TIPY na originálne vianočné darčeky

Thumbnail
Kategórie:

Prichádzajú Vianoce, to nemusíme ani spomínať. Ale s nimi prichádza aj každoročná dilema.

Čo dať svojim deťúrencom pod stromček? Na výber máte prakticky všetko, čo teda kúpiť tento rok? Pripravili sme pre Vás niekoľko tipov na originálne a overené darčeky, ktoré rozhodne potešia takmer všetky deti. 🙂 V našom článku však nenájdete klasické hračky. Vyberte niečo zaujímavejšie!

Oblečenie v rodinnom štýle

je jedným z najnovších módnych trendov. Mamičky oblečte sa rovnako a buďte neprehliadnuteľné spolu s vašimi  deťmi v každom ročnom období.  Už nemusíte tráviť čas hľadaním rovnakého oblečenia v nákupných centrách. U nás nájdete úplne všetko z pohodlia domova pre vekovú kategóriu Vašich detí od 0 do 12 rokov.

V ponuke máme letné šaty, šaty na zimu, teplákove súpravy, nohavice, mikiny a módne doplnky v rôznych štýloch s použitím kvalitných materiálov. Odteraz môžte byť dokonale zladená s dcérkou či synčekom 🙂

Zadajte kód DARCEK a získajte 10% zľavu na celý nákup. Kód platí len v období od 16.11. – 31.12.2018.

Kultový muzikál MAMMA MIA!

Darujte svojim blízkym nezabudnuteľný zážitok, darujte im vstupenky:
20 a 21.2.2019 – POPRAD, Poprad Aréna
23.2.2019 – BARDEJOV, Športová hala Mier
27.2.2019 – PREŠOV, Mestská športová hala
2.3.2019 – MICHALOVCE, Chemkostav Aréna

Muzikál MAMMA MIA! ide za Vami do Vášho mesta, nenechajte si ujsť jedinečnú príležitosť zažiť ho v Poprade, Bardejove, Prešove a Michalovciach. Živý orchester a hviezdy ako Katka Hasprová, Soňa Norisová, Zuzana Vačková, Sisa Sklovska, Dárius Koči, Patrik Vyskočil, Robo Halák, Martin Kaprálik, Peter Kočiš a ďalší.

MAMMA MIA! obsahuje všetky nesmrteľné hudobné hity skupiny ABBA, ktoré sú umne prepojené s dojímavým a vtipným dejom: dvadsaťročná Sophia, v snahe zistiť, kto je jej otcom, oživí minulosť svojej mladej slobodnej matky Donny. A to všetko je rámcované krásami čarovného gréckeho ostrova. Slnko, more a láska!

Príbeh romantickej lásky dvoch generácií.

Muzikál MAMMA MIA! predstavuje celosvetový divadelný fenomén a obrovský divácky úspech. V bratislavskom Divadle Nová scéna sme už odohrali 60 beznádejne vypredaných repríz, videlo ho už viac ako 35 000 divákov,  a záujem stále neutícha!

VSTUPENKY KÚPIŤ:  TU

mamma

Knižky pre deti s veľkým K

Dobšinského rozprávky  – Elena Slobodová

Rozprávka Ako išlo vajce na vandrovku je v tejto knižke slovenských ľudových rozprávok Pavla Dobšinského hneď prvá. Nie je to náhoda. Končí sa síce tým, ako sa sedem vandrovníkov – vajce, rak, kačka, moriak, kôň, vôl a kohút – rozuteká do všetkých kútov sveta, ibaže tentoraz sa vajce „neuloží na odpočinok“, ale rozhodne sa vandrovať ďalej. Kotúľa sa po čarovných končinách Rozprávkova a ocitne sa všelikde a uvidí všeličo. Tieto rozprávky poznali už naši prastarí rodičia a určite si ich obľúbite aj vy. Okrem iných sa v knižke nachádzajú aj tieto rozprávky: Ako išlo vajce na vandrovku, O kocúrikovi, Soľ nad zlato, Janko Hraško, Tri zlaté hrušky, O dvanástich mesiačikoch …

Abeceda – Emília Hubočanová
Nádherne ilustrované básničky, v ktorých deti hľadajú mená a tým sa zoznamujú s písmenkami abecedy.

Opica Škorica opäť vystrája – Peter Stoličný

Príbehy opice Škorice v prvej knižke Dobrý deň, opica Škorica si deti veľmi obľúbili. Škorica sa rozhodla, že sa medzi svojich kamarátov vráti, aby s nimi zažila nové dobrodružstvá a naučila sa ďalšie pravidlá slušnosti. Ani tentoraz neostane nič dlžná povesti veľkej šibalky a deti budú mať čo robiť, aby ju ustrážili. Naša rozprávková opička totiž rada čaruje a neraz sa jej kúzla končia inak, ako si predstavovala.

Vydavateľstvo Fortuna Libri ponúka pestrý žánrový záber knižných titulov pre širokú čitateľskú verejnosť. Nájdete v ňom knihy s rodinným zameraním, knihy pre ženy – beletriu, romány, detské ilustrované knihy v edícii Fortuna Junior, praktické príručky, populárno-náučnú literatúru so širokým tematickým záberom (zdravie, história, kuchárske knihy…) aj pôvodnú tvorbu.

 

4Toys.sk – hračky, ktoré vyčaria radosť a úsmev na tvári vašich detí

Hľadáte hračku, ktorá zaujme vaše dieťa, neskončí hodené niekde v rohu izby a ešte k tomu bude aj náučné? Tak ste na správnom mieste! 4Toys vám ponúka hračky, ktoré zapájajú dieťa aktívne do hry tak, aby sa učenie začalo už v skorom detstve. Uvedomujeme si dôležitosť hračiek a ich vplyv na spoločenský a psychomotorický vývoj dieťaťa. Preto sú do sortimentu zaradené len tie najkvalitnejšie hračky, ktorými sa vaše deti budú hrať roky. Rodičia, je len na vás, akú hračku vášmu dieťaťu  kúpite. My vám ponúkame len to najlepšie pre vaše dieťa 🙂

Napínavý príbeh pre začínajúcich čitateľov – KÚZELNÁ TRIEDA

Nebyť Jazmíny Bielej, ktovie, ako by to s touto bandou lapajov dopadlo. Zažite neuveriteľnú premenu tej najneposlušnejšej triedy. Niekto tu čaruje. Žeby Jazmína? Stretnúť v škole dobrú vílu je skrátka super. Napínavý príbeh obľúbenej autorky motivuje začínajúcich čitateľov samostatne čítať.

Napínavý, bohato ilustrovaný príbeh o triede lapajov, ktorí sa zmenia na najlepšiu triedu na celej škole – jedným slovom, na kúzelnú triedu. Ich pani učiteľka je totiž víla a vie čarovať.

Dobrý starý pán učiteľ už na deti nestačí. Chcel by odísť do dôchodku, a tak chce nájsť niekoho, kto by mal jeho žiakov naozaj rád. Raz na dvere kabinetu zaklope veľmi milá mladá dáma, ktorá sa uchádza o miesto učiteľky. Pán učiteľ jej odovzdá svoju triedu a ona tých lapajov zmení na najlepšiu a najmúdrejšiu triedu v celej škole. Bude mať na to rôzne kúzelné metódy…

Pôvab knižke dodávajú ilustrácie Drahomíra Trsťana.

Banner_Kuzelna_trieda_CROP

Jančiči – miluje detičky!

Jančiči prišla sem spoznávať zem. V Jančičinove je stále zábava. Občas však radi aj pospia a snívajú sa im krásne sny, či sú v rozprávkove, či tu na zemi. Radi si spievajú a radi tancujú, veľmi radi s každým srandujú. Pozrieť a počuť môžte Jančiči na novom DVD – TU!

Jančiči pochádza z rozprávkovej krajiny Jančičinovo. Táto krajina je plná zábavy, tanca a krásnych pesničiek. Jančiči sa rozhodla predstaviť túto krajinu všetkým deťom a ich rodičom formou pesničkovo – tanečných vystúpení, v ktorých nechýba príbeh plný fantázie a nádherného odkazu. Deti si s Jančiči zatancujú, zaspievajú a spolu s rodičmi si odnesú so sebou prekrásny zážitok.

Podobné články