SÚŤAŽ S FILMOM: LASSIE SA VRACIA

Thumbnail

Súťaž bola ukončená

Najnovšia verzia príbehu o priateľstve chlapca a kólie so symbolickým názvom Lassie sa vracia prichádza už dnes 25.6.2020 opäť do kín! My vám prinášame súťaž o skvelé ceny, stačí odpoveď na pár jednoduchých otázok!

Najnovšia verzia príbehu o priateľstve chlapca a kólie so symbolickým názvom Lassie sa vracia vychádza z pôvodnej poviedky Erica Knighta, ktorá vyšla v roku 1940 a ihneď si získala obrovskú popularitu. Zároveň je tak remakom prvého filmového spracovania príbehu o Lassie z roku 1943, v ktorom si zahrala vtedy 11-ročná Elizabeth Taylor.

1 - TT_Lassie_DT33_73297

Ústredným motívom filmu Lassie sa vracia je nerozlučné priateľstvo medzi chlapcom Floriánom a jeho vernou sučkou Lassie. Florián a Lassie sú známa dvojka po celom okolí. Nenechajú si ujsť žiadne spoločné huncútstvo a užívajú si idylický život na vidieku. Jedného dňa však Floriánov otec príde o prácu a rodina sa musí presťahovať do malého bytu, kam majú psy prísny zákaz. 12-ročný Florián je zdrvený. Lassie nájde prechodný domov u sympatického grófa, ktorý ju spolu so svojou vnučkou Priscillou vezme na opačný koniec krajiny – na panstvo k Severnému moru. Hoci by tu Lassie na prvý pohľad nemalo nič chýbať, jej srdce bije iba pre Floriána. Len čo sa naskytne príležitosť, utečie a rozbehne sa cez celú krajinu naspäť domov. Vyráža na neuveriteľné psie dobrodružstvo, na odvážnu, strastiplnú, ale aj zábavnú cestu za svojím najlepším kamarátom. Hoci je od Floriána vzdialená niekoľko stovák kilometrov, Lassie nedokáže nič zastaviť. Pre všetkých má jasný odkaz: „Vraciam sa domov.“

Legendárna psia hrdinka ani po rokoch nestratila nič zo svojho šarmu a má čo povedať aj dnešnej generácii najmenších divákov. Deti si sympatickú štvornohú kamarátku istotne zamilujú a získajú v nej pozitívny vzor vernosti, vytrvalosti a odvahy. Rodičia či starí rodičia sa zase vďaka postave Lassie vrátia do detstva a zaspomínajú si na svoju obľúbenú verziu príbehu o slávnej kólii. Zoberte do kina celú rodinu na najnovšie psie dobrodružstvo – film Lassie sa vracia vás na veľkom plátne čaká od 25. júna 2020 so slovenským dabingom.

Trailer:

ČO MÔŽETE V SÚŤAŽI VYHRAŤ?

• 1 x voucher na víkendový pobyt pre 2 osoby v Hoteli Eufória v Novej Lesnej,

Hotel Euf¢ria_foto

• 1 x filmový balíček

• 1 x kozmetický balíček značky Dermacol

• 1 x veterinárny IncaPet Collagen

krabicka_pes_bez_tiena