Tábor a tričko ZADARMO!

Thumbnail
Kategórie:

Objednajte si jeden z 5 vybraných táborov a získate naše originálne táborové tričko zadarmo.

Pripravili sme si pre Vás jedinečnú akciu! Od 15. apríla do 30. apríla si stačí objednať jeden z 5 nasledujúcich táborov a táborové tričko pre Vaše dieťa Vám pribalíme ZADARMO.

Je to jednoduché – vyberte pre Vašu ratolesť jeden z týchto obľúbených táborov a pri objednávke nezabudnite zadať kupón “taborovetricko”.

5 VYBRANÝCH TÁBOROV:

Snímka

EINSTEINOVI UČENCI

Aj vás vyčerpávajú nekonečné a stále sa opakujúce otázky vašich malých zvedavcov? Prihláste ich do tábora Einsteinovi učenciVedomostno – zábavný denný letný tábor šitý na mieru všetkým zvedavým a po záhadách dychtiacim deťom. Deti sa dozvedia a získajú vedomosti, ktoré niekedy prekvapia aj nás dospelých.

Tábor objednáte TU.

VESELÉ KRPCE

Slovenský folklór  je krásny a rozmanitý. Prihláste Vaše ratolesti k nám a my im ukážeme tradičné tance či remeslá v jedinečnom tábore v spolupráci s DFS Kobylka.

Tábor objednáte TU.

titulka_web

LETO S KOCKAMI LEGO

Tábor s kockami LEGO®? Áno! Pripravili sme pre deti zábavné chvíle s obľúbenými kockami LEGO® počas letných prázdnin. Zažijú množstvo zábavy, nájdu si nových kamarátov a zdokonalia si technické zručnosti.

Tábor objednáte TU.

PO ANGLICKY S WATTSENGLISH

Po anglicky s Wattsenglish! Poďte spolu s nami na dobrodružnú cestu počas prázdninových týždňov formou hry a v anglickom jazyku. Navyše, zažijeme množstvo zábavy s naším bohatým programom, v ktorom využijeme našu tvorivosť a fantáziu. Pripútajte sa, štartujeme!

Tábor objednáte TU.

PO NEMECKY S KIKUS

Po nemecky s Kikusom! Zabaviť sa a zároveň sa naučiť nemčinu formou hry? V tomto tábore je to možné. Deti využijú pri učení svoju tvorivosť a fantáziu a navyše zažijú veľa zábavy pri bohatom programe.

Tábor objednáte TU.

Akcia platí od 15. apríla do 30. apríla pre vybrané tábory, uvedené vyššie.

16-rokov-DDT_FB cover 820 x 360

 

Podobné články