Tipy na dovolenku počas jarných prázdnin pre rodiny s deťmi

Thumbnail
Kategórie:

Čo nevidieť tu máme jarné prázdniny v rôznych termínoch pre rôzne kraje a s nimi prichádza priestor na rodinnú dovolenku.

Jarné prázdniny v roku 2022 začínajú už vo februári na východnom Slovensku. Na prelome mesiacov budú na západnom Slovensku. Ako poslední sa budú môcť tešiť z jarných prázdnin na strednom Slovensku. Jarné prázdniny v jednotlivých krajoch budú nasledovne:

Košický kraj – 21.2.2022 – 25.2.2022
Prešovský kraj – 21.2.2022 – 25.2.2022
Bratislavský kraj – 28.2.2022 – 4.3.2022
Nitriansky kraj – 28.2.2022 – 4.3.2022
Trnavský kraj – 28.2.2022 – 4.3.2022
Banskobystrický kraj – 7.3.2022 – 11.3.2022
Trenčianský kraj – 7.3.2022 – 11.3.2022
Žilinský kraj – 7.3.2022 – 11.3.2022

Je to obdobie, ktoré nás dokáže veľmi milo prekvapiť a preto by sme Vám radi dali tip na dovolenku, ktorá sa bude niesť v znamení lyžovania. Rodinná dovolenka nemusí byť vo veľkých mrazoch, kedy je deťom rýchlo zima, príjemnejšia je jarná lyzovačka, kedy sa ešte dá lyžovať, ale nižšie je už teplejšie a príjemnejšie.

Prichystali sme pre Vás pár ubytovaní, kde sa zaručene nudiť nebudete. Či už využijete služby Hotela Bystrá *** s najväčším hotelovým bazénom na južnej strane Chopku a wellness centrum na ploche 2000m2, alebo sa necháte zlákať ponukou Maladinova – nespravíte žiadnu chybu.

Ak hľadáte pobyt plný zážitkov a oddychu len 1,5 h autom od Bratislavy s ideálnym miestom na aktívne trávenie voľna, určite Vám odporúčame Hotel Salamandra**** alebo v Šamoríne v multifunkčnom rezorte x-bionic® sphere, kde si na svoje príde každý člen rodiny.

 

Hotel Bystrá ***

Hotel Bystrá *** v srdci Nízkych Tatier na južnej strane Chopku vám ponúka skvelé služby podporené reálnymi hodnoteniami našich spokojných zákazníkov.

Ponúkame:

 • wellness centrum na ploche 2000m2
 • najväčší hotelový bazén na južnej strane Chopku
 • detský kútik denne od 10:00 do 22:00 hodiny
 • SKI Tále a Mýto len 1-2 km od hotela
 • CHOPOK JUH len 8 km od hotela
 • skvelá reštaurácia s domácimi produktami
 • milí personál s úsmevom na tvári (aj pod rúškom :))

U NÁS SA BUDETE CÍTIŤ AKO DOMA

Rezervujte tu: BYSTRÚ VOĽBU ZIMY 2022

 

Maladinovo – Príbehy sa rodia na Liptove

Skvelá dostupnosť do 7 lyžiarskych stredísk, krásne výhľady na všetky svetové strany, Aquapark Tatralandia 300 m od apartmánu a množstvo aktivít na zábavu i relax priamo v rezorte! Jarné prázdniny v Maladinove na brehu Liptovskej Mary si užijú nielen tí, ktorí túžia objavovať krásy Liptova. A ak je vašim cieľom lyžovačka, na svah vás odvezieme bezplatne našim skibusom.

Pre najmenšie deti máme vnútorný detský kútik, tí väčší sa vybláznia napríklad na našich zimných skútroch alebo pri stolnom futbale. Zastávka bezplatného skibusu do Jasnej je v tesnej blízkosti našich plne vybavených apartmánov a v prípade záujmu vám zabezpečíme aj privátny odvoz na svah. Radi vám nabijeme skipasy do Jasnej priamo u nás alebo ponúkneme zľavu až do 4 lyžiarskych stredísk. Po dobrej lyžovačke si užijete poctivé jedlo v našej reštaurácii Bernard Pub a relax pri masáži, procedúre  či v pivnom kúpeli.

Počas celej zimy sú u nás všetky deti do 18 rokov ubytované zadarmo a pri dlhších pobytoch získate zľavu až 15 % na ubytovanie. Naše wellness centrum si užijete zadarmo každý deň v rámci Happy Hour 12-16 hod.

Tešíme sa na vás v Maladinove!

 

Prázdninový pobyt v hoteli Salamandra****

Hotel Salamandra**** sa nachádza len 1,5 h autom od Bratislavy a je ideálnym miestom na aktívne trávenie voľna. Deťom ponúka množstvo aktivít, vrátane detského kútika, klziska i animačného programu. Po skvelej lyžovačke si na svoje prídu aj rodičia vo wellness centre, v obklopení prekrásnej prírody, či v hotelovej reštaurácii s prvotriednou gastronómiou. Obľúbenou postavičkou je aj hotelový maskot Hugo.

V zimnom období neváhajte vyskúšať klzisko. Nebojte sa, korčule vám radi požičajú, potrebovať budete už len odvahu ísť do toho!

Hotel Salamandra**** myslí aj na najmenších návštevníkov – keď sa deti vonku vyšantia, zohriať sa môžu v nádhernom a priestrannom detskom kútiku. Nezabudnite na relax a užite si chvíľku pre seba vo wellness centre.

 Čo všetko je zahrnuté v cene pobytu sa dozviete v BOHATEJ PONUKE.

 

Jarné prázdniny v x-bionic® sphere

Využite jarné prázdniny a strávte spoločný čas s deťmi naplno – vyberte sa do Šamorína a privítajte jar v x-bionic® sphere.

V tomto multifunkčnom rezorte si na svoje príde každý člen rodiny. Spoločne sa môžete vyšantiť v aquatic sphere. Nájdete tu tobogany, relaxačné a plavecké bazény, či vodnú prekážkovú dráhu Aquatic Ninja. Alebo môžete zájsť do jedinečného a farbeného Tuli® Cinema, kde premietame najnovšie filmy a rozprávky.

BANNER_KSD_680x340px_3

Dospelí si môžu oddýchnuť od každodenného zhonu a užiť si krásne momenty v pokojnom prostredí wellness. O deti sa zatiaľ postará skvelý animačný tím Planet Fun, ktorý im zabezpečí množstvo neopísateľných zážitkov.

Večer sa môžete spoločne zabaviť aj v Legends´ Bar pri bowlingu alebo billiarde. A nezabudli sme ani na pravých gurmánov, ktorí môžu ochutnať špeciality ázijskej kuchyne v reštaurácii APANI®. Okrem toho vás čaká polpenzia s bohatým výberom jedál pre deti aj dospelých.

Toto všetko a oveľa viac nájdete pod jednou strechou v x-bionic® sphere. A v okolí na vás čaká aj veľa možností na výlety či prechádzky popri Dunaji.

V cene pobytu nájdete:

 1. Polpenziu a bohatý výber jedál formou bufetových stolov
 2. Skorý príchod (check-in) od 11:00
 3. Neskorý odchod (check-out) do 16:00
 4. 2 deti do 13 rokov úplne zadarmo
 5. Celodenný animačný program
 6. Exkluzívny wellness (vstup na 3 hod. dvakrát za pobyt zadarmo)
 7. Neobmedzený vstup do vodného sveta a na tobogany

Okrem toho môžete zažiť:

 1. Veľa ďalších možností aktívneho oddychu
 2. Masáže, solárium a kryosaunu
 3. Ázijskú kuchyňu APANI reštaurácie
 4. Filmové novinky v Tuli® cinema

Zakúpite exkluzívne cez cestovnú kanceláriu SATUR TRAVEL, a.s. Link na pobytové balíčky nájdete TU.

 

Podobné články