SÚŤAŽ S ROZPRÁVKOU ĽADOVÁ SEZÓNA 3

Thumbnail

Súťaž bola ukončená

Ľadový medveď a polárni lumíci v exotickej džungli? Tretie dobrodružstvo obľúbeného medvedieho sympaťáka Norma bude iné ako tie predchádzajúce, ale o nič menej zábavné. Kráľa Severu spolu s vernými spoločníkmi lumíkmi čaká bláznivá cesta okolo sveta, na ktorú diváci v kine len tak ľahko nezabudnú.

Ľadová sezóna 3

Norm má na prvý pohľad všetko, čo taký kráľ severného pólu potrebuje. Je veľký, chlpatý, má hrozivé zuby a ohromnú silu. S jeho kráľovským majestátom a medveďou hrôzostrašnosťou je to však už horšie. Dravou bielou šelmou sa Norm stal asi len omylom, tulene má rád ako kamošov, miluje zábavu, spoločnosť a roztržitosť či nemotornosť sú jeho druhým menom. Zato mu nechýba odvaha ani dobré srdce a oboje bude znovu potrebovať.

Na jeho pól sa totiž prenesie naháňačka za strateným pokladom a dávna starobylá pamiatka sa zhodou náhod ocitne práve v jeho najmenej povolaných labách. Archeológ Jin ho poverí úlohou vrátiť ukradnutú vzácnu sošku tam, kam patrí. Norm sa teda vyzbrojí trojicou nezničiteľných lumíkov a vydá sa nájsť pradávny chrám ležiaci uprostred pralesa na opačnom konci zemegule. Nebude to však také jednoduché, lebo v pätách majú neustále nebezpečného zločinca Dextera, ktorý chce poklad získať pre seba.

Ľadová sezóna 3 je veľkolepým, zábavným dobrodružstvom živelného medveďa, ktorý sa dostal mimo svoj živel, a bezpochyby si získa celú vašu rodinu. Deti sa pobavia najmä na Normovej nešikovnosti a komických výčinoch bláznivých lumíkov, rodičov zase potešia narážky na slávne dobrodružné filmy, ako Indiana JonesTomb Raider či Johnny English.

Animovanú komédiu Ľadová sezóna 3 si môžete v kinách vychutnať už 20. februára 2020 so slovenským dabingom. Ak dovtedy nechcete čakať, pripravili sme pre vás špeciálne predpremiéry, ktoré sa uskutočnia 15. a 16. februára v multiplexoch Cinemax, Mlyny Cinemas Nitra, Kino Star Lučenec a Zvolen, Cinema City Aupark, Eurovea a VIVO!, Golden Apple Cinema Liptovský Mikuláš a Tuli Cinema Šamorín.

ZAPOJTE SA S POLU S NAMI DO SÚŤAŽE O TIETO CENY!

1. MIESTO ODMENÍME voucherom na vikendovy pobyt pre 2 osoby na 2 noci s polpenziou v Hoteli Garden

Hotel Garden

2. MIESTO ODMENÍME filmovým balíčom (mikina a tricko),

3. MIESTO ODMENÍME kozmetickým balíčkom značky Dermacol

kompozice_aroma_active