Tá najlepšia starostlivosť o detskú nôžku

Thumbnail
Kategórie:

Americká značka MERRELL nezabúda ani na najmladších outdoorových nadšencov.

Americká značka MERRELL nezabúda ani na najmladších outdoorových nadšencov. Vyznává filozofiu, že pohyb v prírode prináša radosť a pocit slobody všetkým bez rozdielu veku. Rešpektuje špecifiká detských nožičiek a k príprave detských modelov pristupuje maximálne zodpovedne. Výsledkom sú topánky MERRELL, ktoré deťom umožňujú prežiť si bez obmedzení svoje vlastné dobrodružstvá. Kvalitné materiály, nápaditý dizajn a technologické vychytávky ocenia deti (a ich rodičia) nielen na výletoch, ale aj pri bežných cestách do školy. Kompletnú kolekciu, ale aj  e-shop nájdete na www.merrell.sk.

 

 

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/73621330/1-j95970_spruzzi_wtpf_.jpghttp://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/73621330/3-j95971_snowbankwaterproofkids.jpg

 

 

 

 

Spoľahlivá výbava do snehu: MERRELL SNOW BANK

 

Zimné zateplené topánky s vodeodolnou úpravou sa nezľaknú žiadneho snehového záveja. Vďaka elastickým šnúrkam s praktickým sťahovaním sa naviac vyhnete ich zdĺhavému šnurovaniu. Vnútrajšok topánky je antibakteriálne upravený.

 

 

SPRUZZI WATERPROOF KIDS

Doporučená cena: 50 EUR

Podobné články