TIPY NA MÁJOVÚ DOVOLENKU

Thumbnail
Kategórie:

Blíži sa obdobie teplejších májových dní, čo znamená jedno – príchod predĺžených víkendov a ideálnu príležitosť na plánovanie rodinných dobrodružstiev.

S májovými štátnymi sviatkami padajúcimi na stredy (1. a 8. máj 2024), máme pred sebou skvelé príležitosti na strávenie kvalitného času s rodinou. Tento čas je skvelou príležitosťou na útek z každodenného zhonu a prežitie nezabudnuteľných chvíľ plných dobrodružstva a pokoja. Ak ste medzi tými, ktorí hľadajú inšpiráciu pre tento výnimočný čas, nezúfajte! Pripravili sme pre vás pár úžasných destinácií na ubytovanie a zábavných aktivít pre celú rodinu.

Zažite dobrodružstvo spolu s vašimi blízkymi, objavujte nové miesta, relaxujte v prírode a užívajte si bohatú kultúru a zábavu. Tieto májové víkendy sa nechajte unášať príjemnou atmosférou a vytvorte si spomienky, ktoré budú pre vás a vašu rodinu neoceniteľné. Nechajte sa inšpirovať a pripravte sa na nezabudnuteľné chvíle plné radosti, oddychu a pohody.

Ak sa rozhodnete prežiť májové víkendy v prírode, môžete sa tešiť na prechádzky po horských chodníkoch, pikniky na lúkach a večery strávené pri ohníku s pečením marshmallow :). Pre milovníkov adrenalínu sú k dispozícii rôzne outdoorové aktivity ako jazda na bicykli, splavovanie rieky alebo lezenie po skalách. Pre tých, ktorí uprednostňujú oddych, si môžete rezervovať chatku v prírode a len tak relaxovať pod hviezdami.

Ak preferujete kultúrnu a historickú atmosféru, ponúkame vám možnosti na objavovanie pamiatok a miestnych tradícií. Navštívte historické dediny, múzeá a hradné zrúcaniny, kde sa môžete ponoriť do minulosti a spoznať históriu regiónu. Niektoré miesta organizujú špeciálne podujatia a prehliadky, ktoré oživia históriu pred očami celej rodiny. Po návrate do ubytovania si môžete vychutnať miestne špeciality v reštauráciách s autentickou atmosférou a jedinečnou kuchyňou.

 

Predĺžené víkendy v Nízkych Tatrách s nevšednými zážitkami pre celú rodinu

Hotel Partizán na Táľoch je stvorený pre oddych a ponúka jedinečné možnosti pre cestovateľov hľadajúcich pokoj v krásnom horskom prostredí so špičkovými službami. Výborné jedlá, výnimočné wellness, komfortné izby a profesionálny personál sú zárukou nevšedných zážitkov.

Nezáleží na tom, či preferujete aktívny alebo pokojný spôsob trávenia času, Hotel Partizán**** má čo ponúknuť každému. Pre rodiny preferujúce aktívny oddychu sú k dispozícii rôzne športové aktivity priamo v hoteli alebo krásnom okolitom prostredí. Tí, ktorí cestujú za relaxom nájdu pokoj v Nature wellness centre, v ktorom máme samostaný priestor aj pre najmenších.

Pre deti je pripravený bohatý program plný zábavy a hier pod dohľadom skúsených animátorov. Malí cestovatelia sa majú na čo tešiť.

Prebúdzanie sa s výhľadom na zelené kopce a západy slnka z terasy vo Vás vyvolajú pocit, že ste objavili skutočný poklad v hĺbke slovenských hôr. V Hoteli Partizán nám záleží na tom, aby si každý člen rodiny odniesol z pobytu výnimočné spomienky, ktoré si bude ešte dlho pamätať.

 

Májová dovolenka v Demänová Rezort – ideálna zábava pre celú rodinu

Ideálny predĺžený víkend? V krásnom prostredí Demänová Rezortu nájdete jedinečné ubytovanie pre rodiny s deťmi. Či už sa rozhodnete využiť prvý alebo ôsmy máj, o top program núdza nebude!

Práve na začiatku mája, kedy sa príroda prebúdza k životu, sa u nás koná EKO víkend. Budeme sadiť kvietky, recyklovať odpad, vyrábať eko tašky a na záver sa všetci vyšalieme na EKO žúre s Thomasom Puscailerom!

Pokiaľ sa nás rozhodnete navštíviť nasledujúci týždeň, zažijete pobyt plný pohybu s olympioničkou Martinou Halinárovou Jašicovou. Čaká vás rozhodne bohatý a náučný program! Okrem toho môžete naplno využiť krásne jarné dni aj na cyklistiku. Ponúkame totiž aj možnosť požičania bicyklov a e-bikov v našej požičovni. K tomu si predstavte množstvo atrakcií vrátane obrovského 3D bludiska s kolotočmi, trampolínami, lezecká stena, miniZOO aj oddych vo wellness centre s masážami. Veríme, že Demänová Rezort bude pre vás ideálnym miestom na strávenie májovej dovolenky.

Čerešnička na torte? Využite náš akciový pobyt 3+1 noc zdarma!  Vďaka májovému sviatku tak ušetríte jeden deň dovolenky aj peňaženku. Tak čo, presvedčili sme aj vás? Vidíme sa v oáze jarných zážitkov.

 

Salamandra rezort: Dovolenka s deťmi, na ktorú budete s láskou spomínať

Tento rezort v srdci Štiavnických vrchov je TO miesto, kde si oddýchnete vy aj vaše ratolesti.

  • Deti sa vyšantia:na ihrisku, na trampolíne, pri tajchu či v detskom kútiku.
  • Vy si doprajete relax:v bazéne, na terase či na izbe. O deti sa postarajú animátori.
  • Spoločne zažijete:turistiku, cyklistiku, rybolov, štvorkolky či tenis.

Izby v Hoteli Salamandra sú navrhnuté s ohľadom na rodiny s deťmi. Nájdete tu detské župany, kozmetiku, nočníky, stupienky, stoličky či postieľky. Vítaní sú aj štvornohí miláčikovia, treba ich len nahlásiť vopred na recepcii.

Neváhajte a rezervujte si váš letný pobyt s FIRST MOMENT ZĽAVOU 10 % s polpenziou alebo raňajkami. Pobyt zahŕňa neobmedzený vstup do wellness a fitness centra, Wi-Fi a parkovanie zdarma, detský kútik a tematický animačný program. Tešíme sa na vás!

 

Rodinné zážitky na maxime v Hotel Kolping – len 2 hodiny cesty autom z Bratislavy

Strávte bohatý program v No. 1 family friendly hoteli Maďarska. Všetko je zamerané na rodinu. Navyše v máji pri rezerváciách na minimálne 3 noci dostane jeden z rodičov 50 % zľavu – na min. 4 nocí aj počas víkendov!

V rodinných apartmánoch nájdete všetko potrebné, od detského kočíka až po vaničku a detskú stoličku. Malé deti sa pustia s plným elánom do ríše hrocha Bobóa. Bobo má nielen veľa hračiek, ale aj veľa kamarátov na hranie a aktivít. Na deti môže dohliadať aj teta opatrovateľka, ak chcú byť rodičia chvíľu sami vo dvojici. Či už na masáži alebo v spa oddelení len pre dospelých. Potom môže zbieranie zážitkov pokračovať v rodinnom aquaparku: streľba na terč a tunel odvahy na vodnom ihrisku, po ktorom nasleduje veľký šmyk na modrom hadovi do detského bazéna.

Piráti z mora Bobo sú opäť na palube – každú chvíľu sa na obrovskom ihrisku objaví nová rolová hra. Už si vyliezol na maják? Preskúmaj obzor! Vďaka obrovskému toboganu okamžite môžeš prenášať správy o tom, čo sa deje na motokárovej dráhe alebo na skokanskom kopci.

Extra zážitky v susedstve: aktívna zábava pre tínedžerov a nezvyčajné dobrodružstvá v Adrenalínovej aréne Bobo Fun Parku! Trojposchodové lezecké steny, trampolína vyšperkovaná virtuálnou realitou, lanová dráha, laserové bludisko, nindža dráha… Všetky tieto vzrušujúce aktivity vrátia tínedžerov do rodiny a zároveň prebudia duch dieťaťa v ich rodičoch. Toto „stretnutie“ bude určite jedným z najkrajších momentov vašej rodinnej dovolenky!

 

ZVEROPARK – ideálne miesto pre oddych, rekreáciu a zábavu pre dospelých aj deti!

Navštívte Zveropark v Revištskom Podzámčí! Miesto plné zážitkov a zábavy, ktoré si vaše deti budú pamätať celý život. V Zveroparku deti odložia mobily a radšej pohladkajú niektoré zvieratká a poriadne sa ‘‘vyšantia‘‘ v skákacom centre.

Zveropark je oddychový park v obklopení prírody, krásnej ako z rozprávky, s jazerom plným rýb, zurčiacim vodopádom a zároveň s množstvom atrakcií, trampolín, tubingovej dráhy, hasičského trenažéra a mnoho iného.

V Zveroparku žije viac ako 40 druhov zvieratiek. Hlavnou dominantou sú losy európske, no uvidíte tu aj zvieratká, ktoré žijú v našich lesoch ako jeleň sika, diviak lesný, líšky, veveričky, rôzne druhy vtáctva, ale aj zvieratká, ktoré v našich lesoch bežne nenájdete ako medvedíky čistotné, bizóny, kozorožce a mnohé ďalšie.

Na aktívne strávenie voľného času disponujeme aj hladkacím kútikom, kde detičky môžu pohladkať a nakŕmiť zvieratká, jazdou Zverokukom, a pre najmenších ‘‘chrobáčikov‘‘ je pripravená aj jazda za dobrodružstvom v drevených chrobákoch.

Navštívte Zveropark v Revištskom Podzámčí a zažite nezabudnuteľný celodenný výlet s deťmi v obklopení prírody, zvieratiek a množstva atrakcií.

OTVÁRACIE HODINY:

Apríl, máj (víkendy, sviatky) 10.00 – 18.00, Jún (víkendy, sviatky) 10.00 – 19.00, Júl, august (denne) 10.00 – 19.00, September, október (víkendy, sviatky) 10.00 – 18.00.

Viac informácii na www.zveropark.sk

 

 

 

Podobné články