TIPY NA HALLOWEENSKÚ DOVOLENKU NA SLOVENSKU

Thumbnail
Kategórie:

Radi by sme pozvali rodiny s deťmi na strávenie príjemných chvíľ počas Halloweenského pobytu alebo jesenných prázdnin. Je to skvelá príležitosť pre rodiny, ktoré hľadajú dobrodružstvo, zábavu a oddych v jesennom období.

Naše tipy ponúkajú bohatý výber aktivít a zážitkov pre vás a vaše deti. Môžete sa tešiť na kreatívne halloweenské dekorácie, dobrodružné jesenné výlety, zábavné hry a špeciálne programy pre malých aj veľkých návštevníkov. Navyše, nájdete tu útulné ubytovanie a chutné jedlá, ktoré vám spríjemnia váš pobyt.

Vytvorte si spomienky, ktoré budete chcieť znovu a znovu zažiť. Tieto Halloweenské prázdniny alebo jesenné dni budú pre vašu rodinu úplne výnimočné. Tešíme sa na vás a našu spoločnú dovolenku plnú radosti a zábavy!

 

Jesenné prázdniny v Family Resorte Lučivná

Najväčší rodinný rezort na Slovensku, Family Resort Lučivná, uprostred rozsiahleho lesoparku s výhľadom na panorámu Vysokých Tatier si na tohtoročné jesenné prázdniny pripravil nabitý program pre malých i veľkých, vrátane špeciálneho halloweenskeho prekvapenia. V termíne od 28. 10.  do 30. 10. sa hostia môžu tešiť na skutočne strašidelnú atmosféru doplnenú o tvorivé dielničky, vyrezávanie tekvíc, strašidelný bál v maskách či nočný pochod po stopách ducha zakladateľa Tatranských kúpeľov Lučivná. Prekonajte svoj strach a zažite Halloween v Lučivnej,

Pobytový balíček Halloween 2023 zahŕňa:

Ubytovanie s polpenziou pre 2 osoby na 2 noci, vstup do vnútorného wellness, možnosť využívať vonkajšie a vnútorné športoviská, exteriérové trampolíny a bohatý animačný program pre rodičov a ich malé strašidielka.

 

Zažite ten najstrašidelnejší Halloween v Trinity Hotels

Kto sa nebojí, šup do Trinity. Pripravili sme pre vás ten najstrašidelnejší Halloween. V ktoromkoľvek z našich hotelov na vás čaká pobyt plný záhad. Vzduch bude nabitý strašidelnou atmosférou a program zas zábavnými aktivitami. Pripravili sme pre vás celodenný a hlavne tematický animačný program. Nemusíte sa však báť. Nie ste na to sami. Budú tu s vami aj vaši Kamaráti z Trinity a na všetky hrôzy môžete zabudnúť na ich veľkom koncerte.

Halloween s Wednesday v Hoteli Senec sa premení na Akadémiu Nevermore. Čakajú tu na vás: tematické aktivity s Wednesday Adamsovou, havranbal, koncert Kamarátov z Trinity, ples príšer, premietanie v súkromnej hotelovej kinosále Mediatro, uvedenie do sveta kúziel a mágie s pravým kúzelníkom, rodinné vyrezávanie tekvíc, príprava elixírov, neobmedzený vstup do Aquaparku Senec počas celého pobytu.

Halloween s Krotiteľmi duchov v Hoteli Atrium obsahuje: mikromágiu- večerný program pre celú rodinu, fotobox na spomienkovú fotografiu, koncert Kamarátov z Trinity, divadielko pre deti, laser game, festival duchov a strašidiel so súťažou o najlepšiu strašidelnú masku, vyrezávanie tekvíc, neobmedzený vstup do bazénového, vodného a saunového sveta 4 Elements Aqua.

Halloweenske tajomstvo stratenej nevesty v Hoteli Sitno obsahuje: ohňovú šou, scream aqua dance v bazéne, párty upírov, večerný program tajomnej skrinky pre dospelých, svet pavúkov, premietanie rozprávok v hotelovom kine Mediatro počas celého pobytu, koncert Kamarátov z Trinity, súťaže so zaujímavými odmenami, ubytovanie s plnou penziou v novo zrekonštruovaných izbách, prípravu dobrôt počas raňajok a večerí obohatenú o LIVE cooking a tiež špeciálny bufet pre najmenších.

Okrem toho sa v každom z našich hotelov môžete zabaviť aj v našich unikátnych priestoroch ako sú detský svet MiniMe, hotelová kinosála MediaTro, zážitková škola varenia Foodie, herňa GameZone, kreatívne štúdio ArtClub a vodné a saunové svety v hoteloch Atrium a Sitno alebo v prípade Hotela Senec dokonca v celom aquaparku. Ubytovanie v komfortnej izbe (podľa zvolenej kategórie) s klimatizáciou zahŕňa polpenziu a v prípade Hotela Sitno dokonca plnú penziu, welcome drink pre celú rodinu a ďalšie benefity, špecifické pre daný hotel. Tešíme sa na vás.

 

Ako sa rozhodnúť medzi toľkými ponukami skvelých zážitkov?

Ak by sme vám mali poradiť, zamerali by sme sa na komfort. Aby ste mali lokalitu vašich prázdnin po ruke, aby ste si zbalili iba pár vecí a mohli vyraziť a aby vaša destinácia ponúkala nielen zážitky na hoteli, ale aj v jeho okolí.

Región Banskej Štiavnice, kde leží Hotel Salamandra, je v samom srdci Slovenska a ponúka návštevníkom bohaté možnosti trávenia voľného času. Samotný hotel je family friendly – ponúka variácie izieb pre rodiny, kde nájdete všetko vybavenie, ktoré pre dovolenku s deťmi potrebujete – detské župany, kozmetiku, nočníky, stupienky, stoličky i postieľky. Navyše hotel je známy svojim ústretovým personálom a zážitkovou gastronómiou.

Halloweensky pobyt v Hoteli Salamandra ponúka: ubytovanie, polpenziu formou bohatých bufetových stolov (vrátane výberu pre ľudí s intoleranciami), neobmedzený vstup do wellness a fitness centra, Wi-Fi a parkovanie zdarma, detský kútik, pestrý animačný program a tematický Haloweensky program vrátane obľúbeného zážitkového lampiónového sprievodu okolo blízkeho tajchu.

Jesenné prázdniny zvyknú byť v Salamandre obľúbeným termínom, preto si nenechávajte rezerváciu izby na poslednú chvíľu. Najnižšiu cenu pobytu nájdete priamo na ich webe.

 

Jesenný pobyt v Hotel Impozant **** vo Valčianskej doline

Navštívte náš hotel počas Halloweenskeho víkendu a zabavte sa spolu so svojimi najbližšími v sprievode animátorov, živej hudby a sobotnej párty! Už viete za akú masku pôjdete? Bude to zombík, mníška, filmový hrdina, alebo záporák? Vyberajte dôkladne! Na párty bude aj súťaž o najlepšiu masku.

V rámci Halloween pobytu si užijete:

 •  tematický welcome drink pri check- ine pre celú rodinu
 • ubytovanie v komfortných, moderne zariadených izbách
 • chutná polpenzia formou bufetu
 • neobmedzený vstup do wellness centra (v čase otváracích hodín)
 • neobmedzený vstup do fitness centra
 • množstvo aktivít GRÁTIS v interiéri hotela nielen v prípade nepriaznivého počasia:
  • interiérový detský kútik priamo pri lobby bare
  • detskí animátori
  • kino & premietanie detských filmov
  • Multiball pre deti i dospelých
 • v piatok večer premietanie filmu- pre deti pripravený popcorn
 • v sobotu večer veľká party pre dospelých -kostýmy vítané
 • v sobotu neskorší bufet-kapustnica
 • v nedeľu večer živá hudba v lobby bare pre dospelých
 • 10% zľava na masážne terapie
 • 20% zľava na zapožičanie hotelových kolobežiek a bicyklov
 • 20% zľava na zapožičanie sortimentu od spoločnosti FATRASKI (okrem E-bikov)
 • bezplatné zapožičanie županov
 • bezplatné, monitorované parkovisko
 • pripojenie na internet (Wi-Fi)

 

Jeseň vo Wellness Hotel Diplomat**** v Rajeckých Tepliciach

Pozývame vás do jedinečného regiónu Rajeckej doliny, ktorú strážia ikonické vrcholy Strážova, Kľaku a Minčola. Do regiónu s osobitou kulisou skál, malebnou prírodou s prameňmi minerálnej vody a rozvíjajúcou sa agroturistikou, kde aj kus histórie zaujme všetky vekové skupiny hostí.

Vo Wellness Hoteli Diplomat**** v Rajeckých Tepliciach sme si pre vás tento rok pripravili v termíne 30.10. – 1.11.2023 prázdninový pobyt v novom šate, pobyt plný pestrých jesenných farieb a vôní. Jedlá pripravené s potešením a láskou pošteklia chuťové poháriky malých aj veľkých gurmánov. Čakajú vás dni plné pohody a relaxu v našom wellness centre, ale aj detského šantenia a zábavy počas farebného animačného programu. Naši najmenší hostia sa môžu tešiť na diskotéku so Šašom Jašom a jeho pomocníkom, rannú rozplavbu s trénerkou Monikou, bowlingový a stolnofutbalový turnaj, večerné kino a na ďalšie aktivity.

Pobyt zahŕňa: ubytovanie s polpenziou (tématické večere s welcome drinkom), neobmedzený vstup do wellness centra, 10% zľava na masáže a kozmetické procedúry, animačný program pre deti, Wi-Fi pripojenie, parkovanie ZDARMA

 

Jesenné prázdniny: Halloween v Demänová Rezort zabaví celú rodinu

Ak ešte váhate, kam s rodinkou počas jesenných prázdnin, máme pre vás perfektný tip na zážitkový pobyt v srdci Liptova.

Galéria strašidiel, vyrezávanie tekvíc, maľovanie na tvár, šarkaniáda či strašidelná nočná hra s animátormi. Taký je Halloween v Demänová Rezort! Príďte si užiť príjemné jesenné počasie a kopu atrakcií vo FUN centre – 3D bludisko, mini zipline, kolotoče, tubing aj miniZOO sú stále otvorené. Verte, že na toľko šantenia deti len tak nezabudnú.

Najväčšia galéria strašidiel na Liptove

Stan v Demänová Rezort sa opäť premení na Najväčšiu galériu strašidiel na Liptove. Tento rok o niečo väčšia a strašidelnejšia! Len pozor, aby ste z galérie zo strachu nezdupkali predčasne. Do tajomnej komory plnej záhad na konci galérie sa odváži vstúpiť len málokto…

Animácie od rána až do strašidelnej noci (27.-31. október)

Pripravte sa na špeciálny program s turbo animátormi, ktorí si pre vás vymyslia vždy niečo nové. Pripravte sa na šarkaniádu, vyrezávanie tekvíc, pečenie krvavých prstov aj maľovanie na tvár, vďaka ktorému sa detičky premenia na malých bubákov. Po zotmení majú animátori pre tých najodvážnejších pripravenú špeciálnu Strašidelnú nočnú hru s pochodom duchov v areáli Rezortu.

Príďte do Demänová Rezort, bude to zážitok!

 

Halloween pre celú rodinu v rezorte x-bionic® sphere

Ak hľadáte hotely, ktoré oslavujú Halloween pre deti, rezort x-bionic® sphere v Šamoríne je tou najlepšou možnosťou, ako stráviť niekoľko hrôzostrašných dní s celou rodinou!

Pri tejto príležitosti sme pre vás zorganizovali bohatý program hororovej zábavy, výroba bosoráckeho elixíru mladosti, otvorenie krvavého bazéna a desivej jazdy do močiara, detské líčenie, lov na čarodejnicu, výroba tekvíc a kostýmov a mnoho ďalších aktivít počas strašidelného víkendu! Čakajú vás prvotriedne služby, oddychovanie v našom wellness areáli, výborné jedlá našej ázijskej kuchyne a nekonečná zábava s rodinou v aquaparku. Zažite halloween s rodinou, na ktorý nikdy nezabudnete.

S našou Halloween-skou ponukou si môžete užiť víkend plný fantázie a tajomstiev!

Kompletnú ponuku a animačný program nájdete na xbs.sk. Pre vytvorenie rezervácie nás kontaktujte na hotel@x-bionicsphere.com alebo na telefónnom čísle +421 313 262 110.

Podobné články