TIPY NA HALLOWEENSKÉ PODUJATIA

Thumbnail
Kategórie:

Blíži sa obdobie tajomných nocí, keď sa z posledných lúčov leta postupne rodí jesenná mágia. Pre mnohé rodiny to znamená viac ako iba opadávajúce lístie a teplejšie svetre. Je to čas, keď prichádzajú halloweenské dobrodružstvá a zábavné podujatia, ktoré nám prinášajú spomienky, ktoré vydržia celý život.

Ak ste rodičom malých dobrodruhov a snílkov, halloweenská sezóna je pre vás príležitosťou na to, aby ste ich zaviedli do sveta fantázie, záhad a nespočetných príležitostí na zábavu. Nechcete, aby vaši malí draci a čarodejnice toto obdobie premeškali, v článku, ktorý nasleduje, vám predstavíme najzaujímavejšie a najkrajšie halloweenské podujatia.

Spolu sa pustíme do dychtivého objavovania strašidelných záhad, tvoríme nezabudnuteľné kostýmy a prežívame spolu s našimi deťmi okamihy smiechu, radosti a zázrakov. Halloweenské podujatia, na ktoré vás pozývame, sú miestom, kde sa rodiny stretávajú, aby vytvorili spomienky, ktoré budú žiť v srdciach našich detí ešte dlho po skončení tejto čarokrásnej sezóny. Pripravte sa na dobrodružstvo a na to, aby ste spolu s nami oslavovali Halloweenské sviatky tak, ako sa patrí – s nadšením, kreativitou a láskou k dobru a zábave!

 

Dovolenka vo vodných parkoch na Liptove!

 

Halloween v Tatralandii

Zažite v Tatralandii dobrodružstvo a zábavu. Užite si jazdu na 6 celoročných toboganoch, relax v termálnych bazénoch, či zábavu v bazénoch so slanou vodou v Tropical paradise s teplotou neklesajúcou pod 30°C. Počas jesenných prázdnin sme si pre vás pripravili skutočne bohatý program, o ktorý sa postarajú naši animátori. Čakajú na vás súťaže a hry pre odvážne deti aj dospelých, aquagym či  minidisko so strašidlami. V sobotu 28.10.2023 vypukne v Tatralandii HALLOWEEN NIGHT PARTY v bazénoch s DJ-om až do polnoci a veľká súťaž o najlepšiu masku večera. Vstup na večernú párty máte v cene celodenného lístka.

Jesenné prázdniny vo Vodnom parku Bešeňová

Príďte do termálneho srdca Liptova a odneste si tie najkrajšie zážitky a spomienky. Relax v termálnych bazénoch s vodným barom, zábava v bazéne s vlnobitím, či nekonečná detská radosť na hrade v Stane zábavy, to všetko na jednom mieste. Počas celých prázdnin vás bude zabávať animačný tím a strašidlá, s ktorými si môžete zasúťažiť, zatancovať, ale aj zacvičiť priamo v bazéne.  Novinkou je Klubík Beška – stráženie detí priamo v areáli vodného parku, kde sa o vaše detičky postarajú profesionálne opatrovateľky a vy si môžete dopriať ničím nerušený relax napríklad v našom saunovom svete (pozn.: služba je spoplatnená).

Ubytujte sa v jednom z našich hotelov siete TMR hotels a máte lanovky a vstup do vodných parkov v cene pobytu. Navyše naše animačné tímy pokračujú vo svojich programoch od 19tej na hoteloch vodných parkov. V animačnom klube hotela Holiday Village Tatralandia sme pre Vás pripravili lampionový sprievod, diskotéku v kostýmoch a čerešničkou na torte bude skvelá šou 31.10. s Mr. Funtasticom v hlavnej úlohe. Prípadne si Mr. Funtastica vychutnajte 27.10. v bešeňovskom Hoteli Akvamarín a okrem toho zažite počas pobytu desivú talentovú šou, nočný lov bludičiek a vyrezávanie tekvíc.

Rodinná dovolenka, desivý Halloween či zábavné strašidlá vo vodných parkoch Tatralandia a Bešeňová.

 

Tekvicová párty v Malkia Parku

Je tu jeseň, čas farebného lístia, babieho leta, ale aj typicky jesenných plodov… Využi posledné slnečné dni a príď sa pozrieť, ako si s tekvicami poradia naše zvieratká. V sobotu 28. 10. 2023 sme si pre Vás pripravili posledné tohtoročné podujatie s názvom Tekvicová párty.

A čo v tento deň v Malkia Parku uvidíte?

  • špeciálne “tekvicové” komentované kŕmenie doobedné o 11:00
  • špeciálne “tekvicové” komentované kŕmenie poobedné o 14:30
  • 11:00 – 16:00 zábavno-vzdelávací stánok s kvízmi, hrami, aktivitami, tombolou, stavbou hmyzieho domčeka a zaujímavými informáciami z ríše zvierat nielen pre deti ale aj dospelých
  • 11:00 – 15:00 maľovanie na tvár
  • 10:00 – 16:00 dielničky a výchovno-zábavný program pre deti od animátorov agentúry STEPUP
  • 11:00 – 15:00 kováčska dielnička umeleckého kováča Vladimira Eperješiho

*zmena programu vyhradená

Program nájdete tu: https://www.malkiapark.sk/

Tešíme sa na Vás 🙂

 

Športový projekt klubu Víťaz v Bratislave

INLINE KORČUĽOVANIE, ktorého cieľom je zapojiť a spojiť špeciálne deti so zdravými deťmi prostredníctvom športovej aktivity na kolieskových korčuliach.

Cieľom projektu je inklúzia prepojenia a vzájomné zoznámenie sa s deťmi so zdravotným znevýhodnením práve cez spoločné chvíle na kolieskových korčuliach. Deti, mládež i rodičia dostanú príležitosť sa spoznať, navzájom motivovať, pomáhať si, učiť sa a napredovať spoločne ako jeden športový tím.

…. s nami korčuľuje celá rodina!

Čo potrebujete?
– kolieskové korčule
– prilba
– chrániče
Prineste zo sebou dobrú náladu, chuť športovať a učiť sa nové!

KDE: Areál Netradičných Športov Ružinov, Pivonková ulica, Bratislava
KEDY: Sobota 16:30 -17:30
ZAČÍNAME: 4.november
CENA: 7euro dieťa, 4eura rodič

Prihlášku, cenník a bližšie informácie nájdete na našej web stránke www.plaveckyklubvitaz.sk

 

Svetlonoc v obci Turčianska Štiavnička

Obec Turčianska Štiavnička organizuje Halloween pre deti v sobotu 28.10.2023 od 15:00 h. na obecnom úrade.

Vyrezávanie tekvíc si v súčasnosti väčšina ľudí spája s obľúbeným sviatkom v USA – Halloweenom. Ten je čoraz populárnejší aj u nás. Avšak vyrezávanie tekvíc patrí aj do našich končín.

Naši predkovia poznali vyrezávané tekvice pod označením svetlonos. Zdobili ich príbytky či vstupy do domčekov a okrem dekoratívnej funkcie plnili tú najpodstatnejšiu – svietili.

Prosíme rodičov, aby odložili, prípadne kúpili pre svoje dieťa tekvicu na vyrezávanie.

Čaká nás čarovné popoludnie s večerným sprievodom obcou.

Tešíme sa na Vás

 

Halloweensky víkend v Liptovskom Hrádku

Prichádza čas, kedy sa na Hrad a Kaštieľ vracajú strašidlá  prichádza Halloweensky víkend
Počas posledného októbrového víkendu sme na Hrade a Kaštieli nachystali mnohé akcie, počas ktorých vás postrašíme  ale aj zabavíme.
Čo vás u nás čaká?
 Začneme už tradičnými Halloweenskymi nočnými prehliadkami, ktoré sa budú konať 28. 10. o 18:00, 19:30, 21:00 a 22:00  príďte si prezrieť dejiny hradu približené zábavno-strašidelným spôsobom  maximálna kapacita jednej prehliadky je 60 osôb, rezervácie lístkov sú možné pomocou e-mailovej adresy roman@hradliptovskyhradok.sk.
Počas všetkých nočných vstupov bude prebiehať súťaž o najkrajšiu masku náš černokňažník na každom vstupe odhalí a odmení tu najkrajšiu a najkreatívnejšiu masku špeciálne ho potešia masky s hradnými, či historickými motívmi
V sobotu 28. 10. o 15:00 sa môžete tešiť na prednášku nášho hlavného sprievodcu o Čarodejníckych procesoch na Liptove pozrieme sa, o ktorých konkrétnych udalostiach píše etnológ Miroslav Huska a na konci si povieme, ktoré z nich sa skutočne stali
Celý víkend sa môžete tešiť na Bosorku Žofiu, ktorá vám zábavným spôsobom objasní život čarodejnice.

 

 

 

ZOZNAM VŠETKÝCH PODUJATÍ, KTORÝ POSTUPNE DOPĹŇAME, NÁJDETE NA TOMTO LINKU: https://kamsdetmi.sk/kategoria-podujati/halloween/

 

Podobné články