SÚŤAŽ – Zábavný animák 100% VLK

Thumbnail

Súťaž bola ukončená

Zapojte sa spolu s nami a BONTONFILMOM do súťaže o skvelé ceny spolu s novom rozprávkou 100% VLK, ktorá prichádza do kín už 17.12.2020!

Nečudo, že v mnohých rodinách už zavládla ponorková choroba a nejedni rodičia začínajú byť zo svojich ratolestí poriadne zúfalí. Majú aj vaše deti problém obsedieť doma? Tak ich v decembri zoberte do kina. Film 100 % vlk si užijete i vy.

Animovaná komédia pre malých aj veľkých 100 % vlk rozpráva príbeh tínedžera Freddyho, ktorý vyzerá ako obyčajný mladý chlapec, akurát nie je obyčajný a nie je ani tak celkom chlapec. Má štrnásť a je… vlkolak. Alebo skôr bude. Freddy je súčasťou hrdého, starého rodu vlkolakov a všetci očakávajú, že sa raz z neho stane vodca svorky – podobne ako kedysi z jeho otca. Počas svojej prvej slávnostnej premeny za splnu mesiaca sa však Freddy namiesto silného, dravého a desivého vlka zmení na rozkošného pudlíka.

Toto je 100 % sklamanie pre všetkých. Keďže vlci a psi sebou navzájom pohŕdajú, Freddy sa stáva hanbou rodiny a dostáva ultimátum. Do najbližšieho splnu musí  dokázať, že je skutočným 100 % vlkom, inak bude navždy vylúčený zo svorky.

S odhodlaním vlka a telom pudlíka sa teda Freddy vydáva do sveta „tam vonku“ za dobrodružstvom a kopou zábavy. Podarí sa mu s ružovou natupírovanou frizúrou zapadnúť v partii túlavých psov, ktorých vychovala ulica? A ako si poradí v dozorcami v psom väzení či s jedným šialeným zmrzlinárom, alias lovcom vlkolakov? Dokáže napokon všetkým, že napriek rozkošnému vzhľadu je v srdci stále 100 % vlk? Dozviete sa v kinách od 17. decembra.

100 % vlk nadväzuje na úspešné animované filmy, ktoré kombinujú príšery a hrôzostrašné kulisy so „strašidelne“ veľkou dávkou zábavy. Vlkolak s tvárou pudlíka Freddy sa môže smelo zaradiť do panteónu monštier ako Drakula a jeho partička z Hotelu Transylvánia alebo celá Rodina Addamsovcov či  Príšerákovcov, bez problémov by ho zobrali na Monster High: Školu duchov a jeho životopis aj pôvod je skvelý na prácu medzi Príšerkami s ručením obmedzeným.

Film prichádza do kín v slovenskom znení, v ktorom si budete môcť vypočuť našich najlepších dabingových hercov – Michala Domonkoša, Natáliu Kóšovú, Dušana Szabóa, Martina Kaprálika, Zuzanu Porubjakovú, Zuzanu Kronerovú a ďalších.

Hoci je animák 100 % vlk určený primárne detským divákom, vďaka originálnemu príbehu, nevtieravému humoru a peknej myšlienke o vzájomnej tolerancii a rešpekte si ho zaručene užijú aj rodičia a všetci dospelí. Tak neváhajte a spríjemnite si advent návštevou kina so svojimi najbližšími. 100 % vlk bude mať na Slovensku premiéru 17. 12. 2020.

Trailer:

Odpovedzte na otázky vo formuláry a ste automaticky zapojiný v našej súťaži!

Čo môžete vyhrať?

 

1. miesto – filmový hrnček + 100% morský kolagén pre štvornohých miláčikov od IncaPetCollagen 

2. miesto – kozmetický balíček značky DERMACOL,

3. miesto – 2. vstupenky do siete kín CINEMAX.