Súťaž spolu s Región Trenčín a Dennetabory.sk!

Thumbnail

Súťaž bola ukončená

Zapojte sa spolu s nami do skvelej súťaže, kde ceny venovali Dennetebory.sk a Región Trenčín, ktoré Vašim deťom zabezpečia nezabudnuteľné letné zážitky.

SKOČTE SI SPOLU S NAMI PO VÝHRU!

Zapojte sa spolu s nami do skvelej súťaže, kde ceny venovali Dennetebory.sk, ktoré Vašim deťom zabezpečia nezabudnuteľné letné zážitky a Trenčin Regioón, ktorý ponúka neobmedzené možnosti zábavy a rôznych podujatí!
Stačí odpoveď na dve otázky, odoslať formulár a ostáva už len počkať na našu správu!                                                               

Dennetabory.sk 

DENNETABORY_horizontal ver_LOGO-01 (2)

V OZ Preliezka sa deti stávajú parkouristami, zoológmi, vodákmi, mladými dámami, futbalistami alebo sa zabávajú v táboroch Letné Ródeo, Smelí výletníci a Hravé zvieratká, ktoré tento rok opäť organizujú aj v Trenčianskom kraji.  V táboroch rozvíjajú svoje schopnosti hravou formou a získavajú nové priateľstvá. Na portáli dennetabory.sk je široký výber programových táborov pre chlapcov aj dievčatá vo veku od 4 do 14 rokov, aj rozšírená ponuka táborov s označením MINI pre deti od 4 do 6 rokov.

Občianske združenie Preliezka pripravuje letné denné tábory už 18 rokov. Najlepším dôkazom toho, že to robia dobre a s veľkým srdcom, sú pozitívne referencie od rodičov a ich spokojných detí, ktoré sa k nim opätovne vracajú. Tento skúsený organizátor nechcel sklamať ani tento rok, preto sa flexibilne prispôsobil novým podmienkam.

Kaštieľ Patrovec

kastielpatrovecPNG

Vítame Vás na prehliadke nášho krásneho kaštieľa. Nachádza sa v osade Patrovec, ktorá je súčasťou Veľkej Hradnej. Jeho história sa spája s rôznymi slávnymi osobnosťami z minulosti a je opradený nespočetným množstvom zaujímavých príbehov. Radi by sme vám ho však predstavili v dnešnej podobe.

UBYTOVANIE

Kaštieľu vdychujeme nový život, ale nezúfajte!​

Izby sú čisté a útulne zariadené.

Máme pre vás k dispozícií aj dve chatky s kuchynkou a sociálnym zariadením, len pár krokov od samotného kaštieľa. Čo viac si môže človek priať, ako si oddýchnuť od rušného mesta v lone prírody? Veď príďte sa presvedčiť!

ŠPECIÁLNE PODUJATIA

Eventy, oslavy, stretnutia

Pravidelne organizujeme rôzne koncerty, programy pre deti, športové kurzy i meditačné cvičenia.

Našim cieľom je rozšíriť pre Vás ponuku zábavy ako pre tých najmenších tak i pre dospelých. Nezmeškajte žiadnu akciu.

SVADBY

Svadba v kaštieli? To je predstava ako z rozprávky!​

Chcete zažiť tú najkrajšiu a najčarovnejšiu svadbu? Náš kaštieľ je vám k dispozícií pre splnenie Vášho vysnívaného dňa. Nenechajte si ujsť túto perfektnú príležitosť a zarezervujte si ten najlepší dátum.

ŠPORT A RELAX

V našom kaštieli si môžete dopriať príjemný relax nielen po náročnom dni. V areáli ponúkame našim klientom priestor pre aktívny oddych, ale i pohladenie tela a duše. Naši klienti tu nájdu i ďalšie zaujímavé prvky, ako je reštaurácia, bar či galéria.

Trenčín Región

947330_494010277455741_5326886942111971278_n

Na stránke www.trencinregion.sk nájdete informácie o turistických a cestovateľských novinkách, zaujímavostiach a podujatiach v Trenčianskom kraji.

Trenčín región podporuje a vytvára podmienky na rozvoj cestovného ruchu na území Trenčianskeho samosprávneho kraja. Realizáciou marketingu a propagáciou prispieva k rozvoju cestovného ruchu a podporuje svojich členov. Cieľom činnosti organizácie je zachovávanie kultúrneho a prírodného dedičstva, organizácia podujatí a rozvoj kultúrno-spoločenského života na území Trenčianskeho samosprávneho kraja.

VIAC INFO NÁJDETE NA WWW.TRENCINREGION.SK

 

O ČO HRÁME?
Súťaž potrvá do 02.07.2021.
Všetkých výhercov budeme kontaktovať emailom resp. správou na facebooku!

1.-3. MIESTO: Darčekový balíček od TRENČÍN REGIÓN

4.-6. MIESTO: Zľavové vouchre 30€, 20€ a 10€ na akýkoľvek tábor od Dennetabory.sk, podľa Vášho výberu

ddtvouchersmall

7. – 9 MIESTO: Darčekový poukaz do kaviarne na Kaštieli Patrovec v hodnote 15€, 10€, 5€

KASTIEL_PATROVEC_VOUCHER