Súťaž pre všetky deti s Bontonfilmom

Thumbnail

Súťaž bola ukončená

Od 18. mája si môžete pozrieť v slovenských kinách novú rozprávku „DEEP: Dobrodružstvo pod hladinou“, ktorá prináša podvodnú zábavu na viac ako jeden nádych.

Rozprávka DEEP: Dobrodružstvo pod hladinou Vám prináša súťaž o rozprávkové ceny! Súťaž prebieha do 11.6.2017 do polnoci. Výsledky budú vyhlásené 12.6.2017. Výhercovia budú samozrejme informovaní mailom, ktorý uvedú v kontaktnom formulári. Do žrebovania sa počíta len 1 správna odpoveď z 1 mailovej adresy.

Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku a môžete získať tieto krásne ceny:

Výhercovia:

1. cena – Anna Moravská

2. cena – Silvia Kašiarová

3. cena – Tatiana Kozolková

 

1. Cena: rodinný wellness pobyt v HOTELI PLEJSY SPA & FUN RESORT (pre 2 dospelé osoby a 1 dieťa), ktorý zahŕňa ubytovanie na 2 noci, polpenziu a vstup do wellness

2. Cena: 4 x voľný vstup do AQUACITY POPRAD

3. Cena: 4 x vstupenka do kina

 

Zem zaplavili nekonečné oceány, celé ľudstvo sa odsťahovalo o dom ďalej a život na dokonalej modrej planéte riadia prapodivní tvorovia z hlbín. V jednej podmorskej kolónii žije chobotnička Deep, neurotická kreveta Alica a nemotorný morský čert Ivo. Traja kamaráti znamenajú pochopiteľne trikrát viac nezbedností. Tá posledná je naozaj kolosálna. Ich idylickému údoliu hrozí úplná skaza, a preto táto partička kamarátov sa vyberajú hľadať záchranu. K veselej partičke troch kamarátov sa po ceste za záchranou pridá aj muréna Maura, ktorá doteraz blúdila oceánom sama a praví kamaráti jej veľmi chýbali. Muréne Maure prepožičala hlas obľúbená herečka a komička Zuzka Šebová.

A ako vníma samotná Zuzka Šebová priateľstvo a či sa pri dabovaní murény Maury cítila ako ryba vo vode, sa dozviete v priloženej reportáži:

Okrem Zuzky Šebovej prepožičali svoje hlasy podvodným postavičkám ďalší skvelí slovenskí herci a komici ako Peter Sklár, Igor Adamec, Lukáš Latinák, Roman Pomajbo a ďalší.

Pesničky naspievali Kamil Mikulčík a Patrik Vyskočil. A ak si myslíte, že Patrik je len talentovaný muzikálový herec, mýlite sa, pretože

A ak ste zvedaví, ako to vyzerá v samotnom dabingovom štúdiu počas príprav a nahrávania, máme pre vás exkluzívne zábery!

A bonus na záver! Pozvánka do kina od Lukáša Latináka!

Rozprávku DEEP: Dobrodružstvo pod hladinou si môžete pozrieť od 18. mája vo Vašom kine so slovenským dabingom aj v 3D.