Súťaž spolu s Dennetabory.sk a Monsters Cafe and Bar

Thumbnail

Súťaž bola ukončená

Zapojte sa spolu s nami do skvelej súťaže, kde ceny venovali Dennetebory.sk a Monsters Cafe and Bar, ktoré Vašim deťom zabezpečia nezabudnuteľné letné zážitky.

SKOČTE SI SPOLU S NAMI PO VÝHRU!

Zapojte sa spolu s nami do skvelej súťaže, kde ceny venovali Dennetebory.sk, ktoré Vašim deťom zabezpečia nezabudnuteľné letné zážitky a Monsters Cafe and Bar, ktorý v Bratislave vytvorili miesto pre radosť.
Stačí odpoveď na dve otázky, odoslať formulár a ostáva už len počkať na našu správu!                                                               

Dennetabory.sk 

DENNETABORY_horizontal ver_LOGO-01 (2)

V OZ Preliezka sa deti stávajú parkouristami, zoológmi, vodákmi, mladými dámami, futbalistami alebo sa zabávajú v tábore Letný MONSTERS tábor v ktorom rozvíjajú svoje schopnosti hravou formou a získavajú nové priateľstvá. Na portáli dennetabory.sk je široký výber programových táborov pre chlapcov aj dievčatá vo veku od 4 do 14 rokov, aj rozšírená ponuka táborov s označením MINI pre deti od 4 do 6 rokov.

Občianske združenie Preliezka pripravuje letné denné tábory už 18 rokov. Najlepším dôkazom toho, že to robia dobre a s veľkým srdcom, sú pozitívne referencie od rodičov a ich spokojných detí, ktoré sa k nim opätovne vracajú. Tento skúsený organizátor nechcel sklamať ani tento rok, preto sa flexibilne prispôsobil novým podmienkam.

Monsters Cafe and Bar 

lgoomonsters222

Kaviareň a cukráreň pre radosť v Bratislave

Vytvorili sme miesto pre radosť. My ľudia sme spoločenské bytosti. Radi sa stretávame, smejeme a užívame si voľný čas. A najmä ten, ktorý trávime cez deň so svojimi deťmi a večer s priateľmi pri pohári dobrého vína. Zmysluplne.

Príjemné prostredie kaviarne s detským kútikom

Veľkorysý priestor kaviarne v Bratislave – Petržalka s detským kútikom a exteriérovým ihriskom, letnou terasou a parkovaním pre kočíky je tým najlepším miestom pre relax a stretnutia všakovakého druhu. Nádherný výhľad na rameno Dunaja dáva Monsters café tretí rozmer.

Multifunkčný priestor pre rodičov a ich deti, pre priateľov, pre dobrú partiu i pre obchodné stretnutie. Skvelý podnik pre množstvo okamihov, na ktoré sa nezabúda.

Monsters kaviareň a cukráreň Bratislava žije po celý deň. Od skvelých pondelkových raňajok s jogou, cez rušné dni plné stretnutí pracovných i nepracovných až po veselé piatky s tvorivými dielňami pre deti.

Večer je Monsters plný ľudí, ktorí si majú čo povedať a chcú sa zabaviť.

Príďte sa presvedčiť.

O ČO HRÁME?
Súťaž potrvá do 24.7.2021. Všetkých výhercov budeme kontaktovať emailom resp. správou na facebooku!

1. – 3. MIESTO: VOUCHER od Monsters Cafe and Bar v hodnote 10€

WhatsApp Image 2020-06-24 at 16.19.13

 4. – 6. MIESTO: Zľavové vouchre 30€, 20€ a 10€ na akýkoľvek tábor od Dennetabory.sk, podľa Vášho výberu

ddtvouchersmall

7. – 10. MIESTO: Knižné balíčky od KAM S DEŤMI!

Vianoce-deti-5-uvod