a pobyty pre deti na leto

Thumbnail
Kategórie:

Poďte sa spolu s nami inšpirovať! Ponuka denných aj pobytových táborov je neskutočná, vybrať si je problém. Každý tábor je iný, zameraný na iné aktivity, podporujúci rozdielne záujmy detí. Vyberte ten správny pre tie Vaše!

Plánujete zabezpečiť svojim deťom prázdniny plné zábavy a zážitkov? Cez www.DENNETABORY.sk si určite vyberiete ten správny tábor. Pre deti neustále pripravujeme nové a nové zaujímavé programy viacerých denných táborov. Ak sa Vaše dieťa nebojí dobrodružstiev, očakáva plno pohybu, akcie a športových výziev odporúčame vybrať si z bohatej ponuky Happy Kids táborov. V ponuke sú denné a pobytové tábory s rôznym zameraním na športové aktivity.

The Little Gym ponúka pre Vaše deti vo veku 3-10 rokov prázdninový program plný zábavy, pohybu, tvorivých dielní, pri ktorom sa zahrajú s kamarátmi a naučia sa veľa nových vecí. Budú športovať, hrať hry, kresliť, tvoriť a budú rozvíjať svoje pohybové schopnosti a zručnosti. V zaujímavom Indiánskom prostredí areálu ÚDOLIA MANITOU na Alpinke, spoznajú deti v dennom tábore environmentálne vzdelávanie zamerané na spoznávanie prírody, života v lese a objavovanie prírodných tajomstiev prostredníctvom hier a zážitkov. Ak hľadáte tábor v Leviciach, neprehliadnite denný letný tábor Rio Fun Park pre deti od 3 do 12 rokov, plný športovo-pohybových aktivít, hier a súťaží s lekciami tanca.

Ak Vaše deti milujú lego a aktivity s ním, zamerajte svoju pozornosť na KreaTivO, ktorý ponúka práve letné denné tábory s kockami LEGO®. Ak uprednostníte denné či týždenné anglické tábory, určite kliknite na vynikajúce jazykové tábory organizované firmou Volis Academy a BiLingvi. Vaše dieťa sa naučí cudzí jazyk, ani nebude vedieť ako! Počas leta je fajn nechať deti oddychovať, nie však úplne zaháľať. Ideálne je stavať na vedomostiach, ktoré nazbierali počas školského roka, a stimulovať ich aj v prázdninovom období. Tábory Helen Doron English takúto možnosť ponúkajú.

Z úplne iného súdka je letný laser game tábor od CHILL POINT LASER ARENA, kde sú pre deti nachystané neobmedzené zážitky vo virtuálnej realite a Laser game priamo v aréne a aj vonku.  Zábava v 3Dmix.sk – Virtuálni šikovníci – ponúka deťom spoznať svet aj inak. Naučia sa kopu nových vecí, zažijú veľa zážitkov. Tábor je zameraný na tvorivosť, kreativitu, vzdelávanie hravou formou.

Novým typom denného escape room tábora, ktorý prináša Izba číslo 13, je Únikovo, kde sa deti prostredníctvom únikových logicko-zábavných hier  učia strategickému mysleniu. Ďalšie umelecky zamerané tábory ponúka Stredoeurópsky dom fotografie. Sú nimi Fotografický a Graficko – fotografický tábor priamo v centre Bratislavy.

DENNETABORY.sk

Pomáhame vytvárať deťom to, čo Vaša zaneprázdnenosť nedovoľuje uskutočňovať!

coverAk chcete svojím deťom zabezpečiť prázdniny plné zábavy a zážitkov, navštívte www.DENNETABORY.sk. – tu ste na správnom mieste. Pre deti neustále pripravujeme nové a nové zaujímavé programy viacerých denných táborov a to nie len počas letných. Na leto 2018 sme si pre vaše ratolesti pripravili viac ako 25 rôznych tematických programov od táborov v bratislavskej ZOO, pre kuchárskych či fotografických nadšencov, malých astronómov; až po rôzne druhy umeleckých táborov. AJ tento rok sa ku Vám vracajú denné detské tábory a to po 15. krát. Každým rokom pridávame do portfólia nové druhy táborov a môžeme tak robiť, práve vďake pozitívnym ohlasom zo strany rodičov a spokojnosti detí.

Program: Tábory sa delia na viacero druhov podľa záľub detí. Niektoré zaujíma šport, iné zase hry s legom a nakoniec je tu podpora kreativity a učenia sa novým veciam. Práve dozvedanie sa zaujímavosti môže obmedziť obľúbenú otázku u detí „ A prečo?“. Veď predsa načo by sa pýtali, keď veľa vecí budú vedieť od skúsených a vyškolených lektorov v danej oblasti.

Termíny: Tábory sú otvorené počas celého leta a jednotlivé tábory sa otvárajú viac krát počas letných prázdnin. Každý jeden má dĺžku 5 pracovných dní so začiatkom od 7:45 do 17:00. V prípade, že kapacita turnusu nie je naplnená, je možné prihlásiť deti aj na 1 alebo 2 dni.

Vek: Odporúčanou vekovou skupinou v našich táboroch sú deti od 3 do 14 rokov. A práve široké portfólia poskytuje možnosť, aby si dieťa v každom veku našlo čo ho zaujme.

Cena: Suma za týždňový tábor sa pohybuje od 104€ – 170€. V cene je zarátaná strava 3x denne a dáva sa dôraz na vyváženosť nutričných hodnôt.

Veľmi radi Vás uvítame na našej online stránke www.dennetabory.sk, prípadne Vám  zodpovieme všetky otázky na tel. čísle +421 905 756 043 či emailom: info@dennetabory.sk.

2018_ denne tabory_resize

Letné prázdninové kempy v The Little Gym

The Little Gym ponúka pre Vaše deti vo veku 3-10 rokov prázdninový program plný zábavy, pohybu, tvorivých dielní, pri ktorom sa zahrajú s kamarátmi a naučia sa veľa nových vecí. Budú športovať, hrať hry, kresliť, tvoriť a budú rozvíjať svoje pohybové schopnosti a zručnosti.

Každý deň má prázdninový kemp novú zábavnú tému a aktivity, ktoré sa menia, takže deti zažijú denne nové dobrodružstvá. Môžete očakávať profesionálny prístup našich inštruktorov, bezpečné priestory, stravu a pitný režim, ktoré sú zabezpečené počas celého dňa.

Cvičebný program – prebieha zábavnou a nesúťažnou formou podľa nášho celosvetového kurikula vo veľkej farebnej telocvični, ktorá je určená výhradne pre deti. Na prekážkových dráhach sa deti vyšantia, pri tvorivých dielňach zapoja svoju fantáziu a pri skupinových hrách, počas prestávok a ďalších aktivitách, budú mať čas rozvíjať svoje sociálne schopnosti.

Tvorivé dielne – výtvarné a pracovné aktivity budú prispôsobené téme daného dňa. Budeme veľa tvoriť, kresliť, strihať a uplatňovať kreativitu detí.

Pohybové a športové hry – budú prebiehať na vonkajších ihriskách. Budú pozostávať s obľúbených športov a pohybových aktivít ako florbal, futbal, friesbee, tenis a pohybové hry.

HAPPY KIDS – DENNÉ A POBYTOVÉ TÁBORY 2018

Ak miluješ šport a dobrodružstvo, tak sú naše tábory určené priamo pre teba! Ak sa nebojíš dobrodružstiev, tak ťa čaká plno pohybu, akcie a športových výziev. Získaj kopu zážitkov a spomienok, na ktoré nikdy nezabudneš.
Rôzne druhy denných a pobytových táborov zamerané na športové aktivity. Aktívne prežitý voľný čas v lete so športom a zábavou v super kolektíve. Pre deti je v táboroch pripravený bohatý program, môžu jazdiť na koňoch, plávať, hrať futbal, bicyklovať alebo sa naučiť ako prežiť v prírode. Je len na Vás, ktorý tábor si vyberiete!

Na výber ponúkame 12 rôznych táborov:

Futbalový táborPlavecko-športový tábor v RužinoveJazdecký tábor – Edyho rančMultišporotový tábor Železná studničkaMultišporotový tábor Čierna vodaRybársky tábor prežitiaCyklotábor Železná studničkaJarný táborArmycamp Bratislava – dennýArmycamp Valčianska dolina – pobytovýCyklotábor – Zochova chataAdventure camp

Najvhodnejšia veková skupina: od 4 rokov (podľa výberu tábora)
Cena tábora: od 135€/týždeň
Stravovanie/pitný režim: Stravovanie a celodenný pitný režim v cene

happykids-680x500novy

Najlepšie jazykové prázdniny vo Volis Academy! 

Naučte sa jeden zo svetových jazykoch na našich denných, či týždenných táboroch! Jazykové tábory vo Volis Academy pokračujú aj tento rok! Okrem toho, že sa zdokonalíš v anglickom, nemeckom, a po novom aj vo francúzskom či španielskom jazyku vďaka Priamej Metóde, si taktiež skúsiš, aké je to používať cudzie jazyky celý deň ako native speaker!

Na dennom tábore okrem 20 hodín cudzieho jazyka zažiješ veľa zábavy počas hry Laser Game, Lanolandu, Virtuálnej reality, či návštevy v Rádiu Expres, alebo v Pixel Federation. Ak sa rozhodneš pre týždenný tábor, naučíš sa, aké je to prežiť v lese, ako si vyrobiť masku na Halloween, zažiješ ozajstnú sleepover party a taktiež sa naučíš niečo zo života bloggerov a youtuberov.

Neváhaj a príď so svojím kamarátom a obaja dostanete zľavu 20%! Pre viac informácií navštívte: www.jazykoveprazdniny.sk, alebo nás kontaktujte na kurzy@jazykove-prazdniny.sk.

Najvhodnejšia veková skupina: od 7 do 14 rokov (denný tábor), od 8 do 14 rokov (týždenný tábor)
Cena tábora: 159€/týždeň (denný tábor), 269€/týždeň (týždenný tábor)

KreaTivO – Letný denný tábor s kockami LEGO®

Prečo náš tábor? Lebo LEGO®! Iba u nás zažijú vaše deti super leto v tábore s obľúbenými kockami LEGO®. Nielenže zažijú množstvo zábavy, nájdu si nových kamarátov, ale si aj zdokonalia technické zručnosti.

– Zábavné a vzdelávacie aktivity s kockami LEGO®.
– Bavíme sa a zároveň učíme deti premýšľať kreatívne
– Celodenný program pod vedením skúsených lektorov
– Špecializované priestory pre deti v našom kreatívnom centre
– Športové indoorové a outdoorové aktivity (lanová dráha, laser aréna, návšteva Trenčianskeho hradu, opekačka v prírode a iné…)

Zameranie: Program tábora je zostavený tak, aby sa chlapci aj dievčatá, pod vedením kvalifikovaných lektorov hlavne zabavili a odreagovali v modernom centre plnom kociek LEGO®.  Deti si veľmi nenásilnou formou budujú základné poznatky z fyziky a mechaniky a to zvyšuje ich záujem o vedu a techniku. Počas celého dňa majú dostatok fyzických aktivít na čerstvom vzduchu.

Stručná špecifikácia: Celý program tábora je v „kids friendly“ príjemnom a bezpečnom prostredí. Deti prichádzajú ráno, pričom doobeda strávia aktivitami s kockami LEGO®. Po obede pracujú na rôznych zaujímavých aktivitách pod vedením vyškolených lektorov. Celý program má svoju logiku a dramaturgiu. Striedajú sa rôzne aktivity. Stimulujúce (skladanie modelov s kockami LEGO®), vzdelávacie (zábavná hodina s LEGO®), kľudové (kreslenie a maľovanie) a pohybové (organizované tímové hry na čerstvom vzduchu). Celý čas sa deti hrajú, rozvíjajú svoju kreativitu a nadväzujú nové kamarátstva.

Najvhodnejšia veková skupina: Denné tábory s určené pre deti od 6 do 12 rokov.

Stravovanie / pitný režim: Stravovanie je zabezpečené 3 x denne vo forme desiatej, teplého obedu a olovrantu. Počas celého dňa je zabezpečený pitný režim.

Cena denného tábora: 139 € za 1 týždeň

kreativo

Fotografický a Graficko – fotografický tábor

Stredoeurópsky dom fotografie aj tento rok pozýva deti na denné tábory v centre Bratislavy na ktorých sa mladí fotografi zmenia na skutočných umelcov. V ich závere si zaželajú len dobré svetlo a hor sa za ďalšími dobrodružstvami s fotoaparátom v ruke! V ponuke sú dva tábory:

Fotografický tábor určený pre deti a mládež, ktorí sa chcú bližšie zoznámiť s fotografiou, jej históriou, základmi fotografovania a dodatočným spracovaním v počítači. Deti zažijú skutočnú prípravu výstavy svojich diel od nafotografovania cez výber najlepších prác, paspartovanie, rámovanie až po prípravu malej vernisáže.
Termíny 2018: júl, august 2018
Vek: 8-18
Cena: 110 Eur

Graficko – fotografický tábor určený pre všetkých, čo majú vzťah k vizuálnemu umeniu. Prvým krokom je fotografia, druhým je vytvoriť z nej obraz podľa vlastných predstáv, či predlohy. Program je koncipovaný tak, aby sa edukatívne aktivity stali zábavnou hrou. Časť tábora sa venuje zvládnutiu fotografickej techniky, primerane veku účastníka, pri fotografických cvičeniach zameraných na portrét, zátišie, architektúru. Následne nadviaže postprodukcia, grafické cvičenia, ktoré fotografie zmenia na plagáty, reklamu či koláž. Deti zažijú veľa zábavy, interiérové aktivity sú striedané s exteriérovými. Nízky počet účastníkov (osem) zabezpečí individuálny prístup ku každému z nich s ohľadom na ich vek a schopnosti.
Termíny 2018: júl, august 2018
Vek: 8-18
Cena: 125 Eur

Súčasťou oboch táborov sú výlety po Bratislave – objavovanie a zachytenie architektúry Bratislavského hradu, krás Botanickej záhrady, sadu Janka Kráľa, či Medickej záhrady, práca v exteriéri i interiéri – ateliéri.

Rio Fun park tábor v Leviciach

Zabav sa, spoznaj kamarátov, preži skvelé chvíle … Denný letný tábor pre deti od 3 do 12 rokov.

Termíny: 23.7. – 27.7.2018, 6.8. – 10.8. 2018

Program:

 • športovo-pohybové aktivity
 • umelecké, ekologické a intelektuálne hry a súťaže
 • tvorivé dielne
 • lekcia tanca s tanečnou školou
 • výlet do Zveroparku a na Ranč ku koníkom spojený s jazdením
 • a oveľa viac

Cena: 145 eur (prines kamaráta/súrodenca a získaj  zľavu 10 eur). V cene je zahrnuté desiata, obed, olovrant, pitný režim, doprava a vstupenky na výlety, celodenný program, animátorky a dozor.

Najvhodnejšia veková skupina: od 3 do 12 rokov

Denný tábor ÚDOLIE MANITOU

V zaujímavom Indiánskom prostredí areálu ÚDOLIA MANITOU na Alpinke, priblížime deťom environmentálne vzdelávanie zamerané na spoznávanie prírody, života v lese a objavovanie prírodných tajomstiev prostredníctvom hier a zážitkov. Naši skúsení táborový vedúci upravujú program tábora podľa skladby účastníkov a tým sa snažia podporiť záujmy dieťaťa. Naším cieľom je aktívny oddych dieťaťa a samozrejme jeho spokojnosť.

Počas tábora deti zažijú:
•    Tvorivé dielne, kde si vyrobíme indiánske trička, čelenky a lapače snov.
•    Športový program zložený zo športových súťaži, v ktorých môžu deti vyzvať aj našich vedúcich.
•    Stavanie totemov a výroba amuletov.
•    Čas na využitie oddychových, náučných a zábavných atrakcií.
•    2x Celodenný výlet.
•    Zábavný a zároveň náučný príbeh približujúci indiánsku kultúru.
•    Tábor zakončíme opekačkou spojenou s rozlúčkou s táborovými vedúcimi a novými kamarátmi.

Odporúčaná veková hranica účastníkov: 4- 12 rokov.
Cena:  85€/dieťa (súrodenecká zľava: 10€) alebo 17€/deň
V cene je zahrnuté: doprava, ceny do súťaží, materiál do tvorivých dielní, náklady na výlety, stravovanie (desiata, obed, olovrant a pitný režim), pestrý program.

Letný laser game tábor od CHILL POINT LASER ARENA v Trnave

Aktivuj zmysly. Vstúp do letného tábora, kde je každý hrdinom. Pre deti od 7 do 14 rokov.

Termíny: 9.-13. júl, 23.-27. júl, 6.-10. august, 20.-24. august

Program:
– Laser game priamo v aréne a aj vonku
– Výlety do Malých Karpát s kurzom prežitia v prírode
– Neobmedzené zážitky vo virtuálnej realite
– Lekcie jazdenia na mini segwayoch
– Závody na minimotokárach
– Stolný tenis, air hockey, X box a oveľa viac

Cena: 119€ (all inclusive). Pri platbe do 31.5.2018 – cena: 109€.
Cena zahŕňa: vyváženú stravu (raňajky, obed, olovrant)

Denné letné anglické tábory s BiLingvi v Trnave

Letné prázdniny sa nenávratne blížia a spolu s nimi aj denné anglické tábory v jazykovej škole BiLingvi, ktoré sú vedené našimi skúsenými lektormi. Prečo si vybrať práve náš tábor? Pretože u nás je spojený pestrý program plný zábavných aktivít s hravou výukou anglického jazyka, čo zabezpečí, že Vaše dieťa nepomyslí na prázdninový stereotyp od pondelka do piatka od 8:00 do 16:30.

Každodenný program, ktorý je vhodný pre deti od 3 do 11 rokov, zahŕňa:
– 2 hodiny výučby angličtiny denne hravou a zábavnou formou; deti sú rozdelené do skupín podľa vekovej kategórie,
– celodennú stravu a pitný režim,
– športovo-súťažné aktivity,
– tvorivé dielne,
– vedomostné hry,
– hudobný program,
– mega záhrada,
– rozlúčkový karneval v posledný deň tábora,
– zdravotníka.

Na všetky deti sa tešíme na Ferka Urbánka 16, TRNAVA (oproti zábavno-obchodnému centru MAX) v nasledujúcich termínoch: 9.7. – 13.7.2018, 16.7. – 20.7.2018, 6.8. – 10.8.2018, 13.8. – 17.8.2018, 20.8. – 24.8.2018

Cena za tábor pre jedno dieťa je 119€ all inclusive, využite last minute ponuku 10 euro pri prihlásení Vášho dieťaťa do 30.6.2018.

Pre viac informácií neváhajte volať na telefónne číslo 0915 147 256, mailovať na nikol@bilingvi.sk alebo navštívte našu webovú stránku   http://www.bilingvi.sk/denne-letne-anglicke-tabory.

Izba číslo 13 prináša prvý escape room tábor – denný tábor ÚNIKOVO v centre Bratislavy

Staň sa hrdinom. Premeň sa každý deň na iného hrdinu. Pirát? Odvážny vojak, vojačka? Vyšetrovateľ či inšpektorka? Unikni zo skutočnej hry, ktorej hlavným hrdinom si TY!

Čo je Únikovo? Deti sa stanú hlavným hrdinom svojho vlastného príbehu. Majú možnosť zažiť prvý escape room tábor.  V Únikove zažijú týždeň plný zábavy, v piatich rôznych únikových hrách, ktoré sú prispôsobené vekovej kategórií detí. Počas celého týždňa budeme riešiť záhady, logické hádanky, hľadať najlepšiu stratégiu a taktiku. Každý deň bude zameraný na inú tému. Jeden deň sa deti premenia na pirátov, v únikovej hre Chrám veľkých Mayov. Ďalšie dni sa z nich stane policajný vyšetrovateľ, komisárka v únikovej hre Miesto činu, tajný agent, ktorý sa vyberie na misiu…  Všetko čo sa deti naučia v  únikových hrách využijú pri hrách v prírode na čerstvom vzduchu pri našich poobedných aktivitách.

Únikovo je novým typom denného tábora, kde sa deti prostredníctvom únikových logicko-zábavných hier  učia strategickému mysleniu. Môžu dať priechod svojej kreativite pri riešení úloh a nasledovať svoju intuíciu. Stanú sa z nich hrdinovia, ktorí rozlúštili záhadu, prostredníctvom hier a logiky. Deti si  zábavnou formou  osvoja komunikáciu medzi rovesníkmi a odbúrajú nesmelosť. Nenásilnou formou budujú poznatky podľa  dennej témy. Zažijú množstvo zábavy osvoja si nové zručnosti a nájdu si nových kamarátov.

Špecifiká:

 • Každý deň v týždni sa nesie v inej téme únikovej hry (Chrám veľkých Mayov, Miesto činu, Tajné vojenské veliteľstvo, Kúzelníkova skrinka, Súboj tímov ).
 • Deti si zahrajú doobeda tematickú únikovú hru s kvalifikovaným personálom.
 • K prirodzeným vlastnostiam dieťaťa patrí tvorivosť a zvedavosť, takže časť nášho poobedného programu bude venovaná kreatívnym dielňam, ktoré budú zamerané na detskú fantáziu.
 • Poobede sa vydáme podľa tematického programu von, kde bude prebiehať program.
 • Počas celého dňa majú dostatok fyzických aktivít na čerstvom vzduchu.
 • Kvalifikovaný personál

Najvhodnejšia veková skupina: 7 – 13 rokov

Stravovanie a pitný režim: vyvážená strava zabezpečená počas celého dňa ( desiata – teplý obed – olovrant ), počas celého dňa majú k dispozícii vodu, domácu limonádu alebo čaj.

Cena: 159EUR/turnus

Kontakt: +421 948 268 613,  mail: unikovo@izbacislo13.sk;   web: www.izbacislo13.sk

Zábava v 3Dmix.sk – Virtuálni šikovníci

Deti môžu spoznať svet aj inak. Naučiť sa kopu nových vecí, zažiť veľa zážitkov a hlavne máte od nich na týždeň pokoj.

Tábor je zameraný na tvorivosť, kreativitu, vzdelávanie hravou formou. Program prispôsobíme na mieru záujmom detí. Menšie deti ktoré prídu sami, po dohode s rodičmi vyzdvihneme aj odprevadíme na vlak alebo autobus. Taktiež vieme prispôsobiť čas príchodu a odchodu, podľa potrieb rodičov. V cene je úplne všetko: desiata, obed, pitný režim, pomôcky a spotrebný materiál, vstupné prípadne doprava pri výlete, zážitky vo virtuálnej realite, pochutiny a iné.

Podrobnosti na www.3dmix.sk/tabor

Program:

– Virtuálna realita – viac ako 120 titulov (náučné, akčné, tvorivé, dobrodružné a iné)
– Simulátor závodného auta
– Herná konzola Nintendo
– Tvoríme s 3D perom – 3D príšerky v rozprávke a iné
– Tvorivé dielne – vyšívanie, maľovanie, koláže, patchwork a iné podľa záujmu
– Výlety – turistika s opekačkou, plaváreň alebo kúpalisko, múzeá alebo iné
– Súťaže
– Vedomostné a spoločenské hry
– Robotické hračky – Cyber Robot, MipoSaurus
– IT vzdelávanie
– Záverečná detská párty – maľovanie na tvár

Termíny: júl (okrem 1 týždňa), august (okrem posledného týždňa) – po-pia 8:00-15:00
Odporúčaný vek: 7 – 15 rokov
Cena: 98,-€ – pri platbe 30 dní pred nástupom cena len 88,-€!
Kontakt: www.3Dmix.sk, info@3dmix.sk, 0907 660 345, 0948 938 932

Angličtina zábavnou formou na letných kurzoch Helen Doron

Počas leta je fajn nechať deti oddychovať, nie však úplne zaháľať. Ideálne je stavať na vedomostiach, ktoré nazbierali počas školského roka, a stimulovať ich aj v prázdninovom období. Tábory Helen Doron English sa konajú po celom Slovensku podľa rozmiestnenia jednotlivých lokálnych pobočiek. Majú dennú či poldennú podobu a sú zamerané na výučbu angličtiny hravou formou. Rodičov odbremenia a drobcov nadchne pobudnutie s kamarátmi. Sprievodný vzdelávací rozmer si vďaka zábave sotva uvedomia.

K dispozícii je päť typov kurzov s rôznymi hlavnými témami a vo vekovom rozpätí od 3 do 12 rokov. Deťom sa venujú certifikovaní lektori. Stravovanie aj pitný režim sú, samozrejme, zabezpečené.

Zážitková forma tábora maximalizuje prirodzenú túžbu detí spoznávať nové veci. Užijú si kopec rozmanitých aktivít – hudobných, tanečných, divadelných, výtvarných aj  športových a navyše sa uvoľnenou formou zdokonalia v angličtine.

„Výučba v našich letných táboroch nikdy nie je taká intenzívna, ako počas školského roka. Je teplo, deti sa potrebujú viac hrať a odreagovať sa. Zážitky im však spolu s angličtinou a pozitívnymi pocitmi zostanú navždy,“ hovorí jazyková expertka Katalin Deák. Sama priniesla na Slovensko jedinečný celosvetový koncept: overená metóda jazykovej školy lingvistky Helen Doron má za sebou viac ako tri desaťročia úspešného fungovania a využíva sa už v 35 krajinách po celom svete – od Nemecka cez Čínu až po Latinskú Ameriku.

Mladšia dcérka Michaely Čobejovej Tánička si upevňuje angličtinu aj počas prázdnin. Obľúbená herečka a producentka konštatuje: „Letné kurzy Helen Doron v sebe spájajú kreativitu a učenie cudzieho jazyka zážitkovou formou. Aj preto som rada, že Tánička si v lete môže zopakovať angličtinu hravo spolu s veselými rozprávkovými postavičkami, ktoré jej tento kurz spríjemnia. Okrem toho si užije aj iné činnosti – návštevu ZOO, pohybové hry a množstvo iných zaujímavých aktivít.“

Helen Doron letne tabory

 

 

Podobné články