Tipy ako na kempovanie s drobcami

Thumbnail
Kategórie:

Zopár rád ako zvládnuť kempovanie a spraviť z neho nie len zážitok ale spomienky, na ktoré bude radosť spomínať.

Tí z nás ktorí vyrastali pri kempovaní majú šťastné spomienky na behanie bosí po poli, spanie v stane pod nočnou oblohou a opekanie špekačiek nad ohňom. Jedny z najlepších detských spomienok sa vytvorili pod veľkými stromami ,spievaniu pri ohni a tajného šepkania počas noci. Prečo by sme nedopriali tie spomienky aj ďalšej generácií? Pretože 20 rokov neskôr sa na to pozrieme očami dospelých a zasype nás kopec starostí.  Myslite na nasledujúce a uistíte sa, že prichystáte rodine celoživotné zážitky…. len dúfajte, že nebude pršať!

  • POLOHA

Snažte sa vybrať  kemp s atrakciami: bazén/jazero, ihriská, bingo o sladkosti sú vždy populárne spomedzi kategórie 12 a menej. Mnohé kempoviská majú zábavný profil, ktorý môže konkurovať 4-hviezdičkovému hotelu.

  • VYBAVENIE

Krása stanovania spočíva v jednoduchosti. Základystan, spacák, deka, dobrý turistický ruksak menej je niekedy viac 

  • SVETLO

Najnovšie kemp-svetlá majú extra funkcie ako nabíjanie rôznych zariadení alebo slúžia ako odpudzovač hmyzu. 

  • VLHČENÉ SERVÍTKY

Vlhčenými servítkami zachránite takmer každú situáciu . Môžete ich použiť na čistenie príboru, riadu, špinavých rúk ale i nejakej tej nehody v stane. 

  • UZATVÁRATELNÉ ZIP SÁČKY

Univerzálne využitie od sáčkov na jedlo a desiatu, cez miesto na extra pár suchých ponožiek, až po vodeodolnú skrýšu na elektroniku.

  • ZÁBAVNÉ AKTIVITY

Po kúpaní, turistike, bicyklovaní, badmintone je vždy dobré mať zopár „tajných zbraní“ v zálohe na časy pomalej a istej nudy.  Na prvom mieste je Honba za pokladom, ktorú nasleduje List 25 vecí, ktoré majú byť nazbierané a naposled stará dobrá Kniha nikdy nesklame.

Najdôležitejšou vecou na zbalenie je zmysel pre humor  a dobrú náladu!

 

Podobné články