Tipy na reštaurácie a kaviarne pre rodiny s deťmi

Thumbnail
Kategórie:

Či už ste na materskej, alebo sú deti v škôlke či v škole, každá z Vás by chcela občas ísť na kávu s kamarátkou, či inou mamičkou, alebo na rodinný obed do reštaurácie.

S deťmi to však nie je také jednoduché. Treba im zbaliť čo najviac hračiek, ceruzky, papier, omaľovánky, knižky, zvieratká, lego … Inak by venovali pozornosť iba Vašej káve, aby skončila práve na Vašom oblečení alebo aby príbor čo najhlučnejšie spadol na zem. My sme však pre Vás pripravili TIPY na KAVIARNE a REŠTAURÁCIE, kde tento problém určite mať nebudete, lebo majú skvelý detský kútik, kde sa Vaše deti budú zaoberať niečím úplne iným.

MERCADO KIDS (Aupark Bratislava)

Mercado je synonymom zdravia a čerstvosti a jeho časť Mercado Kids je určená špeciálne rodinám s deťmi. Na tvorbe jedálneho lístku sa podieľala uznávaná odborníčka na zdravú stravu Silvia Horecká, preto v ňom nájdete skutočne zdravé výživné a hodnotné moderné jedlá. V ponuke nájdete šaláty, cestoviny, minútky, rizotá aj burgre.

Kvalitná káva a veľký výber koláčov a zákuskov určite potešia nielen deti, ale aj ich rodičov. Pre deti je vytvorený nádherný dizajnový detský kútik s výhľadom do parku.

YOGI´S® (Eurovea, Bory mall, Avion v Bratislave, Eperia v Prešove)

Ak ste ešte nenavštívili naše kaviarne Yogi’s, tak neváhajte a spríjemnite si nákupný zhon práve u nás 🙂 Trávnatý dizajn, štebot vtákov, kaviarenské stoly v tvare a dizajne stromov, čerstvosť a domáca výroba používaných surovín do nápojov a snackov. K tomu príjemné a upokojujúce prostredie pre rodiny s deťmi a omaľovánky s farbičkami. Naše kaviarne sa nachádzajú vo viacerých nákupných centrách, v Bratislave v Eurovei, v Bory Mall (v tejto kaviarni sa nachádza aj prebaľovací kútik) a v Avione. V Prešove ho nájdete napríklad v Epérii, kde môžete svoje dieťatko v pokoji prebaliť. V našich kútikoch máte k dispozícii aj hygienické vrecúška na plienky a vlhčené utierky.

YOGI´S® prináša čerstvý vietor do kaviarenského prostredia so svojim unikátnym dizajnom, skvelou kávou a geniálnymi koláčmi. Yogi’s sa spája s myšlienkou vytvorenia oddychovej zóny, v ktorej bude kaviareň dotvorená príjemným záhradným dizajnom, ktorý hneď na prvý pohľad chytí každého za srdce. Naša kaviareň chce byť iná a pokúšame sa o ďalší posun vnímania shopping centra aj ako miesta príjemného oddychu.

 

PRIMI (Eurovea Bratislava)

Rodinná reštaurácia na brehu a promenáde Dunaja v centre Eurovea s prímorským interiérom a celoročným preskleným pavilónom s výhľadom na rieku. Obľúbenú mediteránnu kuchyňu dopĺňajú aj lokálne chute tak, aby ste si našli všetko, čo máte radi.  Deti sa môžu zabaviť pri špeciálnom detskom pizza pulte pripravovaním a pečením vlastnej pizze.

 

ZEPPELIN (Bratislava)

Zeppelin je kombináciou kaviarne a predajne slovenských tradičných a regionálnych suvenírov. V kaviarni máme vlastnú výrobu koláčov, k tomu nesmie chýbať aj  dobrá káva. Keďže milujeme deti a chceme, aby si u nás oddýchli aj rodičia, tak sme pre nich vytvorili malý detský kútik. Rodičia si vidia na svoje ratolesti a zároveň si vychutnávajú super kávu a koláčik.

V časti suveníry sa sústreďujeme na jedinečnosť, ľudovú tvorbu a ručne vyrábané produkty. Pomerne veľkú časť predávaných produktov v suveníroch si vyrábame vo vlastnej réžii.

Radi Vás u nás privítame a pohostíme našimi poctivými koláčikmi s úsmevom na tvári.

 

KUBU (Bory mall Bratislava)

Reštaurácia v centre Bory, ideálna na rodinné posedenia či rodinné oslavy. Interiér v štýle new yorského loftu, čerstvé domáce ručne robené cestoviny, pizza, fit jedlá, najkvalitnejšia káva z ponuky Trieste, osviežujúce limonády. Pre deti je v reštaurácii špeciálna a na mieru robená kreatívna detská časť a hravý detský pizza pult, kde si môžu deti pripraviť a nechať upiecť svoju vlastnú pizzu.

 

DIVNÁ PANI (Banská Štiavnica)

Útulná kaviarnička, ktorú pri prechádzke po štiavnickom Trotuári nemôžete minúť.  Charakterizuje ju vôňa horúcej čokolády a turisti, ale aj domáci ju zbožňujú pre jej nezameniteľné nostalgické čaro a magickú atmosféru. Kaviareň ponúka široký výber nápojov, zákuskov a čokoládových praliniek. Dlhú chvíľu si v nej viete skrátiť vypožičaním z množstva kníh alebo spoločenskou hrou. Mamičkám zas zjednoduší posedenie detský kútik a prebaľovací pult s kompletnou hygienickou výbavou.

Podobné články