Tipy na knižky pre bábätká, predškolákov a celú rodinu

Thumbnail
Kategórie:

Hľadáte knižky, ktoré by zaujali aj tých najmenších? Vydavateľstvo Fortuna Libri má pre vás niekoľko tipov!

Je známym faktom, že detičky, ktoré sú vedené k čítaniu od útleho veku, majú hlbší vzťah s rodičmi, omnoho väčšiu fantáziu a s problémami sa dokážu rýchlejšie vyrovnať. Hľadáte knižky, ktoré by zaujali aj tých najmenších? Vydavateľstvo Fortuna Libri má pre vás niekoľko tipov! Leporelá Aha, mami! sú pripravené pre bábätká odborníčkami na metódu Montessori a zaujmú na prvý pohľad. Veršovačka o čmeliakovi Vincovi, ktorému niekto ukradol pančucháče, prinesie celej rodine veľa smiechu a so sériou Gabko a jeho rodinaGabko v škôlke sa predškoláci naučia, ako čeliť každodenným situáciám doma a v škôlke.

 Séria Aha, mami! 

Podporte prirodzenú vnímavosť a zvedavosť dieťaťa!

Séria od známej autorky detských kníh Eleny Rabčanovej je vytvorená v spolupráci s odborníčkami na metódu Montessori tak, aby čo najviac podnecovala citlivosť zraku a fantáziu bábätka od najútlejšieho veku. Zároveň je vhodnou pomôckou na to, aby dieťa zotrvalo v polohe na brušku, ktorá je veľmi dôležitá pre jeho správny fyzický vývoj.

 Čmeliak Vinco

Veršovaný príbeh o čmeliakovi Vincovi, ktorý bol presvedčený o tom, že mu niekto ukradol pančucháče, a tak sa vybral do sveta nájsť zlodeja. Jeho pátranie však malo prekvapujúce rozuzlenie. Napísala Monika Nováková.

Gabko a jeho rodina

Gabko v škôlke

Séria náučných knižiek z pera Alžbety Skálovej, ktorá milým spôsobom pomáha deťom pochopiť bežné situácie.

Zoznámte sa s Gabkom! Gabko je škôlkar, býva s mamičkou, ockom a s verným kamarátom šaškom Jaškom. Keď sa mu niečo nechce, vymýšľa, či by sa to nedalo urobiť nejako inak. Jednoducho obyčajný nezbedný chlapec. Prečítajte si, čo Gabko zažíva so svojou rodinou, aké dobrodružstvá na neho čakajú v škôlke a ako sa vyrovnáva s každodennými povinnosťami.

gabko a jeho rodina rgb

Viac o týchto a ďalších knižkách sa dozviete v e-shope www.fortunalibri.sk

Podobné články