TIPY NA DARČEKY PRE DETI NA VIANOCE

Thumbnail
Kategórie:

S blížiacimi sa Vianocami prichádza čas, ktorý je pre deti plný radosti, očakávania a magie darčekovania. Hľadanie toho správneho darčeka pre najmenších môže byť úlohou, ktorá si vyžaduje nielen kreativitu, ale aj znalosť ich záľub, túžob a aktuálnych obľúbených postavičiek. Ak stojíte pred otázkou, čo pod stromčekom poteší vaše deti najviac, môžeme vám pomôcť.

 

V našom článku na portáli kamsdetmi.sk sme pre vás pripravili zaujímavé a nápadité tipy na darčeky pre deti rôzneho veku

 

Od malých dobrodruhov, ktorí objavujú svet, cez kreatívne duše, až po nácťročné teenagerky, sme vybrali darčekové nápady, ktoré zohľadňujú rôzne záujmy a potreby detí. Budete mať možnosť objaviť široký výber hračiek, kníh, vzdelávacích hier, športových potrieb a mnohých ďalších originálnych a zábavných darčekov, ktoré vás inšpirujú vytvoriť nezabudnuteľné Vianoce pre vaše deti.

Pripravte sa s nami na vianočné obdobie plné radosti, smiechu a úžasných chvíľ, ktoré budú vaše deti sprevádzať ešte dlho po tom, ako posledný darček bude rozbalený. Nech Vianoce našich detí ostanú plné zázrakov a neopakovateľných okamihov. Poďte spolu s nami objavovať tipy na darčeky pre deti a urobte tento sviatočný čas naozaj výnimočný pre celú rodinu!

 

KIDSWORLD Magický Svet Detí

Pozývame vás do KIDSWORLD Magického Sveta Detí v Bratislave, v OC Vajnoria, kde vybrať správnu hračku, hru alebo doplnok pre deti nie je vôbec veda. Naša Showroom predajňa je plná výnimočných edukačných značiek, ktoré pri navrhovaní a výrobe svojich hračiek dbajú na očarujúci dizajn, podporu kreativity, rozvoj detičiek a ekológiu.

Keď ide o svet detí, vieme čo robíme, veď už viac ako 10 rokov prinášame na Slovensko ako výhradný distribútor populárnu francúzsku značku DJECO, plnú najrôznejších kreatívnych a výtvarných sád od výmyslu sveta, tajných zápisníkov s magickými perami, rolových hier, hracích skriniek, alebo napríklad megazábavných kartových a spoločenských hier pýšiacich sa viacerými oceneniami z herných festivalov, ktoré zabavia celé rodiny a nielen deti.

Neskôr sme k nej pridali ďalšie značky: waytoplay- flexibilné autodráhy do izbičky, do dažďa i do snehu, Trybike- krásne oceľové a drevené rastúce odrážadlá, ktoré deti môžu využívať od jedného až do cca šiestich rokov, takže šetria prírodu a aj vaše peňaženky, a najnovší prírastok je značka BiOBUDDi, alternatíva stavebníc Lego a Duplo, ibaže nie z plastu, ale z biodegradovateľného materiálu, z cukrovej trstiny.

V našej showroom predajni KIDSWORLD Magický Svet Detí, nájdete okrem čarovnej atmosféry, ktorú vám rozhodne odporúčame zažiť na vlastnej koži, tiež zo všetkých spomenutých značiek najširšiu ponuku na trhu, a k tomu ochotný personál, ktorý vám veľmi rád poradí ten ideálny darček pre vaše poklady. Alebo priveďte do nášho kráľovstva rovno vaše deti, nech si sami vyberú a napíšu potom Ježiškovi 😉

Ale musíme sa poopraviť, hoci sme na začiatku písali, že vybrať hračku u nás nie je veda, tak pravda je že: nie je to veda, ale určite je veda odísť od nás iba s jednou hračkou! Nájdete nás v OC Vajnoria, vo Vajnoroch v Bratislave, Pri Letisku 14.

 

Potešte deti knižkou pod stromček od vydavateľstva ALBATROS MEDIA

Knihy sú večný darček. Ich čítanie si deti môžu užívať samy, so súrodencami aj s rodičmi. Objavte fascinujúci a rozmanitý svet zvierat v krásnej encyklopédii Zvieratá a ich úžasný svet so zlatými stranami. Dozviete sa, prečo je leňoch taký pomalý, koľko vody vypije ťava a čo sú zač valabia, viskača alebo axolotl. Vedomosti si môžete hravou formou doplniť aj s Veľkou detskou encyklopédiou. Prináša tisícky úžasných zaujímavostí a neuveriteľných faktov o prírode, vede, vesmíre, dejinách a mnohom ďalšom.

Vďaka knižke Príbehy na dobrú noc pre rebelky môžete spoznať 100 inšpiratívnych mladých dievčat z celého sveta, ktoré zmenili svet. Dočítate sa o známych osobnostiach, ako sú Greta Thunbergová, Taylor Swift či Zendaya, ale aj o menej známych podnikavých dievčatách ako o vynálezkyni Viniši Umašankarovej, módnej návrhárke Marine Serreovej či kaskadérke Sadique Bynumovej.

So skvelým kufríkom Labkovej patroly plným darčekov sa nebudete ani chvíľku nudiť! Odvážne labky vyrážajú do akcie! Zažijete báječné dobrodružstvá so šteniatkami záchranármi z Adventure Bay a úžasným kufríkom plným prekvapení a darčekov! Nájdete v ňom knihu rozprávok Hviezdne labky s príhodami vašich obľúbených hrdinov, hravý zošit s maľovankami a úlohami Maľovanková zábava, veselé kriedy, farebné samolepky a zápisníček so zámkom.

 

Detské knižné novinky z Bambooku

Kniha patrí medzi najobľúbenejšie vianočné darčeky a síce nie je vedecky dokázané, že poteší každého, je to veľmi vysoko pravdepodobné. Vydavateľský dom Grada vydáva pod značkou Bambook detské knižky a tieto Vianoce predstavuje dve výnimočné knižky.

Vianoce v Sniežkove sú prvotinou slovenskej autorky Elišky Kramerovej, bohato ilustrovaná obľúbeným slovenským ilustrátorom Adriánom Machom. Vaše malé ratolesti vezme do zasneženej Malej studenej doliny v Snežných horách, kde sa schyľuje k sviatočnej večeri. Roztomilé zvieratká zdobia stromček a nosia všetky dary prírody, aby si pripravili čo najkrajší spoločný Štedrý večer. No než budú môcť spokojne zasadnúť za sviatočný stôl, čaká ich ešte nemilé prekvapenie…Knižka je určená pre detičky od 5 rokov.

Druhá novinka je určená pre trošku väčšie deti. Billyho obrovské dobrodružstvo je detský debut svetoznámeho šéfkuchára Jamieho Olivera, obohatená o pútavé ilustrácie španielskej ilustrátorky Mónicy Armiño. Billy a jeho najlepší kamaráti objavia tajný vchod do Vodopádového lesa, do ktorého majú zakázaný vstup. Neodolajú túžbe preskúmať ho. Čoskoro však zistia, že v lese sa to len tak hmýri kúzlami a žijú v ňom rôzne nezvyčajné bytosti – bzučiaci elfovia, smradľaví búnovia a všeličo iné.

Ak máte doma malých knihomoľov, tieto krásne knižky im určite urobia radosť. A možno budete mať chuť čítať spolu s nimi.

 

Vianočné darčeky pre chvíle relaxácie od Centropen

Dlhoročná tradícia je základom pre vytvorenie špičkovej firmy svetovej pôsobnosti vo vývoji, výrobe a predaji školských a kancelárskych potrieb aj podobných prostriedkov na priemyselné využitie. Písanie, kreslenie, maľovanie, značenie a zvýrazňovanie výrobkami ponúka zákazníkom efektívny a kvalitný spôsob dorozumenia medzi ľuďmi a napomáha zaznamenať súčasnosť pre budúce generácie.

COLOURING PALETTE 9396 – Súprava pre malých výtvarníkov obsahujúca 30 vyprateľných fixiek, 7 prefarbiteľných značkovačov s kúzelným zmizíkom, 6 značkovačov so supervyprateľným atramentom, 12 pasteliek a 4 krásne omaľovánky formátu A4.

AIRPENS SUPER ACTIVITY CENTRE 1500/15 – Táto veľká kreatívna súprava obsahuje 15 fúkacích fixiek na papier, 16 šablón, 20 kusov papierov A4 a 20 kusov papierov A5. Fixy obsahujú zdravotne nezávadný atrament, ktorý je ľahko zmývateľný a vyprateľný. Fúkacie fixky AIRPENS sú pre deti nekonečným zdrojom zábavy. Vhodné sú pre deti od 4 rokov.

ANTI-STRESS BLACK 9390 – Súprava obsahuje 4 čierne maľovánky A4 a 6 metalických popisovačov. ERGO držanie, žiarivé obrázky.

 

Lomidrevo Junior – slovenský komiks inšpirovaný rozprávkami Pavla Dobšinského

Komiksy sa v poslednej dobe tešia veľkej obľube, no tých slovenských je stále ako šafranu. Teraz však marvelovskí superhrdinovia musia ustúpiť nabok, pretože na scénu prichádza Lomidrevo Junior!

Dve knižky o dojčati s nadľudskou silou vaše deti pobavia svojím humorom, nápaditými ilustráciami a príbehom plným nečakaných zvratov. Spoznajú Lomidreva a jeho kamarátov Miesiželeza s Valivrchom, ktorí sa na svojej dobrodružnej výprave zapletú so strigou z Čierneho lesa. Tá si však nenechá prekaziť svoje pekelné plány, a tak sa Lomidrevo ocitne v skutočnom nebezpečenstve. Vybŕdnuť zo šlamastiky mu pomôžu tí, od ktorých to vôbec nečakal…

Komiks Lomidrevo Junior približuje magický svet Dobšinského rozprávok novej generácii čitateľov. Je vhodný pre deti od deviatich rokov. Komiks napísal a nakreslil Matúš Teplický, ktorého môžete poznať ako autora úspešnej spoločenskej hry Rozprávkari. Obe časti komiksu si teraz môžete objednať na stránkach slovenských kníkhupectiev, alebo priamo na www.lomidrevojunior.sk za zvýhodnenú cenu 15 EUR.

 

Podobné články