Súťaž spolu s Aquapark Senec a Dennetabory.sk!

Thumbnail

Súťaž bola ukončená

SKOČTE SI SPOLU S NAMI PO VÝHRU!

Zapojte sa spolu s nami do skvelej súťaže, kde ceny venovali Dennetebory.sk, ktoré Vašim deťom zabezpečia nezabudnuteľné letné zážitky a Aquapark Senec, ktorý ponúka neobmedzené možnosti zábavy a vodných atrakcií!
Stačí odpoveď na dve otázky, odoslať formulár a ostáva už len počkať na našu správu!                                                               

Dennetabory.sk 

DENNETABORY_horizontal ver_LOGO-01 (2)

V OZ Preliezka sa deti stávajú parkouristami, zoológmi, vodákmi, mladými dámami, futbalistami alebo sa zabávajú v tábore Paulov Aquapark  v ktorom rozvíjajú svoje schopnosti hravou formou a získavajú nové priateľstvá. Na portáli dennetabory.sk je široký výber programových táborov pre chlapcov aj dievčatá vo veku od 4 do 14 rokov, aj rozšírená ponuka táborov s označením MINI pre deti od 4 do 6 rokov.

Občianske združenie Preliezka pripravuje letné denné tábory už 17 rokov. Najlepším dôkazom toho, že to robia dobre a s veľkým srdcom, sú pozitívne referencie od rodičov a ich spokojných detí, ktoré sa k nim opätovne vracajú. Tento skúsený organizátor nechcel sklamať ani tento rok, preto sa flexibilne prispôsobil novým podmienkam.

Aquapark Senec

aquapark

Aquapark Senec – koloseum nespútanej zábavy pre všetky vekové kategórie, plavcov i neplavcov, milovníkov slnka i chládku!

Celoročne všetkých láka 28-38 stupňová voda v 6 rôznych bazénoch, počas letnej sezóny sa prevádzka rozširuje až na 11 bazénov. V bazénoch vodného parku nemôžu chýbať tie najlákavejšie vodné atrakcie – tobogány, šmyklávky, vodné trysky, protiprúdy, vodný dáždnik a mnoho ďalších. Nechajte sa zlákať nekonečnou ponukou tých najbláznivejších mokrých zážitkov počas celého roka!

Dobrodružstvo za dobrodružstvom pre tých najmenších i väčších, leňochov i neúnavných športovcov, ponúkajú rôzne typy bazénov s množstvom pútavých atrakcií. Vodné trysky a chrliče, vodný dáždnik, masážne lavice a ďalšie skvelé prekvapenia čakajú len na vás.

VIAC INFO NÁJDETE NA WWW.AQUAPARKSENEC.SK

 

O ČO HRÁME?
Súťaž potrvá do 24.6.2020. Všetkých výhercov budeme kontaktovať emailom!

SÚŤAŽ UKONČENÁ.
Gratulujeme výhercom!

1. – 3. MIESTO: Rodinné vstupy do Aquaparku Senec!

 4. – 6. MIESTO: Zľavové vouchre 30€, 20€ a 10€ na akýkoľvek tábor od Dennetabory.sk, podľa Vášho výberu

ddtvouchersmall

7. – 10. MIESTO: Knižné balíčky od KAM S DEŤMI!

Vianoce-deti-5-uvod